TSA vs TNT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22922

da cheles, una este sa castigi o runda, alta este sa castigi meciul. ma bucur ca ai inteles intr-un final, desii a trebuit sa-ti explic pe 2 topicuri:)

opteron, e usor sa duci un razboi cand ai aliante pe toate fronturile si inca 20 de diplomatii cu triburi care nici macar nu sunt in contact cu TSL, dar de, asta e marele razboi purtat de H.K. daca erau asa buni, dadeau in tot si veneau aici sa se laude. e mai laudabil ce facem noi, decat ce fac ei:) .. dar o sa vedem la final cine culege laurii:D

Sa inteleg ca nu va e bine cu razboaie pe toate granitele
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
Sa inteleg ca nu va e bine cu razboaie pe toate granitele

nu dragul meu,sa intelegi si tu si ceilalti ca sithul a fost,este si va ramane o forta a acestei lumi,indiferent de marimea,numarul sau valoarea adversarilor pe care ii are.
am, spus-o intr-un post anterior ca acest razboi se poarta sub titulatura TSL\TSA vs TNT,si nu asa cum ai zis tu TSL vs TNT.Academia TSL exista in continuare pentru cei care nu stiu acest lucru.
 

DeletedUser14288

seb :D daca are cuvant isi va da stergere cont :D lasa.l sa se bucure cat mai e timp! Ce zici cheles, dai stergere cont? :D
 

DeletedUser

Hai sa raspund si eu cu aceeasi moneda. :p Intr-adevar TNT ne bate de ne "suna apa in cap":rolleyes:

Dar ce face un trib in 3 insi si 309.294 puncte??? :eek:

Side 1:
Tribes: TSA
Players:

Side 2:
Tribes: TNT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,024
Tabăra 2: 403
Diferență: 621

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,251,223
Tabăra 2: 4,032,543
Diferență: 6,218,680

image.php




Mai TNT, va bat astia 3....??:eek: :cool: ... Rusinica :p


Moaaaa... va bat astia de "va suna apa in cap " :eek::eek:
 

DeletedUser19202

ti se pare ca e corecta statistica.?? hai sa fim seriosi.......tribul ala pana sa intre in TSL era mai mare decat TNT/// sau nu mai tii minte ca ai fost si tu acolo..>??
 

DeletedUser

Nu vreau sa te jignesc insa acel raport era un raspuns "la replica".
Ia si citeste tot... si poate iti vei da seama ce am vrut sa zic prin acel post.

Daca, totusi nu reusesti, te rog sa ma contactezi personal sa iti explic. Nu vreau sa plictisesc "o mare" de oameni care deja au inteles.

o zi buna!
 

DeletedUser19202

mda ....ce sa zic tipic TSL/TSA arogant da fara sa aiba ceva concret in spate....n u crezi ca si asta e motivul pt care nu prea aveti prieteni sau aliati.... lasa ca te vad eu pe harta ce faci...........:)) sa vedem daca mai faci mistouri pe aici ,....
 

DeletedUser

nu sunt arogant. numai ca te-ai bagat ca "musca" in lapte si nu ai citit tot thread-ul.

iar pe harta fiecare face ce poate ;)

in spate zici?? cred ca ma descurc cu ce am ;)
 

DeletedUser24552

da ma bravo voua ca ne bateti , noi ne distram ca e doar un joc , voi in schimb sunteti in stare numai mancati , sa numai aveti grija de voi in viata reala , la un moment dat o sa se termine si acest joc si sa vad ce o sa faceti? va duceti la robie sau incepeti un nou joc? Aici vreau sa va aud raspunsurile ..... ca sunteti jucatori care au intre 5 si 12 clase facute si poate cu bac-ul luat (cu exceptii normal) si e mai important ce o sa puneti acasa pa masa nu cate sate ati luat azi ..... dar asta e parerea mea ....
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
adi,nu e cazul sa recurgi la replici de genul asta.Una e sa punem niste statistici si sa ne sustinem echipa din care facem parte si alta sa ne jignim unii pe altii.Aici sunt jucatori de toate varstele si indiferent de pregatirea intelectuala pe care o au,cred ca un minim de respect putem sa pastram fiecaruia.Uite aici se ajunge cand vine unul care nu are legatura cu threadul asta,(cred ca stii la cine ma refer),si face afirmatii aiurea.Pacat:(
 

DeletedUser24552

Da ma cred ca stie tot tribul dar oricum toata lumea care a fost in TSA stie de ce sunt suparat pa multi de aici din tsl(tsa)..... asa ca nu imi zi de buna crestere pt ca am o varsta nu prea inaintata , dar am vazut diferenta enorma intre unu cu studii superioare si unu fara te rog frumos ....DAr la ambele categorii nimeni si nimic nu ii poate opri sa aiba bun simt despre asta vorbesc si tot ma ambalez pa aici nu pt altceva
 

DeletedUser17395

Adi jignesti aiurea ..Si eu petrec mult timp pe joc, dar nu inseamna ca numai asta fac...
Incerc sa le impac pe toate, de aia intru si de la munca, si de pe telefon etc..
Daca ar fi dupa mine as intra rar, dar nu ma lasa dusmanii.
 

DeletedUser

Va rog sa va limitati stric la discutii despre joc, referirile la viata reala nu isi au locul.Fiecare este liber sa faca ce doreste cu timpul sau liber si nu trebuie criticat pentru acest lucru.Vreti sa-i dati un sfat cuiva sunt sigur ca o puteti face si printr-un mesaj privat, asta daca va doriti intradevar sa ajutati, daca doriti sa faceti misto, mai bine va abtineti :).
 

DeletedUser11501

Da ma cred ca stie tot tribul dar oricum toata lumea care a fost in TSA stie de ce sunt suparat pa multi de aici din tsl(tsa)..... asa ca nu imi zi de buna crestere pt ca am o varsta nu prea inaintata , dar am vazut diferenta enorma intre unu cu studii superioare si unu fara te rog frumos ....DAr la ambele categorii nimeni si nimic nu ii poate opri sa aiba bun simt despre asta vorbesc si tot ma ambalez pa aici nu pt altceva

Opinia mea sincera este ca lupti pentru o cauza pierduta adibv.
Esti doar o papusa in mana papusarilor H.K.
Va vor sacrifica cu prima ocazie...timpul imi va da dreptate din pacate.
Spui ca tii la tribul tau...sunt curios cati jucatori din TNT vor avea loc in H.K.?
Cu restul ghici ce se va intampla?
Pentru ca e evident ca TNT va avea de facut o alegere ca si celelalte triburi din zona aceea in trecut.
Inca un trib va mai pune de o fuziune cu H.K.
Traiasca triburile mamut si familiile intergalactice!:rolleyes:
 

DeletedUser

sefu` opinia mea foarte sincera este ca esti suparat ca tnt nu este una din papusile tale cum a fost r.a. (care din pacate sa dus de rapa ....a nu am uitat au vrut ei sa intre in tsl :)) ) ....cred ca acum esti dispus de orice sa atragi 1-2 triburi langa tine ...dar din pacate esti limitat si nu prea ai pe cine.

Have fun

Ps: vezi ca se aud vorbe ca sunt baietii suparati ca nu le dai sprijin ....isi scot ochii pe forum ...mai bine citeste forumul intern decat pe cel extern ;)
 

DeletedUser17395

Stranger , nu mai abera tata :) Ra nu a fost nici o marioneta, noi i-am cautat pe ei acu multe luni, in speranta ajutorului contra Knight.Tu ori nu ai habar, ori minti, ca vad ca te pricepi rau la asta :).
TNT-ul cand sa format, a cautat si el un loc pe harta si la gasit , si cu ajutorul vostru , dar ** lui open , cand o fi de mancat, se gaseste si pt el un motiv de razboi.
 

DeletedUser

Tare frica imi era ca nu te superi tu acum si ca nu o sa comentezi nimic cand o sa vezi ca spun despre tribul ala micut smecher care acum numai e :)) daca nu a fost marioneta gata mi am dat seama a`ti fost academie dar nu a`ti declarat ca se facea prea mamut tsl nu ? :))
 

DeletedUser17395

Acum TSL reprezinta un stil de joc care a strans sub emblema sa pe cei care prefera sa joace onorabil.
Sita s-a cernut si se va mai cerne si de acum inainte.

Tine minte aceste cuvinte streinger, si oftica-te ca nu sunteti si voi la fel :).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus