TSA vs TNT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17395

Pai repet ar trebui sa ne multumiti ca stam sa ne jucam cu voi :)) ca majoritatea chiar sunt plictisiti ....Nu ma refer neaparat la mine, ca nici in centru-centru nu sunt si nici mare scula pe bascula, dar chiar ma sictirisem la un mom dat :) ....
Deci si daca o sa invingeti, nu e mare glorie :)..



Si sa pun si eu o statistica ....

Side 1:
Tribes: R.A.
Players:

Side 2:
Tribes: TNT
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 172
Tabăra 2: 433
Diferență: 261

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 14
Diferență: 17

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,329,120
Tabăra 2: 2,938,462
Diferență: 1,609,342

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 272,543
Tabăra 2: 140,532
Diferență: 132,011

image.php



CU mentiunea ca noi nu prea avem jucatori langa TNT ...doar cativa.. , recent s-au adunat mai multi veniti din SAS, dar oricum fara experienta mare.. SE face treaba si cu ei. Per total au cateva sate luate in plus, pacat ca atunci cand trebuia sa atacam un jucator mare de la ei, brusc disparea in alt trib.. (organsmul) . O sa luam avantaj si aici, asa usor usor..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Sunt uniti ca untu pe paine :) muta-i langa mine sa ii dezbin un pic.
Pacat ca se zbat unele persoane de acolo..
 

DeletedUser22922

may opteron,tu crezi ca poti invinge pe toti,dar nu e asa,chiar as vrea ca tu sa fi fost langa mine.
 

DeletedUser17395

Tu fiind cine? Hai ca facem prea mult oftopic. Nu te stiu,, dar mai lasa-ma cu TNT,, sunt doar 2-3 oameni de valoare acolo...si restu ...ramasite ...Tot o sa cada la un mom dat...
Daca eram nesimtiti mentineam pna cu HK, si le zburam astora fulgii :)
 

DeletedUser

@boby .. te auzi ce spui? pai daca 2-3 jucatori fac statistica aia, iti dai seama daca ne concentram toti pe TNT ce statistica ar fi? ;) .. atunci ai avea victoria de care spui tu:)

@cheles .. mizeaza tu pe cine vrei .. dar prezinta-te:) .. cu tot respectul, dar eu nu folosesc alt pseudonim, asa ca hai sa nu ne ascundem.
 

DeletedUser

cheles, acum te-am zarit pe harta. esti unul din acei multi care s-au trezit cu h.k.-ul langa ei si au zis: tre sa intru, ca daca nu, dispar de pe harta. suntem aproape, ne auzim pe harta. dar de ce pleaca baietii din h.k. cand au atacuri? oare maretul trib, nu-i ceea ce pare? pana n-ai atacuri pe tine, e usor sa-ti dai cu parerea si sa crezi ca faci parte din "echipa", dar ai sa vezi ca nu`i chiar asa. bafta
 

DeletedUser17395

eu ma intreb de ce toti zic acelasi lucru ca mine :) inseamna ca e adevarat:)
 

DeletedUser14288

Side 1:
Tribes:
Players: Ucigasu23 sebastos1

Side 2:
Tribes: TNT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 411
Tabăra 2: 3,287
Diferență: 2,876

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64
Tabăra 2: 4
Diferență: 60

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,677,124
Tabăra 2: 22,894,735
Diferență: 19,217,611

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 610,373
Tabăra 2: 38,052
Diferență: 572,321

image.php




si de abia am ajuns la granita cu ei :)
oricum printre acele sate care sunt in dreptul lor la cuceriri impotriva noastra se
numare cele ale unui jucator ce s.a lasat, si cum au auzit, tot tnt.ul sate mocca dam!!
Fratilor cate sate de la jucatori de peste 1mil puncte ati luat de la noi, exceptand cel ce s.a lasat?
Cu ce va laudati voi de fapt?
Sunteti asa increzatori veniti la granita , ca voi mai mult va indepartati de ea!
 

DeletedUser24552

Am gresit cu ceva razboindu-ne cu TSA? In statistici nu stam prea stralucit, dar incercam si noi marea cu degetul vedea ne ardem sau doar ne umezim putin, iar alcool comentezi prea mult serios , nu o lua ca pe o amenintare dar te rog numai lovi in stanga si dreapta , daca esti bun stai in banca ta .
 

DeletedUser

Nu e nimic gresit in a te razboi cu alt trib. Doar in asta consta farmecul jocului... nu??
 

DeletedUser

adi, nu o iau ca pe o amenintare, dar poate-mi spui ce anume am comentat si te-a deranjat...nu de alta, dar nu eu am deschis topicul si nici n-am fost prea acid:) .. am dat doar cateva replici unor baieti care nu aveau ce cauta la acest topic, facand parte din alte triburi...nu cred ca am depasit limita si nici n-am dat replici vreunui membru tnt pana acum, tu fiind primul. sper sa te enervezi asa rau si sa-mi treci si mie numele in urmatoarea circulara devenita deja celebra : " azi atacam pe x si y .. bafta la atacuri " .. sper sa fiu si x si y:) .. revenind la serios, eu chiar am fost cuminte pe extern sau poate vrei sa pun niste rapoarte cu atacuri full continand 1300 spioni ... sau atacuri cu 3 nobili in acelasi atac .. asa ca lasa externul si mergi pe intern si pune niste formule de atac. bafta
 

DeletedUser13259

TNT e un trib format la vrajeala oricum....cat credeti ca o sa o mai duca?
TSA ar fi trebuit sa il cucereasca imediat....pana sa apara HK...acuma care mai da in TNT in afara de cei de pe granita fac rau tribului
 

DeletedUser24552

Da ma alcool ne distram si noi cum putem , nu ne putem ridica pretentiilor voastre , mie imi place sa fiu subestimat ......

TNT e un trib format la vrajeala oricum....cat credeti ca o sa o mai duca?
TSA ar fi trebuit sa il cucereasca imediat....pana sa apara HK...acuma care mai da in TNT in afara de cei de pe granita fac rau tribului

TU le stii pe toate? Ca sa vin si eu la tine poate imi ghicesti in ceasca sau ceva de genu


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13259

pai tu te zbati degeaba....crezi ca TNT prezinta vreo amenintare oricui de pe harta???
stai linistit acolo unde esti, nu trebuie sa vii la mine :p
 

DeletedUser14288

mda ... cam rece marea sa o incerci cu degetul , ca nu ti.a fost prea bine cand ai venit la mine si seb in zona :D te.ai ars rapid!
voi eventual mai faceti 5-6 aliante ca a disparut sas.ul si v.ati imputinat aliantele :D
iar noi, spre deosebire de voi luam satele la rand pana ajungem in partea cealalta a voastra, voi luati sate doar de la cei mici ... ca in rest nicio soarta de izbanda :)
 

DeletedUser

Da ma alcool ne distram si noi cum putem , nu ne putem ridica pretentiilor voastre , mie imi place sa fiu subestimat .....

nu te-a subestimat nimeni, nu`mi rastalmacii cuvintele te rog. repet, pana sa apari tu, eu nu ma adresasem cuiva din tnt pe acest topic, asa ca nu-ti inteleg frustrarea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus