TRX Vs GTC statistici

  • Autor subiect DeletedUser20212
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

de ce eviti ce este evident? :D:D:D:D incepe ti sa o incasati asa usor :D:D:D

Side 1:
Tribes: TRX ~TRX~
Players:

Side 2:
Tribes: RN Kings NOVA =GTC=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 204
Tabăra 2: 354
Diferență: 150

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 6
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,861,095
Tabăra 2: 3,483,117
Diferență: 1,622,022

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 77,969
Tabăra 2: 54,539
Diferență: 23,430

image.php


lent asa cum ti am zis, abia incepem sa ne miscam si noi, mai cu talent asa, dar, rabdare, stii doar, usor usor :D:D:D
 

DeletedUser

Doamne ce ai in capul ala oare ... tarate ? Pe cine crezi ca intereseaza sa atace TRX in ultimele 2-3 zile in conditiile in care trebuie sa recuperam satele lu moima ... ma rog sa le recuperati ar trebui sa faceti voi da nu prea sunteti capabili de asa ceva. Las mafia, fi tu fericit cu statisticile pe 48h, discutam peste o luna cand terminam de refacut satele lu moima din mijlocul vostru :D:D:D:D:D
 

DeletedUser9288

chiar asa satele lui moimo si ale lui nic-boier din N daca erau in TRX aratau destul de naspa statisticile asa ca baieti iau dat afara ca sa nu isi strice tribul fatada am sa ii vad pe toti unul cate unul cum sunt dati afara din TRX pt ca ii ataca GTC si le ia sateöe :)) in loc sa ii sprijine ii da afara bun asa :cool:
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: burg00a

Side 2:
Tribes: =GTC=
Players:

Timeframe: Luna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 1
Diferență: 0

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,057
Tabăra 2: 10,057
Diferență: 0

image.php


IA VITEJILOR, SE VEDE......SUNTETI FOARTE BUNI
 

DeletedUser

Ia fraiere si taci din gura:

Sat Puncte Vechi deţinător Nou deţinător Dată/Timp
we love to entertain you (458|577) K54 10,057 burg00a [TRX] cgal [=GTC=] 02nd May 2009 - 21:07:41
we love to entertain you (458|577) K54 10,057 cgal [=GTC=] burg00a [TRX] 02nd May 2009 - 20:27:48
39recuperare (494|601) K64 8,661 burg00a [TRX] spanul [=GTC=] 16th April 2009 - 22:24:44
39recuperare (494|601) K64 8,902 spanul [=GTC=] burg00a [TRX] 16th April 2009 - 06:42:57
STARGATE 55 (482|599) K54 12,021 burg00a [TRX] deliamisu [=GTC=] 31st March 2009 - 20:23:22
STARGATE 47 (481|600) K64 11,898 burg00a [TRX] deliamisu [=GTC=] 07th March 2009 - 12:26:47
STARGATE 46 (480|600) K64 11,888 burg00a [TRX] deliamisu [=GTC=] 07th March 2009 - 07:56:49
STARGATE 45 (480|599) K54 11,906 burg00a [TRX] deliamisu [=GTC=] 07th March 2009 - 01:32:30

Un sat ai tinut 30min pentru ca esti prea varza ca sa faci un dodge cum trebuie. Stai linistit mafia ca ajungem langa satele tale si mai vedem dupa daca te mai bati atata cu pumnul in piept.
 

DeletedUser

nu sunt varza desteptule, dar cand tu ai avut 2 sate langa si eu unu asta a fost tot, iar eu am avut sprijin la moima in alta parte asa k, lasa vrajeala , tu ai avut armata acasa eu nu, tu ai avut sate mai multe eu doar unu in zona, o sa vedem ce si cum, stai tu linistit
 

DeletedUser

atunci ce dracu faci pe viteazul ? ai doar gura mare, stai linistit ca-ti vine si tie randul. spre diferenta de tine care ameninti si in stanga si in dreapta noi avem si posibilitatea de duce la capat ceva, tu esti doar cu vorbele ... sau vrei sa pun rapoartele cu nobilii tai morti pe satele mele luate de la moima ??? fa pe viteazul cu altii ca la noi nu tine.
 

DeletedUser

alea au fost la vrajeala, cine stie cum prindeam ceva, am prins sate si goale asa, am stiut ca ataci, asa ca...... cine stie de unde se prinde cate ceva, o sa vedem noi, ai rabdare ti am zis, iar cei care nu rezista in fata voastra o sa ramana fara sate....pana cand, veti da de greu :D:D:D
 

DeletedUser

Număr: 0 0 0 0 6 0 0 78 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Prada: 0/3900
Modificare de adeziune Aprobare scăzuta de la 1 la -33

ia si fa galagie mai putina..........armata de luat sat

mai pe intelesul tau, ciocul mic si joc ... de glezne, poti sa faci si vreo 20 de flotari sa iti mai revii un pic, ca esti cam lesinat
 

DeletedUser17169

pt cgal
Calul moare de drum lung si prostul de grija altuia!
hai ca la mafia asta deja a devenit o obisnuinta obsesia lui pt gtc, master si el este pana la urma doar un sipmlu membru trx...pe cand tu intemeietor gtc.
pt cgal
Cand te iei dupa un prost, mai mare prost esti!
 

DeletedUser

esti prea varza ca sa postezi cum trebuie un raport :D. hai pa ca deja incepi sa suferi ... probabil te si doare ... adevarul doare ce sa-i faci.
 

DeletedUser

vroiam sa ti zic eu cine e prost, dar, imi luam ban , asa ca nu ti fac pe plac, o fi el ce o fi, dar, degeaba :D:D:D mare treaba ca e intemeietor, o sa fie un intemeietor fara trib si fara sate....mai devreme sau mai tarziu, vorbim cu alta ocazie
 

DeletedUser

To Geoftw: e treaba mea sa corectez aberatiile pe care le pune mafia, in numele TRX-ului, pe forum, el pune statistica ca trx a luat 2 sate de la gtc si eu pun statistica ca am luat 200 de sate de la jucator dat afara din trx pentru ca nu puteau sa-l apere. el pune statistica ca a luat un sat de la GTC eu ii dau in cap cu twstats ca el nu a tinut nici macar un sat luat de la GTC vreodata.

To mafia: ne tot ameninti de 3 luni de zile, doar atata poti, te intelegem. cand o sa treci si la fapte reale sa ne mai minunezi cu statistica ta, pana atunci ciocu mic.

Daca TRX ar vrea sa nu mai fie asociat cu mafia ar face ce zicea uv ... l-ar inobila pe dobi***** asta si l-ar scoate de pe harta.
 

DeletedUser

sa ti zic ceva, mafia11chat.........e blocat pe l4 verifica, eu nu inteleg de ce nu se fac sate de barbari asta nu inteleg, nu se sterge un cont dupa o sapt de inactivitate?? asa stiam, bine, hai ca nu mai vorbim, facem liniste, deci, flotarile alea sa nu le uiti, ca esti cam amortit :D:D:D
 

DeletedUser

mafia te-ai dat de gol nu o data ci de o suta de ori ca tot tu esti cel care joaca pe burg00a asa ca lasa-ne. toata lumea stie, si noi si voi si adminii. cat timp ai un minim de cunostinte ca sa eviti incalcarea regulilor nu te vor bana. insa tot degeaba, nu ai facut nimica pe nici un cont si nu vei face niciodata. tot ce poti e sa faci gura mare.
 

DeletedUser29461

cgal tu si tribul tau veti fi facuti praf de gtc-a ma ocup eu dau aia in mine de o saptamana si dejeaba
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus