TRX Vs GTC statistici

  • Autor subiect DeletedUser20212
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

da poate vecinu` vrea sa te sece asa mereu, nu vrea neaparat sa ti descopere resursele tale secrete sau sa vada ce planuiesti tu acolo in sat, e doar asa de bagare de seama :D:D:D sa nu te plictisesti :D:D:D
 

DeletedUser

nu-l baga nimeni in seama. bagam in seama oameni care au facut ceva pe ro4 da nu pustii teribili care se cred buricul pamantului.
 

DeletedUser14250

nu-l baga nimeni in seama. bagam in seama oameni care au facut ceva pe ro4 da nu pustii teribili care se cred buricul pamantului.


Eu nu stiu de ce-i mai raspunzi. Lasa-l sa vorbesca cu colegii din TRX. Cine se aseamana ...
 

DeletedUser

musca tete te ai bagat in seama?nu vezi ce scrie??? trx vs gtc.... tu....esti cam neutru... asa ca... fa pasi acolo la plangaciosi
 

DeletedUser

Eu nu stiu de ce-i mai raspunzi. Lasa-l sa vorbesca cu colegii din TRX. Cine se aseamana ...

uite cine vorbeste.... o nulitate absoluta si desavarsita in lumea 4.

long live the brain that is used in such manner!

hai jet... vorba unui adevarat jucator la care statisticile vorbesc.... in restul tacere... asa ar trebui sa faci si tu... cand ai statistici atunci sa discuti... restul sunt toti innobilatori interni si se cred mari....

este un joc si doar statistica vorbeste... cei care au statistici jalnice ar trebui sa isi tina efectiv gura.

gtc castiga sate.. asa zice statistica.. felicitari
vezi tu oamenii cu statistici si fara innobilari interne sa vorbeasca?
ma rog in afara de mine evident... am si statistici si nu am innobilari interne de foarte multe luni si lucrul asta imi permite sa discut.. pe cand tu si restul din gasca???

....
deja devine un joc de figuranti....
adios...
vant din fata sa ai ( si multumesc anticipat de banul care o sa il primesc pe extern)
 

DeletedUser

dracusorule ti-as raspunde o cateva dar ma abtin ca dupaia iarasi intram in polemica ... eu pot sa-ti zic 3 jucatori care au facut mai mult pe L4 decat jumate din top100 la un loc ... si sunt anonimi, nimeni nu stie ca in spatele a zeci de atacuri organizate stau oamenii aia, nimeni nu stie ca in spatele a sute de sate defensive trimise pe granita stau oamenii aia. nu sari la gatul omului doar pentru ca nu-l cunosti fiindca statisticile pe care le vezi matale nu-s tot timpul reale. tonul asta agresiv insa ne caracterizeaza pe prea multi dintre noi din pacate si mi-e cam sila sa vad astfel de posturi p'aici chiar daca e P&P, figuranti ... multi mai suntem figuranti.
 

DeletedUser

vezi "matale" eu sunt mai direct.... ca sa imi castigi respectul trebuie sa imi demontrezi... nu mi l-ai castigat esti un zero absolut... asta sunt eu.. asa ca.. take it or leave it... si nu discuta...
au revoir
 

DeletedUser

pana una alta master ia sate de la trx. invers ma indoiesc. si numarul de sate inobilate de master de la trx e in crestere :)). asa ca ... lasa-ne drace, vezi-ti de zona ta sau daca te-ai plictist da stergere cont ca poate asa ne scutesti de astfel de mesaje.
 

DeletedUser

aveti rabdare baietasi, aveti rabdare... usor usor..... e la speed lent... cu timpul vom vedea.. ca da, doar o sa dati si voi de aia care sunt activi nu? pai se poate... rabdare
 

DeletedUser8266

:)) da cata rabdare ca de 3 luni doar atat spuneti .....sau sa avem rabdare pana se inchide L4 atunci scoateti arma secreta?:))))
 

DeletedUser

eu unu nu stiu cum sa ti spun, dar, granita e prea bine aparata ca sa se rupa trupe acolo, asa ca....o sa o luam pe ocolite :D:D:D:D
 

DeletedUser17169

Eu nu stiu de ce-i mai raspunzi. Lasa-l sa vorbesca cu colegii din TRX. Cine se aseamana ...

e in academia trx din cate vad eu...iar comentariul tau lasat in suspensie e de toata jena, daca ar vorbi altcineva!

nu-l baga nimeni in seama. bagam in seama oameni care au facut ceva pe ro4 da nu pustii teribili care se cred buricul pamantului.

atunci respecta-l pe sirdevil!

eu pot sa-ti zic 3 jucatori care au facut mai mult pe L4 decat jumate din top100 la un loc ... si sunt anonimi, nimeni nu stie ca in spatele a zeci de atacuri organizate stau oamenii aia, nimeni nu stie ca in spatele a sute de sate defensive trimise pe granita stau oamenii aia. nu sari la gatul omului doar pentru ca nu-l cunosti fiindca statisticile pe care le vezi matale nu-s tot timpul reale. tonul asta agresiv insa ne caracterizeaza pe prea multi dintre noi din pacate si mi-e cam sila sa vad astfel de posturi p'aici chiar daca e P&P, figuranti ... multi mai suntem figuranti.

eu pot sa iti zic mai multi care sunt cu peste top 100 si care nu au mai mult de 1 sat!
iar cei care trimit deff asta e ideea jocului pt cei care innobileaza intern si nu au granita, prea multa lauda nu trebuie!

pana una alta master ia sate de la trx. invers ma indoiesc. si numarul de sate inobilate de master de la trx e in crestere :)). asa ca ... lasa-ne drace, vezi-ti de zona ta sau daca te-ai plictist da stergere cont ca poate asa ne scutesti de astfel de mesaje.

si **** ce il intereseaza pe sir ca voi luati sate de la trx?:|
intr-adevar e cam plictiseala in zona kings dar daca te plictiseste sir nu mai posta pe forum! asta e si ideea lui...si asa prea interesant nu esti.
mai ai tu multe de invatat sa faci ce a facut abc in zona lui!...gtc nu e singura contra trx...pe cand trx cam da iar dupa ce, cei din trx au fost cred mai tot timpul cu harta rosie este evident ca la un moment dat te plictisesti...dar ce stii tu?..e bine ca bucuria ta depinde de trx...esti satisfacut ha!!!

ps. chiar mafia11chiat esti enervant rau!...eu in locul tau as face joc de glezne
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:D:D:D:D ms..... da zi mi si mie id pe care l pe joc......si in ce trib esti ca sa stiu si eu.... cine s a bagat in seama........asa sunt eu...pur si simplu enervant si o sa devin si mai si... ps.....*** esti din trx.....da mi un mesaj.........ma stii.........sunt ala cu circulare multe :D:D:D:D
 

DeletedUser

omg, so trezit avocatul diavolului sa comenteze :)). postul tau ma face sa rad de nu mai pot, esti paralel omu da esti amuzant.

1. am respect pentru sirdevil cat timp ramane in limita bunului simt in exprimarile sale, cand o ia cu nulitati absolute, sorry, il pierde.

2. trx nu a avut niciodata toata harta rosie, esti cam pe langa aici. trx lupta cu BW cand avea toate granitele asigurate de GTC, Masoni, RE si Raptori si venea cu utopia ca daca elimina STFU blocheaza harta :D

3. cand te iei de un jucator asigura-te ca te iei de cine trebuie. fara sa fii foarte bine informat nu poti sa stii daca jucatorul ala e defensiv, daca jucatorul ala se implica in conducere si pune pret mai mult pe activitatea la nivel de coordonare decat pe numarul de sate. nimeni nu se lauda insa revenind ... atunci cand faci pe cineva nulitate absoluta iti pierzi automat respectul celor care joaca si mai viziteaza si forumul asta

4. ce a facut abc ? ... a pai a luat tribul de pe locul 1 si la rupt in doua pentru niste inobilari interne pentru simplul motiv ca nu le-au mers smecheriile la diplomatie. bravo fratilor tot asa. altceva nu a facut abc ... va laudati ca i-ati rupt pe shadow sau granita inactiva a celor din kings ? cu asta va laudati ? castigati intr-o parte si pierdeti in alte doua directii ... sorry eu unul nu consider chestia asta ceva cu care sa ma laud. mai veniti si cu alte chestii ca de numa cu caterinca nu va puteti lauda.

A si o rugaminte ... mai posteaza si tu pe aici cand ai niste raspunsuri cat de cat pertinente ... pana atunci lasa-ne frate ca esti pe langa complet cu ce se intampla pe aici.
 

DeletedUser17169

ha-ha
tot cu papagalul ai ramas!
2. esti paralel complet...taci din gura ca habar nu ai ce e cu tine!
3.blabla bla..porcarie!
4.tu crezi ca le stii pe toate dar de fapt esti doar gura sparta!
Daca erai cat de ca tistet vedeai actele catorva jucatori din abc plecati din trx!
innobilari interne?..smecherii la diplomatia?..stii tu ca erau inactivi?...
eu postez cand vreau ma si ce postez o fac intr-un mod cat mai corect nu ca tine ma
macar taci dracului din gura de guraliv ce esti!...jucatorii din abc si trx nu au plecat pt "smecherii" de diplomatie sau innobilari interne, dar ce sa ceri de la unul ca tine...ti-am zis si repet esti unul dintre cei mai irationali jucatori de triburi
tine minte: tu doar ai impresia ca le stii pe toate! si poate din cauza unor asemenea specimene ca tine, jucatorii de pe l4 care chiar ar trebui sa posteze nu o fac!
ps: ma bucur ca urmaresti tot ce intra si iese din trx...daca esti admirator sau fan sa ceri de la jucatorii acelui trib cate un autograf! sigur il vei primi.;)
 

DeletedUser

cgal... in fata jucatorilor adevarati de pe lumea 4 si se stiu ei nu are rost sa zic aici este un nimic... nu ai facut absolut nimic cu care sa te poti lauda... te lauzi cu 2-3 sate.. si mare branza... nici nu ma mai complic ca sa iti mai raspund altcumva pentru ca vad ca tot la 1 mutare in fata poti gandi..... habar nu ai sa faci un plan strategic si sa gandesti mai mult inainte...

cat despre abc.... HABAR NU AI CE S-A INTAMPLAT ACOLO... degeaba asculti ce zice unul si ce zice altul.... la sfarsit o sa te convingi singur de adevaratele strategii din jocul asta... nu mai asculta la ce spune x si y pentru ca ei tot timpul zic ce trebuie sa auda restul lumii.. adevarul nu o sa il afli niciodata pentru ca esti o nulitate absoluta in jocul asta... in afara de extern nimeni nu da 2 bani de tine ca jucator....

o sa vedem la sfarsit cum o sa stea treaba si atunci o sa zici.... SirDevil...o sa semnez contractul cu tine... so.... have fun in your real family.... JET!
 

DeletedUser14250

sirdevil de fapt a confirmat ceea ce am postat astazi.
Banuiesc ca vor urma si injuraturile cat de curand.
Vreti nu vreti , mafia11chat este noua emblema a TRX.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vreti nu vreti , mafia11chat este noua emblema a TRX.
Hau, musca-ti limba si clateste-ti gura cu sapun, fa-ti trei cruci, bate in lemn si zi Doamne-pazeste!

din partea celor cu putina detasare de joc si mai relaxati il rugam pe aceasta cale pe domnul mafia11chat sa isi restranga activitatea strict la postatul in Pubela. Prietenii stiu de ce.... :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14250

Hau, musca-ti limba si clateste-ti gura cu sapun, fa-ti trei cruci, bate in lemn si zi Doamne-pazeste!

din partea celor cu putina detasare de joc si mai relaxati il rugam pe aceasta cale pe domnul mafia11chat sa isi restranga activitatea strict la postatul in Pubela. Prietenii stiu de ce.... :rolleyes:


doreai sa apari la profilul lui burg00a si nu stiai cum ? :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus