Trupe in satele de barbari

DeletedUser

Am si eu o intrebare. Mi-au fost retrase 5 sate din cont de catre un admin iar acum satele au armata corespunzatoare numarului de puncte.
Cat timp vor ramane in sat trupele ? Eu stiam ca dupa ceva vreme trupele dispar ca prin minune. E adevarat ?
 

DeletedUser

am fost in aceeasi situatie dar am recuperat repede satele :) probabil ca raman acolo :D asa stiu eu ...
 

DeletedUser

Problema e ca satele mele erau toate de 12154 de puncte...
 

DeletedUser

apii e nasol asa :( stii ca are 12 k spade si lanci, incearca la colegi sa te ajute cu atacuri sa le recuperezi pana nu le iau altii ;)
 

DeletedUser

Am rezervat satele pe forum, sper sa nu le ia nimeni, mai astept 2 zile poate dispar trupele din sat.
 

DeletedUser4349

si tu joci tribal hugs? >:D< Cum sa dispara trupele prin minune? Le da Thor cu ciocanu' Mjollnir in cap? sau se imbata si dezerteaza?

Trupele din satele de barbari nu dispar niciodata decat daca sunt omorate prin atacuri...asa ca nu mai astepta degeaba totu' mura-n gura si treci la cucerit
 

DeletedUser

Eu stiam ca dispar dupa 2-3 zile. Si-a sters cineva contul si avea 9000 spade/lance intr-un sat si dupa 2 zile au disparut toate.
 

DeletedUser

Am rezervat satele pe forum, sper sa nu le ia nimeni, mai astept 2 zile poate dispar trupele din sat.

mai bine asteapta sa rupa trupele niste dusmani si fi pe faza, pregateste cel mai apropiat trenulet si imediat ce il ia ataca-l si rupi si mai putine trupe:">
 

DeletedUser

Si tu de ce ridici satele la maxim ?Asa nu o sa mai ai destul loc pentru trupe.
 

DeletedUser

Si tu de ce ridici satele la maxim ?Asa nu o sa mai ai destul loc pentru trupe.

Eu cel putin ridic satele la maxim pentru ca am multe beneficii...
Nu e vorba de puncte dar pentru 500 trupe mai mult sau mai putin tot eu sunt.
Sunt multe beneficii prin ridicarea cladirilor la nivel maxim

Principala te ajuta sa ridici zidul mai repede...
Targul ajuta la mutarea resurselor mult mai repede dintr-un sat in altul...
Fiecare dupa bunul plac,si eu am pierdut 6 sate zilele trecute,luate de admini dar leam sufulcat repede:)
Nici nu sa simtit lipsa,am mai bagat si eu niste inamici invinsi la statistica...
Din cate stiu trupele nu dispar,e posibil ca cineva sa fii atacat satul ca sa farmeze,si asa nu ai dat de nici o unitate in acele sate...
 

DeletedUser

trupele nu dispar de acolo! raman pana vor fi nimicite! ... deci ... nu cred ca are rost sa va pierdeti voi ( tribul tau ) trupele sa le recuperati! mai bine lasi sa mai rareasca din ele dusmanii si apoi ataci si tu~!
 

DeletedUser

eu la jignirea altor persoane am avut scazute 2 sate de cate 1k si 2k.si m-am certat cu cei din jurul meu pentru ele.:)




2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:
Sus