TSA vs TNT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17395

:))))))) E cu biocratie, trebe si stampila de la cancelar :) si omu e in sitting, si siteru nu gaseste cheia si tot asa
 

DeletedUser

nu are voie mai sa dea atacuri de capul lui.ai si tu putina rabdare sa ceara aprobare de la sefi:D

s-ar putea sa ai dreptate TheStranger spunea mai demult sa nu-l bagam in seama pe opteron :D...dar mie a inceput sa-mi placa de opti...uite il dezmierd ... sa vada ca nu mai sunt suparat pe el :p

opti...inca ceva...am vazut mesajele tale catre GVL si catre Katana din JAR ...pacat ca le-am dat delete, ca le puneam pe forum... cum incercai sa-i convingi pe cei din GVL sa ne atace, etc....asa ca mai stiu si eu din cand in cand despre ce **....e adevarat ca nu stiu chiar tot timpu :p
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
sigmann,am si eu o nelamurire.care-i problema ta ca a incercat opteron(daca asa stau lucrurile),sa le mai scoata frica din suflete si sa ii duca pe cei din gvl intr-un razboi pe care logic ar fi trebuit sa-l aiba la ora asta?
 

DeletedUser18527

Ptr ce ar fi logic sa il aiba ? Chiar daca exista divergente si nu se inghit anumite persoane din HK cu unele din GVL, proportia celor care se respecta si se cunosc intre ei de la inceputurile lor pe lumea 7 este mult mai mare. Mai ales partea de vest a HK din care fac parte si care impreuna cu ei si JAR am desfiintat pe "maretii" SW.
Sincer nici pe noi nici pe ei nu i-ar avantaja un razboi.
Pe noi ca ne-ar distrage atentia de la voi, iar pe ei chiar nu ar avea nici un avantaj sa intre in razboi cu noi in conditiile in care sunt prietenii inter triburi si multi de pe granite nu s-ar ataca ptr ca sunt prieteni.
Eu nu cred ca GVL au de ce sa se teama de noi, s-a discutat mult cand opteron incerca sa bage strambe in granita vestica , si majoritatea nu au fost de acord cu razboi cu ei. Eu personal am fost total impotriva , avand in vedere ca alianta cu ei a fost ideea mea de la inceputul pe lumea 7.
Si apropo ce legatura are GVL si HK cu topicul TSA vs TNT? :))
 

DeletedUser17395

:))))))))))))))))))))))))))))))
Da ma, nu a fost ideea mea...vroia katana, vroiau mai multi..eu ma chinuiam sa ii pun in legatura pe certareti....Dar de unde sa stiu eu ce fel de trib e GVL......
Iubiti GVL-esti :) ma refer ca sunteti admiratori H.K., nu altceva rau.....
Pai ce , eu ma compar cu creeatorul Aliantei ??? Adibv ? Sau cu diplomatul anului ? ....
 

DeletedUser

:))))))))))))))))))))))))))))))
Da ma, nu a fost ideea mea...vroia katana, vroiau mai multi..eu ma chinuiam sa ii pun in legatura pe certareti....Dar de unde sa stiu eu ce fel de trib e GVL......
Iubiti GVL-esti :) ma refer ca sunteti admiratori H.K., nu altceva rau.....
Pai ce , eu ma compar cu creeatorul Aliantei ??? Adibv ? Sau cu diplomatul anului ? ....

Bravo opti!
in sfarsit recunosti...e primul pas spre vindecarea ta :p
 

DeletedUser17395

Da ce ma bucur :).. Totusi o usoara durere......oare tu te vei vindeca vreodata ???
 

DeletedUser17395

SI la asa varsta inaintata cu paru alb e foarte greu....eu macar mai am o sansa....mica de vindecare...
 

DeletedUser

opteroane eu cred ca te oftici ca noi am reusit ce tu te ai chinuit in zadar ...o alianta impotriva noastra ...gvl, -jar-, diablo, tnt, ~tfo~ se numara printre triburile care le ai contactat ...te ai pus in genunchi ...i ai implorat sa faca razboi si degeaba :))
 

DeletedUser17395

:)))))))))) esti penal de penibil , da ne-am obisnuit , nu? Aia din Diablo si Tfo pun pariu ca nici nu au auzit de mine.... Stai linistit, numai trebuie sa faca nimeni nimic, te duci la groapa singur ca esti plin de minciuni si frustrare :).
 

DeletedUser22922

:)))))))))) esti penal de penibil , da ne-am obisnuit , nu? Aia din Diablo si Tfo pun pariu ca nici nu au auzit de mine.... Stai linistit, numai trebuie sa faca nimeni nimic, te duci la groapa singur ca esti plin de minciuni si frustrare :).

te duci u la groapa singur ca ai mai multe frustrari ;)
 

DeletedUser18527

eh l-am mai bagat si eu in seama pana sa enervat si ma blocat la mesaje. :D

PS: Protestez din nou pe aceasta cale impotriva practicii barbare de a bloca la mesaje :))
Opteron nu fi naspa . :))
 

DeletedUser

nu numai ei....99,99 % din harta nu a auzit de tine
eu, cheles si inca cativa te mai bagam in seama :p

vrei sa imi spui tu mie ca tsl nu a vorbit cu tfo sa ne declare razboi ??...atunci astept sa raspunda coditze ca ea a fost pe acolo sa vedem daca e adevarat sau nu.
Pai de unde vroiai sa te cunoasca lumea ma ? ai fost intr`un k k t de trib r.a. care bineinteles ca sa desfiintat :))
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
citeste ma liderul liderilor,razboinicul luminii,strain intre straini ce esti, ce a scris opteron.a zis ca el nu a vorbit cu tfo,nu era vorba despre tsl acolo.:D
 

DeletedUser17395

Lasa ma ca a auzit lumea de tine stigman :)...sau de milogu de stranger....:). Nu vezi ma ca nici sa citeasca nu stiu ?
Cand era kkt ala de trib pe harta....tu iti construiai curtea nobila mai amarastene
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus