TSA vs TNT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si cu toate astea ....saracii aia care care abia isi construiau curtea nobila ...au facut r.a. sa dispara dupa hartA :)))
 

DeletedUser17395

Doar o parte dintre saraci :) adica tradatorii aia care au tradat TSL... Ti-am mai zis ca atunci mi-a venit ideea sa ii zic lui open daca vrea sa intram la ei ..ca tocmai fuziona cu TSA...A fost din solidaritate....Dar tu batman batman.....Cauti glorie si celebritate...dar vei ramane in mizeria in care ai crescut :)
 

DeletedUser16614

Cu ce va mai ocupati prin TSL mai Opteroane ? agricultura,cresterea animalelor si albinaritul? Vad ca pe joc nu mai puteti..o fi de la bataturile produse de tastatura ? :)))
 

DeletedUser

frate da e greu sa admiti ca va credeati voi (r.a.) prea buni ...nu a`ti facut fata si a`ti trecut in tsl ?? ce dreacu e asa greu nu inteleg ....cum vrei ca altii sa fie oameni cu tine cand tu esti o jigodie ? ?
 

DeletedUser17395

frate da e greu sa admiti ca va credeati voi (r.a.) prea buni ...nu a`ti facut fata si a`ti trecut in tsl ?? ce dreacu e asa greu nu inteleg ....cum vrei ca altii sa fie oameni cu tine cand tu esti o jigodie ? ?

retardel , nu te lasa neuronu nu ? unu ai vezi sa nu il scapi :)...
Cata nesimtire ....pe el, frateeeeee,
Esti lipsit de speranta :)....Noroc ca in afara de tine si sigman , nu va mai crede nimeni :)...
 

DeletedUser

Doar o parte dintre saraci :) adica tradatorii aia care au tradat TSL... Ti-am mai zis ca atunci mi-a venit ideea sa ii zic lui open daca vrea sa intram la ei ..ca tocmai fuziona cu TSA...A fost din solidaritate....Dar tu batman batman.....Cauti glorie si celebritate...dar vei ramane in mizeria in care ai crescut :)

ba iar o luati cu tradatori tls duceti-van pana mea ...cand au iesit k76 si au atacat ce plm a fost ? hai zi? si noi am intors roata asa ca mai scutitine de aberatiile astea care sunt expirate deja
 

DeletedUser

hai fa pasi...se pare ca nu sti tot despre mine asa ca dispari...crezi ce vrei ;)
 

DeletedUser

hai dute tu da cum ti-ai dat seama? =)) da sunt neobosit ai ceva impotriva? daca da...fa reclamati la 112
 

DeletedUser

da ma demn de hk ceva impotriva? nu esti nu noobu ala care tot incerca sa ma vrajasca sa intru in tsl =)) asa ca dute si tu drequ
 

DeletedUser24552

Ma de ce va tot luati de mine? Ca eu am reusit sa fac ceva , dar acu sa cam ruinat , asta este in viata sunt urcusuri si coborasuri, opteroane , opene am gresit fata de voi cu ceva anume? Daca da imi cer scz , eu am incercat PNA cu voi la inceput dar nu ati vrut , apoi am incercat si eu ceva si se pare ca am reusit pe un termen scurt. Apropo felicitari pentru PNA obtinut....
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
pai de cine sa ne luam adi?nu esti tu ala care vrei tsl-ul distrus poate chiar mai mult decat cei din h.k.?
apropo,chiar vroiam sa te intreb,ce e ala pna local?:confused:
e vreo moda noua in tnt,ca mi-e plina mesageria de cereri de genul asta asa cum banuiesc ca mai au cativa colegi de ai mei:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus