TRX Vs GTC statistici

  • Autor subiect DeletedUser20212
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19019

eliminam ferma mai voinicule nici atata nu stii doara nu credeai ca te atac numa cu berbeci omor berbecii in fostele sate de atac
daca erai mai destept iti dadeai seama dar se pare ca nu .
 

DeletedUser20352

Aici e ca si in povestea aia cu vulpea si strugurii ...vulpea vrea sa ia strugurii dar nu ajunge la ei si zice ... ah ce acrii sunt strugurii. Asa si aici toti ravniti sa ajungeti pe 1 dar NU puteti si incepeti sa aruncati cu noroi in TRX.
 

DeletedUser20352

eliminam ferma mai voinicule nici atata nu stii doara nu credeai ca te atac numa cu berbeci omor berbecii in fostele sate de atac
daca erai mai destept iti dadeai seama dar se pare ca nu .

Mai vroiai sa cresti si tu asa putin la inamici invinsi :))
 

DeletedUser12163

poi da ai trimis atacuri fara berbeci...si acum trimiti berbecii singurii=)))
 

DeletedUser

@Azzgard - raspund doar provocarilor venite din parte minunatilor fosti aliati pe care i-am avut, fiecare cu opinia lui, dpmdv a sta 4 luni pe locul 1 cand nu ai nici un razboi serios nu este o performanta, TRX face treaba, Mason nu a facut. Nu ma cunosti asa ca pana una alta "penibilul de mine" conduce un trib pe care nu-l veti elimina voi asa usor de pe harta. Te asigur ca nu vanam locul 1 si chiar daca l-as vrea te asigur ca se poate obtine lejer un punctaj de 130Mil la top40 cu care sa detronez TRX de pe locul 1. Voi insa sunteti atat de obsedati de faptul ca sunteti pe locul 1 incat chiar credeti ca toata lumea va vaneaza locul.

@blue eyes - postam si tona de atacuri date de voi ? ultimul exemplu doar de azidimineata cand ati incercat sa recuperati un sat ? sa nu punem noi rapoartele cu atacurile voastre (zona K45/46) ca rade tot L4 de voi.

@Lord Vlad - acum esti mic si vrei sa te simti bagat in seama ? ala care nu demult isi punea la profil tradat de TRX ? pe langa ca pierdeai sate la GTC te mai inobilau si colegii din zona in loc sa te sprijine ... sa nu vorbim de valoare ca argumente nu prea ai.

@andreibran - "Profil
Vârsta: 15
Genul: masculin
Localitate: Legion of all Legions

Text personal
Vine ziua cea mare..." - la asa profil, asa comentariu, mai mult sigur nu puteai scoate din tine.

@roms - stai linistit ca nu prea conteaza, Mason s-a intors impotriva mea cand le-am refuzat fuziunea in conditiile impuse de Spaiker. O parte au venit in GTC obligati de conjunctura. Din cei veniti cei care n-au fost cu noi au disparut in timp, restul merita sa joace in continuare. TRX ce sa zic, un aliat la care am tinut cat am putut de mult si care in fuga dupa sate a dat cu piciorul unei aliante. Daca exista vreun conducator de trib care, pus in fata dovezii ca aliatul lor discuta cu altii despre atacuri, nu inceteaza alianta cu tribul respectiv va rog sa mi-l aratati si mie sa-i rad in fata ca e fraier.

Nu am incetat alianta cu TRX din cauza balantei cum zice lumea, TRX a jucat tot timpul la mai multe capete. Se bateau cu Mason si dintr-o data vor pace in granita aia desi castigau lejer.. de ce ? Pentru ca o deschideau pe aia cu Raptorii. Cand GTC se baga pentru cei din TNT hopa apar problemele si se dau peste cap sa refaca alianta cu Raptorii si intre timp se duc la cei din jurul nostru. Hai sa fim seriosi, n-ati avut o diplomatie constanta niciodata. Intrarea GTC-ului in razboi nu a fost decisa de cate sate pierdeati voi la raptori sau la stfu. Statistica v-ar fi favorabila daca nu erau satele inobilate de noi. Greul deabia acuma vine, e adevarat, insa nu ne temem de ce urmeaza chiar daca vom ajunge la situatia in care in granita se vor bate jucatori de 2-3-4Mil.
 

DeletedUser

@Lord Vlad - acum esti mic si vrei sa te simti bagat in seama ? ala care nu demult isi punea la profil tradat de TRX ? pe langa ca pierdeai sate la GTC te mai inobilau si colegii din zona in loc sa te sprijine ... sa nu vorbim de valoare ca argumente nu prea ai.

Nici nu stii cu cine vorbesti , daca vine vorba de valoare si faza a fost alta.
A-ti rupt alianta cu TRX strategic. Pot spune chiar foarte strategic. Voi de luni bune doar o harta albastra . Ferme pline de ff mult timp , TRX granite peste tot . Ce moment mai bun putea fi? In aceste momente se vad oameni de caracter.
Probabil si buni membri de la voi au cerut-o. Daca GTC o mai tinea o luna asa cgal era singurul player activ din GTC . Cam asta a fost problema. A-ti gandit ff prudent. Pot spune ca chiar opusul a ce a fost »MaSoN. MaSoN a fost o bruta , dar o bruta rationala care cu toate ca se batea cu o harta intreaga totul era facut gandit si calculat.
La voi ca sa plece un razboi trebuie sa dureze luni si atunci cand rupeti acea alianta o faceti in cel mai jalinic mod.
Seara buna pe extern
 

DeletedUser

Datine ploaie, datine vânt suntem ai dreaq de rezistenti---Un vers dintr-o melodie, cine stie cunoaste

Cel putin de cand a fost trimis moldova cu imperiul lui in vacanta a-ti devenit m-ai diplomati pe extern

Cat despre fuziunea cu un trib si ne dati jos de pe loc 1!!!!...slabe sanse v-a explicat m-ai demult SirDevil cum sta treaba cu fuziunea

Uite am si eu o intrebare pt tine (cgal), cu toate k am evitat tot timpul sa intru in polemici cu tine pe forum, pt k u esti conducator de trib si eu sun simplu soldatel din TRX : Daca nu rupeati alianta cu TRX voi cu cine va m-ai luptati acum??...sa nu-mi spui k nu ai fost de acord cu acea rupere de alianta cu noi...Poate k noi am facut pasul gresit in acea alianta de s-a rupt, dar cred k ai asteptat de mult acel pas gresit sa incepi razboiul cu noi, Pt k placerea de a juca triburile este sa participi la actiune si la actiuniile tribului, nu sa iti cresti satele in liniste fara atacuri date s-au primite.....GTC ducea lipsa de actiune, si de aceea 'cred' k ai asteptat acel pas gresit facut de noi tot timpul


Nu ne critica diplomatia noastra. Am avut si avem o diplomatie cat sa avem actiune pt toti membri tribului, cu toate k pierdem 5 sate si castigam doar 3, simtim k jucam triburile si asta ne mentine in viata
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9568

Te asigur ca nu vanam locul 1 si chiar daca l-as vrea te asigur ca se poate obtine lejer un punctaj de 130Mil la top40 cu care sa detronez TRX de pe locul 1. Voi insa sunteti atat de obsedati de faptul ca sunteti pe locul 1 incat chiar credeti ca toata lumea va vaneaza locul.

Apropos. Daca nu doriti locul I atunci de ce mai luati sate? E ca si cand ati spune ca nu doriti sa fiti cei mai buni si nu aspirati nicidecum la asta, pentru ca va dati seama ca nu sunteti buni.
Noi nu suntem deloc obsedati de rangul nostru, ci ne straduim sa ne mentinem acolo.
Este normal sa va enerveze sa vedeti in fiecare zi, zi de zi, 7 zile pe saptamana, TRX pe rangul I si nu tribul vostru. Dar nu e deloc normal
sa aruncati cu noroi in TRX
. Voi spuneti ca avem pile la admini, voi spuneti ca noi castigam prin marlanii.
Dar te-ai gandit macar la asta?
Daca asa ar fi, atunci GTC ar putea fi primul lejer ;)
 

DeletedUser

Am avut de doua ori ocazia sa-l observ pe @cgal lingusitor in conferinte pe mes si dupa aceea, arogant, in polemici cu aliatii pe care ii tradase.
Toata lumea 4 stie ce fel de om este, cu siguranta nu va mai pacali pe nimeni deci este inutil sa mai raspundem provocarilor lui pe forum.
 

DeletedUser

@uv1921 - Hahah, ia zi-mi si mie cand am fost eu lingusitor in conf-uri ? Da cand te laudai ca rupi TRX-ul cu Mason, ca va descurcati fara sprijin de la noi sau cand incercai tu sa recrutezi granita TRX-ului :)). No offence da din partea ta nu ma astept la multe. Eu mi-am vazut de tribul meu, stiu ca va doare faptul ca nu v-am urmat neconditionat in orice razboi insa trebuia sa invatati si tu si Burly si Maximus o chestie: daca ne tratati cu respect va tratam la fel, v-am spus asta de zeci de ori dupa ce Spaiker a renuntat la trib. Noi puteam fi un super aliat pentru Mason insa doar in conditiile in care alianta respectiva aducea ceva benefic reciproc. Voi insa ati luat in permanenta decizii care afecteaza diplomatia triburilor (in trecut si HAR era in lista) fara ca macar sa va consultati cu ceilalti. Atunci de ce naiba sa facem ce ziceti voi in permanenta ?

@raduh- inobilam ca sa ne jucam, voi inobilati la randul vostru de la altii si uite asa voi cresteti, noi crestem. Nu cred ca ne-ai auzit pe noi, GTC, ca ne plangem ca aveti pile, cunosc sistemul destul de bine ca sa stiu ce poate sa faca un admin si ce nu, nu-s deacord cu unele reguli impuse de TT insa nici n-am ce face fiindca e un business si nu prea ii intereseaza pe ei ce vor majoritatea jucatorilor care nu platesc premimum.

@ronell - fa calculele inainte, ca sa faci un top40 nu trebuie sa iei top20 din fiecare trib, poti lua top30 cu top10 sau top35 cu top5 ... la asta nu te-ai gandit nu ? se poate face, dar nu asta e scopul, stati voi pe locul 1, pana acuma il meritati. noi nu am asteptat sa faceti voi pasul gresit, cine ne cunoaste ne stie ca nu ne bagam in razboi daca nu suntem provocati, nu facem planuri de cucerire a L4 cum fac altii, nu planuim sa inchidem serverul si alte deastea. Am atacat atunci cand am considerat de cuviinta si am rupt aliantele sau pna-urile atunci cand a considerat ca am fost tradati.

@lord vlad - de la tine nici nu ma asteptam la multe. numa asta sti, am rupt alianta strategic, ne-am pregatit luni de zile. bai baiatu pana in Decembrie si Maximus si Patriotul aveau acces pe hidden-ul de la GTC. intreba-i pe ei ce se discuta la diplomatie, nu mai abera. Da aveam fermele full a la fel le aveati si voi. Da aveam sprijin mult la granita cu Master si Q dar l-am retras odata ce a inceput razboiul. Voi nici acuma nu ati reorganizat trupele, inca inobilam sate si gasim sprijin la granita cu RF, la granita cu Kings ... Cum zicea Beck la un moment dat: am spioni in GTC, stiu tot ce misca ... si tu vi sa-mi spui ca noi planuiam de luni de zile, of of, greu cu gandirea asta. Noi suntem oameni nu brute, brutele si cele mari si cele mici au fost maturate de pe harta de triburi care nici nu erau in top5 asa ca lasa-ne cu forta bruta ca nu tine.
 

DeletedUser

cgal=>> oare de ce ma apuca o stare de greata de cite ori postezi tu???
 

DeletedUser9288

mama mama ce de eroi aici .... Aladin cel mare ... =)) sa itzi aratam o statistica aladin cel mare contra TRX ...sau o stii si tu prea bine ....mai bine taci stii ca nu ai nici o sansa *** o sa fii primul care o sa parasesti k45 ....si astia din fostul TNT(tribul care o sa ramana pe L4 pana la sfarsit indiferent de situatie ) se stie cine a zis ....mai liniste ca vorbitzi aiurea .....
*** astia GTC ....dupa ce atzi trait o viata pe spatele masonului akoma ce zicetzi voi ....suntetzi buni ??? ramane de vazut

ce se leaga de mine hackvirus asta :D:D:D:D:D daca zici tu ca o sa fiu primul asta e :D:rolleyes:
 

DeletedUser9288

Side 1:
Tribes: TRX
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: Aladin cel Mare

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,898
Tabăra 2: 51
Diferență: 2,847

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 31
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 29,539,616
Tabăra 2: 529,750
Diferență: 29,009,866

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 72,962
Tabăra 2: 321,888
Diferență: 248,926

image.php


hai ca iti arat eu poate tie iti da altfel:eek:
 

DeletedUser9288

Side 1:
Tribes: TRX
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: Aladin cel Mare

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 537
Tabăra 2: 7
Diferență: 530

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 6
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,541,021
Tabăra 2: 74,457
Diferență: 5,466,564

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 64,218
Diferență: 64,218

image.php


teai gandit prea devreme sa postezi prietene
cu stima si respect aladin ;)
 

DeletedUser9288

Side 1:
Tribes: =GTC=
Players:

Side 2:
Tribes: TRX
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 801
Tabăra 2: 261
Diferență: 540

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,788,915
Tabăra 2: 2,799,316
Diferență: 5,989,599

image.php
 

DeletedUser9288

va mai aduceti aminte de acest razboi??

Side 1:
Tribes: =GTC=
Players:

Side 2:
Tribes: TRX
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,533
Tabăra 2: 0
Diferență: 70,533

image.php



aici trebuia sa isi revina TRX si sa se schimbe statisticile dar din pacate pt ei inca nu sau schimbat
 

DeletedUser

aladine, nu mai fa ma propaganda, lasa-i tu sa se reorganizeze. nu vezi ca le venira forte proaspete din abc, dupa o misiune indeplinita cu succes dupa cum spunea uv ... lasa-i tu sa-si mute defensiva de la raptori la noi, uniform pe toata granita, mai mult pacolo pe unde-i golden ca-i dispera asta cu satul ala :D si mai putin pe langa mine sa pot lua si eu sate moca :).
 

DeletedUser

vezi ca ai un vecin langa tine, de ce nu iei sate de la el?? :D:D:D pfff, oare teama? :D:D
 

DeletedUser

mor de frica da poate n00bul de vecin invata si el ca daca ii mor 5 spioni sa nu mai trimita 5 ci 10 si daca mor si aia 10 sa trimita 15 ... si daca mor si aia sa dea un mesaj ca-i spun eu ce am in sat. da ce te astepti de la pustii care sufera si care isi trec un trib intreg la dusmani personali ... n-ai ce face, mai sunt si deastia ca mare e gradina domnului si multi prosti i-au sarit gardul ... in cazul de fata multi si-au mai facut cont pe triburile.ro.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus