- Trubul NoObS -

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul se va numi NooBZ isi va face intrarea in Nord Est ...vor fi jucatori majoritatea din tribul LoT de pe lumea 17 vor intra aproximativ 35 de membri din tribul mentionat ... mai sunt in jur de 18 locuri libere daca limita unui trib va ramane de 50 de membri

Contact Id : ionutz_catana


Poza :
userimagephpcg.gif



Numele la trib mai poate fi si Maniac

Poza :
userimagephpm.gif


Astept C V - urile voastre pentru intrare in trib
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25649

Bafta...Cu tribul plagiat....Noobs,=nBz= Noobz au mai aparut....

Dar acum fiecare cu demnitatea lui...
 

DeletedUser

abraxasul eu hciar nu vad ce te intereseaza pe tine lucrul acesta am facut topicul acesta pentru ami aduna memebri nu sa primesc comentarii de la deal de asta ca tine ...invata pustiu sa joci triburile ...si dupa aia zimi mie de demnitate..asta nu suport eu omaneni care stiu numai sa comenteze de cei care sunt in stare sa faca un trib puternic iar ei nu....
 

DeletedUser30442

Bafta...Cu tribul plagiat....Noobs,=nBz= Noobz au mai aparut....

Dar acum fiecare cu demnitatea lui...

Sunt de acord cu el... Veniţi şi voi cu ceva original ... De exemplu : Recolta lu' 'nea Florea cu prescurtarea : Rcolta :D
 

DeletedUser25649

abraxasul eu hciar nu vad ce te intereseaza pe tine lucrul acesta am facut topicul acesta pentru ami aduna memebri nu sa primesc comentarii de la deal de asta ca tine ...invata pustiu sa joci triburile ...si dupa aia zimi mie de demnitate..asta nu suport eu omaneni care stiu numai sa comenteze de cei care sunt in stare sa faca un trib puternic iar ei nu....


Macar stiu sa comentez....Si comentez de obicei intr-un mod foarte subtil...

Cat despre cum joc....Acum nah,nu cred ca sti tu cum joc eu...

Maniac...A mai existat MNK.s si Maniac la prescurtare.Dar ce,cand ti-ai dat seama ca plagiezi schimbi numele?
Si zici ca doar comentez?
 

DeletedUser

bine mai domnule suptil ...dami si mie un nik de al tau de pe o lume sa vad tu cat esti de tare si mare incat esti in masura sa comentezi de tribul meu...
 

DeletedUser25649

Momentan nu mai joc decat pe w9 de pe .net si w44 .net la vrajeala ca sa tin tribul de romani...


Dar No Coment,daca tu te consideri peste mine este strict treaba ta.Eu te asigur ca nu joc la puncte si te asigur ca "suptil" se scrie "subtil".

Fiecare face ce vrea,eu doar te atentionam ca e trib plagiat.
Si desi ai comentat(ironic daca te gandesti la numele tau) ai spus ca poate numele va fi maniac dandu-mi dreptate!
Si acum ce nume mai gasesti?

Si nu trebuie sa fiu bun ca sa iti comentez numele.Trebuie sa nu fi plagiat ca sa fiu in masura sa comentez...Iar eu nu am plagiat.
 

DeletedUser

Ambele nume de triburi sunt plagiate:eek: va doresc de la top 100 in jos:p
 

DeletedUser

Si plagiator si analfabet :D, din pacate astia is oamenii ce ne spameaza acuma externul
 

DeletedUser

Lol

tribul se numese Maniac dar pe poza scrie Manic...dc?:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29388

Tribul se va numi NooBZ isi va face intrarea in Nord Est ...vor fi jucatori majoritatea din tribul LoT de pe lumea 17 vor intra aproximativ 35 de membri din tribul mentionat ... mai sunt in jur de 18 locuri libere daca limita unui trib va ramane de 50 de membri


daca sunteti 35 atunci cum poti sa zici ca mai aveti 18 locuri libere :confused:
 

DeletedUser

poate au 18 si le mai trebuie 35 da nici asa nu merge :)) te-ai incurcat cu matematica
 

DeletedUser

stiu imi cer scuze ...dar eu am vrut sa exprim altceva ca 3 sunt incerti....
 

DeletedUser

mă primeşti şi pe mine în noobsssssssssssssss ? D unde vă bagati in ce directie ? eu nu prea stiu sa joc si daca ma iei ar fi ceva extraordinar .. mă iei ? mă iei ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus