TSA vs TNT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18527

avand in vedere ca ai dat circulara machit de dimineata... sa ne lauzi ca ce smecheri suntem si esti "happy" tot timpul ..cum crezi ca te consideram ma regele Bacchus al HK :D

On topic: TNT nu prea stiu ce faceti voi pe acolo...dar chestia e ca mihao108 seful academiei HK primeste zilnic cate 40-50 de cereri de invitatii din TNT, un sfat cei care vor invitatii sa citeasca profilul HKA - sectiunea invitatii.
 

DeletedUser14435

apropo de statisticile favorabile TNT-ului (ca sa nu ziceti ca nu le baga nimeni in seama), am investigat putin ce cuceriri ati facut voi mai exact (si invit pe oricine este ne-increzator sa verifice pe twstats).
Cu foarte putine exceptii (gen 1 din 20) sa zicem, toate cuceririle voastre din ultima vreme au fost de la fosti jucatori TNT sau RAI (a caror abilitati sunt cunoscute) intrati in ultimele 2-3 saptamani in TSA. In acelasi timp, TSA ia mai putin de la voi pentru ca a ales pleava mai sus mentionata in locul jucatorilor care le-au adus o buna parte din acele statistici impresionante pe care le tot posta prowar pe forum (ei joaca acum sub titulatura Sefii). Nu e o scuza pentru pierderile suferite de TSA, mai degraba un semnal de alarma ca si-au pierdut respectul de sine, dintr-un trib de elita a ajuns un trib de refugiati.
 

DeletedUser17395

Shark probabil vor cerne ce e bun si va arunca ce e rau ..SI noi ne uitam in zona si daca invitam 2-3 jucatori ....si din aia ...daca ramane unu ..Sunt o multime de jucatori slabi in zona aia, si mai ales fara caracter..Ca daca erau slabi si vroiau sa invete, invatau...
Asa e , pacat de cei din Sefii , prietenii mei ... Asa se intampla mereu , de la o scanteie se aprinde ditamai flacara... Si din cauza asta , toti am avut de pierdut....
 

DeletedUser14435

nu ma indoiesc ca asta e ideea, de a gasi jucatorii buni ramasi, dar invitatiile s-au facut la plesneala si dupaia aparent toata lumea s-a bagat la somn
nu poti sa te uiti la un profil ca asta si sa nu vezi ca ceva scartaie, atat la jucator cat si la cel care l-a adus
 

DeletedUser14435

unde sa ma mai intorc ? ca ei m-au concediat :D, pentru ca
3. incerci sa influentezi trubul fara sa aduci dovezi esti concediat.
(dupa un post acid pe forum apropo de situatia cu Sefii)
stiu ca eu am fost o persoana fara nici un fel de influenta in cum s-a format sud-estul acestei lumi si am uneltit constant contra TSA-ului care acum e mai mult azilul fostilor seven (nu iau in calcul noobi recrutati recent, ei sunt trecatori dupa cum se vede), de asta m-au depistat si m-au eliminat :cool:
 

DeletedUser

rumburel, nu`mi spui si mie care-i numele tau pe harta, sa-ti schimb impresia despre TSA? ce ti-a pus shark mai sus nu te intereseaza? ce distrugator al Seven sunteti voi? ne-ati dat atat de multe sate ca nu mai am nume pentru ele..revenind la serios, te-as ruga pe viitor sa fi mai atent la ce spui si da-mi un mesaj pe joc de pe contul tau. daca nu, inseamna ca esti doar unu din multimea aia rosie care a pierdut sate si isi varsa frustrarile pe forumul extern. vrem sa vedem ce sate ati luat voi de la noi, poate te uiti putin si la asta. ai sa vezi ca ati luat sate de la noi veniti..

mda...am vzt k ati spus k TNT e un trib format din ramasite..prietene stai calm k nu e asa...eu am fost acolo si sunt jucatori buni si uniti...si uita-te sa vezi daca eu am pierdut vreun sat in favoarea celor din TSA sau TSL;)...nu vorbi fara sa stii...

omule..de ce a trebuit sa iesi tocmai tu pe extern. pai hai sa spunem lumii de ce n-ai pierdut sate. ai 3 sate la granita cu TSA, mai exact langa mine. iar restul tribului sunt sate in mijlocul tribului. cum sa pierzi sate daca ti-ai blindat 3 sate. si pe langa asta, ai mai trecut si in H.K. sau nu`ti amintesti ca ti-am rupt un sat si mi-ai dat 3 mesaje ca pot sa iau satul linistit.. sa vedem acum cate sate o sa pierzi, ca te vad altfel pe harta.




2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

statisticile TSA vs TNT erau facute de cei din Sefii

asa ca gura mica pana nu ne razgandim si o sa va aratam ca este asa cum spun eu :)

daca nu ma credeti uitati va pe twstasta la ce cuceriri am io

sau puteti sa faceti o statistica TNT vs Horhoceaionut , Jack511 , Coco Badarica , kidix , s3rgiu2oo8 , bebelino68

si dupa aia mai vorbim
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TSA
Players:

Side 2:
Tribes: TNT
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 38
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 237,071
Tabăra 2: 320,613
Diferență: 83,542

image.php
 

DeletedUser

le-as mai propune celor din TSA sa nu mai incerce sa invite liderii tribului TNT , ca degeaba o fac :)) , mai sunt si oameni cu caracter in zona k76 :)) , din partea noastra ar trebui sa recrutati din R.A. ca sa poata fi statisticile mai zdrobitoare :))

Side 1:
Tribes: R.A. TSA
Players:

Side 2:
Tribes: TNT
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 83
Diferență: 45

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 366,384
Tabăra 2: 739,205
Diferență: 372,821

image.php




si apropo , nu ma razbun pt sate pierdute :) , sunt pe harta si stau chiar destul de binisor :)
 

DeletedUser17395

As ** eu acu de TNT , dar nu se merita, ca nu e razboiul meu , totusi sa nu va umflati si voi prea tare, ca nu e bine , si nici nu a-ti avea cu ce.
 

DeletedUser

rumburel
am intalnit smecheri in viata reala o gramada ca tine :)))

ma suna si ma ameninta dar n-au tupeul sa-mi zica cine sunt :)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: Horhoceaionut s3rgiu2oo8 Jack511 Coco Badarica kidix bebelino68

Side 2:
Tribes: TNT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,605
Tabăra 2: 2,412
Diferență: 807

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 315
Tabăra 2: 16
Diferență: 299

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,264,135
Tabăra 2: 17,006,479
Diferență: 1,742,344

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,207,268
Tabăra 2: 173,633
Diferență: 3,033,635

image.php




poftim mai rumburel
statistica asta iti place ?? :)
 

DeletedUser

:)))))


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,264,135
Tabăra 2: 17,006,479
Diferență: 1,742,344



si la cuceriri totale 6 oameni sunt cam cat tot tribu lor :confused:
e cool tribu asta TNT :cool:
 

DeletedUser17395

TNT are mare noroc cu voi :) ..ca daca ramaneati in TSA , erau acu istorie....
Acu s-au orientat si ei, pna cu voi, alianta cu HK ,,si gata au prins tupeu, nu vad ca se chinuie 7-8 oameni sa atace pe cineva din mijlocul lor si de abia abia au luat sate...
 

DeletedUser

nu am de gand sa contest statisticile lui horhoceaionut :) , ** nu sunt de ffffffffffffffff mult timp in tribul asta , si recunosc ca is venit de prin partile RAI , dusmania mea tinde spre TSA pt ca a recrutat liderii RAI , si sincer sper sa ajung la marginea hartii dupa ei :) , deci as putea spune ca acesta e singurul meu tel in acest joc :))
opterion , adevarat graiesti cu colegul vostru de trib , dar totusi e ffff aproape de margine :))

si apropo in ceea ce priveste sefii , pe mine nu ma deranjeaza :) , acolo se afla tradatorul RAI :)) , deci o sa mai am rabdare oleaca pana incepe un war intre TNT si SEFII si atunci o sa se afle si cine sunt eu pe harta :) , asta daca nu v-ati dat seama deja :))

iar daca tot m-am dat de gol ca am fost in RAI , sa clarific si problema cu H.K. ............. RAI a murit din cauza liderilor sai care nu au stiut decat sa innobileze intern , cedari de sate si sate parasite , iar cand ati ajuns langa ei au dat bir cu fugitii in TSA

iar tot ce pot sa le transmit celor din TSA , sefii , si care mai sunt pe k76 ................ cred ca acest continent v-a fi al lui H.K. cat de curand :)
 

DeletedUser17395

:)) vizionarule .Pai e simplu, in cazul in care voi sunteti majoritari pe continentul ala, ca mai se intampla si din astea...deveniti academia HK si gata :) au cucerit continentul..
Mie mi se pare ca H.K. fac cam aceiasi politica ca si Knightul, incorporari , fuziuni etc , cu mentiunea ca sunt mai activi ca cei din urma :).
Apropo de colegul nostru dintre voi, e frumos ca recunosti ,totusi e greu sa nu pierzi sate cand nu ai cu ce ...Faci dodge cu 1000 1000 1000 la zidu zero si prietenii vostrii statuti insotesc nobilul cu sat ful de atac..ca asa ia ivatat pe ei cineva.. In prostia lor au facut f bine :), dar intr-o situatie normala..nu stiu cat de bine e asta ..
Apropo, vad ca tot va laudati, inchipueste-ti ca TNT era langa RA pe harta , cred ca nu mai aveti tupeu sa ** acuma asa de mult..Oricum tot nu va vad un viitor prea fericit :), acu ca i-ati suparat si pe Sefi :) . Pariez pe ei :)
 

DeletedUser14435

nu iau partea nimanui aici, dar TSA nu a "recrutat" din TNT/RAI/etc, cererile de invitatie curgeau, problema lor a fost doar ca nu au stiut care la care sa le dea acceptul
 

DeletedUser

andreynba în data de 13.03. la ora 14:45
Sal...sunteti in razboi cu [ally]TNT[/ally] asai???...va rog frumos scoateti de pe harta ca nu ii mai suport...eu o sa ies de aici...da' va rog sa ii rupeti pe prosti aia...am fost si eu la ei in trib si am vazut ce conducere de kkt au si cat de dezorganizati sunt!ex:aveau alianta cu BOng si vroiau sa elimine academia lor...si as putea da pana la nesfarsit!...aveti mai mare shanse ca niciodata sa ii luati akm cat sunt in scadere!
succes,
cu respect [player]andreynba[/player]


recrutarile alea de care vorbitii ca nu trebuiau facute probabil ca s-au facut pe sistemu PCR ..



app : nu va faceti nici o grija va veni si timpu vostru , deocamdata nu sunteti o prioritate pentru Sith
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus