TRX "war thread"

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

parerea mea este ca cu(scz cacofonia:D) timpul,un trib va reusi sa creeze o strategie de joc destul de elaborata pentru a propulsa tribul pe primu loc si a-l mentine acolo definitiv.se cheama evolutie.oare acest trb este trx?nu stiu,si nici nu cred ca voi stii vreodata
 

DeletedUser

parerea mea este ca cu(scz cacofonia:D) timpul,un trib va reusi sa creeze o strategie de joc destul de elaborata pentru a propulsa tribul pe primu loc si a-l mentine acolo definitiv.se cheama evolutie.oare acest trb este trx?nu stiu,si nici nu cred ca voi stii vreodata

Pai ... mai pe scurt acea "tactica elaborata", este destul de simpla, 2 triburi aliate de la inceputul lumii fac fuziune. Asta vor aplica si STFU, numai ca la o scara mai mare, dar nu stiu daca vor trece pe 1, si totusi daca vor trece, cat vor sta acolo ..
 

DeletedUser

Pai ... mai pe scurt acea "tactica elaborata", este destul de simpla, 2 triburi aliate de la inceputul lumii fac fuziune. Asta vor aplica si STFU, numai ca la o scara mai mare, dar nu stiu daca vor trece pe 1, si totusi daca vor trece, cat vor sta acolo ..

Poti sta tu linistit si sa astepti mult si bine fuziunea,dar te asigur ca asta nu se va intampla niciodata ;)
 

DeletedUser

Merci Burly... in curand TRX se va lupta impotriva unui singur trib, tribul STFU!

...aha....si ce fac cu restul de jucatori care ii au in triburi...

Or face un trib si cite Academii.>??..ca actualul TCR au vreo 3 academii parca,,:))),,plus ce ami aduna de la celelatye triburi care formeaza familia.,.

Oricum o'm traii si o'm-vedea..
 

DeletedUser

...aha....si ce fac cu restul de jucatori care ii au in triburi...

Or face un trib si cite Academii.>??..ca actualul TCR au vreo 3 academii parca,,:))),,plus ce ami aduna de la celelatye triburi care formeaza familia.,.

Oricum o'm traii si o'm-vedea..

simplu...unu dintre noi se aduna si numara toti oamenii,apoi ii imparte la 200,scadem 1,si aflam cate academii ar fi
 

DeletedUser

ai adunat,ai impartit,ai scazut..insa ai uitat sa inmultesti:D

dupa,rezultatul va fi mai precis:rolleyes:
 

DeletedUser

E bine sa fim fairplay si sa aratam si statisticile negative ale noastre :)
In ultimele 48 de ore TCR-ul a fost cu un sat peste noi... Promitem sa ne revansam!

Side 1: TRX

Side 2: ~TCR~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 174
Tabăra 2: 95
Diferență: 79

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 11
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,729,405
Tabăra 2: 771,016
Diferență: 958,389

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 104,400
Tabăra 2: 109,963
Diferență: 5,563

image.php



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Si din punctul meu de vedere, BW-ul continua sa se comporte ca un trib second hand:
Nu postez statisticile ultimelor 48 de ore pentru ca nu ne-au luat nimic in ultimele 48 de ore...

Side 1: TRX

Side 2: ~BW~

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 581
Tabăra 2: 203
Diferență: 378

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 9
Diferență: 28

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,715,404
Tabăra 2: 2,177,382
Diferență: 3,538,022

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 369,975
Tabăra 2: 88,512
Diferență: 281,463

image.php



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Cam atata au pierdut pe un singur sat:
Luptatori cu toporul : 192609
Cavalerie usoara : 112658
Arcasi calareti : 11819
Cavalerie Grea : 700
Berbeci : 2100
Catapulte : 4337
Nobili : 9

Oare de ce sa insisti atata pe un sat? Care o fi scopul... si satul nu a fost innobilat intr-un final.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10829

bravo TRX rupeti tot, tot respectul:X
nu au adversar frate ce mai;)
uram bafta prietenilor nostri din TRX in acest razboi:D
 

DeletedUser7711

Care din triburile cu care sunteti in razboi va creaza cele mai multe probleme ?
 

DeletedUser

TCR-ul e de departe cel mai organizat trib din STFU in acest razboi.

BW-ul e cel mai slab trib cu care am avut vreodata razboi si intr-un fel imi pare rau ca TCR-ul nu a ramas cu noi impotriva celor din BW... ar fi fost dezastru!
Cei din BW sunt prea ocupati sa le dea sate lui Mario si luky si macar daca ar sprijini granita cu satele alea, dar ei le cuceresc ca sa bata taleri si de pe ele... Oricum, inocenta lor ma bucura!

NWO a fost cel mai puternic trib cu care am avut razboi pana acuma, dar acuma ne intelegem excelent ca si colegi... cu multi dintre ei!
 

DeletedUser

pai cam cu alea aveti granita..cu restu nu aveti cum sa ajungeti la ele..
 

DeletedUser4838

E bine sa fim fairplay si sa aratam si statisticile negative ale noastre :)
In ultimele 48 de ore TCR-ul a fost cu un sat peste noi... Promitem sa ne revansam!


Cam atata au pierdut pe un singur sat:
Luptatori cu toporul : 192609
Cavalerie usoara : 112658
Arcasi calareti : 11819
Cavalerie Grea : 700
Berbeci : 2100
Catapulte : 4337
Nobili : 9

Oare de ce sa insisti atata pe un sat? Care o fi scopul... si satul nu a fost innobilat intr-un final.


Se pare ca BW-ul nu stie ce sunt aia berbeci.

Mult succes ambelor tabere, nu vreau sa fiu partinitor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus