TRX Vs GTC statistici

  • Autor subiect DeletedUser20212
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

e tentanta ideea de ai sparge satul ala numa ca sa-i dai peste gura la mafia :D. faza e ca nu merita, si-a bagat si el 80k trupe in sat si se crede jmecher. cum zic ei ... mergem pe ocolite, o fi avand el trupe in satul ala da is alte 50 goale pe langa asa ca n-are rost sa rupem trupe acolo cand cu doua ofensive spargi alte sate :). au pus ei botul si l-au atacat pe golden cu sat capcana in mijlocul lor si fi atent unde ni l-au dus pe golden: 9 GoldenCity 50,76 Mio. Asta de pe locul 40 sau pe unde era cu cele 20Mil ale lui. Nici n-au clintit zidul dar erau amuzanti rau de tot cum trimiteau circulara dupa circulara sa atace lumea. Si mai funny erau unii care ziceu ca au trimis 40 de sate de atac si cand colo nici macar un full. La fel de funny erau si cei 6-7 oameni care s-au trezit sa trimita 10k spioni de parca unul nu era suficient :). suna tentant dar nu suficient ... not yet :D.
 

DeletedUser

:D:D:D:D:D se vede ca abia incepem sa ne distram.... ati avut ocazia sa scapati de mine, dar... o sa ne distram aici, la greu :D:D:D cat de not yet..... o sa vin eu peste voi... asa pe ocolite....va dura...stiu...dar.... o sa si avem si mai multa satisfactie :D:D:D si eu care credeam ca ne linistisem , pffffff
 

DeletedUser7708

Mafia, roagă-te să nu primesc nişte resurse de taleri să ajung cu 1-2 sate la tine, că jar mănânci şi continuarea cred că o ştii :D
 

DeletedUser

oooo, ce amenintari.....pfff....numai glumeti de astia gasim pe aici, asa numai gura e de voi...cgal zicea el odata......ca daca ma blindeaza trx....o sa rupa toate trupele, ce viteaz era, era sa scriu viteaza, acum s a potolit , s a trezit la realitate...... desi acest sat spune altceva

Sat dorm dnd !
dorm dnd !
Coordonate: 458|577
Puncte: 10.654
Jucător: cgal
Trib: Gothic Crusaders
cred ca si acum viseaza :D:D:D:D:D asa ca stai calm si tu maretule viteaz, razboinic al luminii :D:D:D ce esti, micule paladin :D:D:D sa nu ti curga mucusorii, sa te duci la mama ta sa ti dea batistuta sa te stergi la nasuc, ca ai racit de atata vitejie
 

DeletedUser8972

Incerci sa fii amuzant, dar nu reusesti nicicum.
Prietenii stiu de ce ...
 

DeletedUser8266

Toti va plangeti de mafia11chat si de postarile lui de mahala ...dar raspunzandui nu faceti nimic alceva decat sa ii dati apa la moara , iar jumate din vina ca maffia11chat debiteaza prosti pe aici e a celor ce ii raspund ....nu ii mai raspundeti lasatil sa vorbeasca singur .

on-topic : sa mai auzit ceva nou de pe front? sa mai aflat de planul trx-ului de a da peste cap statisticile?
 

DeletedUser

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Numele tribului Cucerit
1 aTaRaXic 1.288,35 Mio.
2 Kings of Honor 797,57 Mio.
3 Defend and Fight 660,31 Mio.


Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Numele tribului Cucerit
1 aTaRaXic 1.845,39 Mio.
2 Kings of Honor 934,63 Mio.
3 EQUILIBRIUM 676,55 Mio.
4 CAVALERI TEMPLIERI 575,93 Mio.

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Numele tribului Cucerit
1 aTaRaXic 2.147,48 Mio.
2 Kings of Honor 1.732,20 Mio.
3 Defend and Fight 1.182,12 Mio.
4 EQUILIBRIUM 1.121,63 Mio.

no comment :D:D:D:D
 

DeletedUser

haha, bine zis imperiule :)). mafia ... noi suntem mega eficienti, noi luam sate fara sa rupem atacul asa ca in clasamentele alea sa tot fiti voi pe primul loc deamu in vecii vecilor :D.
 

DeletedUser8972

Pai si la prima de ce nu ai afisat si locul 4? :)))))))))

1 aTaRaXic 1.288,35 Mio.
2 Kings of Honor 797,57 Mio.
3 Defend and Fight 660,31 Mio.
4 Warriorz Empire 654,90 Mio.

Am fost si pe 3, dar cum sunt tot felul de razboaie pe L4, statisticile acestea se schimba frecvent, asa ca nu cred ca spun prea multe.
 

DeletedUser

da chiar nu exista un moderator care sa i dea vacanta lui mafia pentru off-topicul , jignirile si ce prostii mai debiteaza pe forumu asta?:confused:
 

DeletedUser

cgal asta nu zicea ca s-a retras ?!
Ziceti-i unu ca e obosit rau, plictiseste.
 

DeletedUser

care mah s a retras??cine unde?:D:D:D:D m am retras pe l10...care joaca acolo o sa cam ia un pic de incingere, dar, sa revenim la trx gtc....din cate stiu, azi cam greu o duce gtc.. sub asediu asa prin k64...sper sa atace mai multi din trx ca sa va mai luam din sate :D:D:D
 

DeletedUser

Te mai doare Spaikere ? Inca suferi ? :D

mafia ... in visele tale asediu :)

Agresor: burg00a
Sat: .+++ (482|608) K64

Număr: 0 0 3216 0 0 1038 126 0 99 0 0 0
Pierderi: 0 0 3216 0 0 1038 126 0 99 0 0 0

asa e atac tu ? ar trebui sa-l punem la atacuri amuzante :)
 

DeletedUser

Atunci impart eu cu tine suferinta ta sa nu-ti fie asa de greu. Mafia ... mai punem rapoarte hazlii pe forum ? Asediu nene ce mai :D
 

DeletedUser

Bethoven si-a scris unele din cele mai mari capodopere dupa ce a surzit.
Pregateste-te ...
 

DeletedUser

Agresor: burg00a
Sat: .VIN MASTER, VIN!!! (481|609) K64

Număr: 0 0 6263 0 0 2285 534 0 301 0 0 0
Pierderi: 0 0 6263 0 0 2285 534 0 301 0 0 0

Apărător: spanul
Sat: satul lui spanull67 (479|608) K64

Nici unul din luptătorii tăi nu a supravieţuit. Nu au putut fi luate nici informaţii despre puterea trupelor duşmane.


Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 16

uite tot amuzant si asta....restul....sa zic...sunt in transformare,,,,nu ati putut sa rupeti sprijinul trimis la colegi....de asta sunt asa
 

DeletedUser

pai asediu, stai sa mai apara sate si o sa vezi pe urma, e cineva care are 100 de sate si nu vrea sa atace acolo ca aveai sa vezi cum sareati, dar, las ca vezi tu :D:D:D cica se trimit spionaje.....acuma, vreti sa intoarceti atacul? :D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus