Trupe pierdute

  • Autor subiect DeletedUser24729
  • Data de început

DeletedUser

frate asa le-am pierdut si eu numai pe sate de barbari..am 9 rapoarte identice cu cel al tau...asta s-a intamplat pe lumea 12 unde am pierdut 2300 de cav usoara pe sate de barbari..dar fara sa arate numar si pierderi in raport...am scris la admini dar nu s-a rezolvat situatia.
 

DeletedUser

ne poate ajuta si pe noi vreun moderator sau admin..??...e aiurea rau situatia..daca pierdeam pana in 100 nu ma plangeam..dar sunt 2300...:((
 

DeletedUser

Din pacate noi moderatorii nu va putem ajuta in acest caz singurii care va pot ajuta sunt adminii de aceea va rog daca constatati diferite anomalii in legatura cu jocul sa va adresati lor folosind Sistemul intern de Suport
 

DeletedUser24729

am mai dat un atac pe acelasi sat, si iarasi mi-ay fost rase trupe...deci... :|
 

DeletedUser

pt ca are 1500 pct poate o trimis cineva sprijin pe el sa nu cucereasca nimeni inafar de el da nu inteleg faza ca nu arata trupele pierdute .........
 

DeletedUser24729

e un sat de barbari amarat, cu 1500 de pct, eu avand vreo 4000...si da e posibil ca cineva sa fi trimis sprijin din greseala :p
 

DeletedUser

Daca iti apar astfel de rapoarte ii in mod clar un bug te rog sa te adresezi adminilor.
 
Sus