TSL a castigat lumea 46.net

DeletedUser

pacat ca pe svr romanesc (L29) si-o cam iau :)))

Se spune din fericire, ca asa poate castigi si tu o lume, noi astia poate mai avem 2-3 castigate :).Asa e romanu ofticos :).
Felicitari noua,macar ca au mai auzit 100-200 de persoane straine de romania si tot e ceva :D.
 

DeletedUser38023

Felicitari! :cool:

Tribul a fost format atat din jucatori romani cat si din jucatori straini.
Daca era tribul meu, la straini le dadeam backstabb la toti fir-ar ai dracu .. :D
 

DeletedUser

Se spune din fericire, ca asa poate castigi si tu o lume, noi astia poate mai avem 2-3 castigate :).Asa e romanu ofticos :).
Felicitari noua,macar ca au mai auzit 100-200 de persoane straine de romania si tot e ceva :D.

ma asta obsedat :))) sau posedat .. nici nu ma stii si ** de mine :))) tu asta cu lumi castigata .. cand afli cine's sa ma cauti sa-ti dau &&&& ;)

10 Romani + 30 Straini = TSL ( Trib de Romani ) :))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cum sa nu stiu :), esti cam nimeni..Hai nu mai polua topicul asta, fugi pe 29 sa iti strigi frustrarile :).
Uite, ia aminte la colegul de mai sus, care desi nu ma suporta a fost fair-play
 

DeletedUser

ba bula , ne-am intalnit si pe L7 si pe L21 daca imi aduc bine aminte ... si eu sunt fair-play .. ce'am zis ? .. am zis "pacat ca aici pe L29 o cam luati" .. ce am zis ceva fals ? :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu am inceput mai tarziu pe 29, am intrat cam la inceput, partea adevarata e ca nu aveam ce sa cautam acolo, dar ma rog...
Sunt 1001 motive pt care luam bataie acolo, sigur zafi asta bagacios in seama...nu e printre ele.
 

DeletedUser

Nu am inceput mai tarziu pe 29, am intrat cam la inceput, partea adevarata e ca nu aveam ce sa cautam acolo, dar ma rog...
Sunt 1001 motive pt care luam bataie acolo, sigur zafi asta bagacios in seama...nu e printre ele.

=))))) fault in careu , penalty , ai dato'n bara :))) asta e recunoaste ca pierzi .. :))
nu-mi zi mie de motive acum la sfarsitul lumii .. daca era va retrageati din a 2'a saptamana de joc ... e prea tarziu ca sa cautam tot felul de scuze .. asta e am muncit mai mult noi :)
ps: ai aflat cu cine "te certi" ? :))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
ma asta obsedat :))) sau posedat .. nici nu ma stii si ** de mine :))) tu asta cu lumi castigata .. cand afli cine's sa ma cauti sa-ti dau &&&& ;)

10 Romani + 30 Straini = TSL ( Trib de Romani ) :))))))

Pentru curiozitatea ta nu aveam voie sa fim un trib nationalist pe server,ne trebuiau si straini,am fost cam jumi-juma(conducerea a fost 100% ro)....nu am stat sa ii numar k nu avea rost,majoritatea sunt jucatori de nota 10 nu ca unii "jucatori pro" de pe .ro ,care pentru a-si pastra pixelii de pe monitor,isi vand si mama :)


S-au intors astia de pe .galaxy sa se laude :))))



Fanu nostru numarul 1,cum e subiect TSL cum hop si el,iti multumim pentru aparitie,iti dam un poster cu autografele noastre,cand o sa ne intalnim ;)



=))))) fault in careu , penalty , ai dato'n bara :))) asta e recunoaste ca pierzi .. :))
nu-mi zi mie de motive acum la sfarsitul lumii .. daca era va retrageati din a 2'a saptamana de joc ... e prea tarziu ca sa cautam tot felul de scuze .. asta e am muncit mai mult noi :)
ps: ai aflat cu cine "te certi" ? :))

Daca mergeam pe ideea ta cu a 2 saptamana atunci inseamna ca nu are rost sa mai jucam triburile.ro........oricum faptul ca tu ai luat n-sate din TSL nu cred ca valoreaza nimic dupa ce se termina lumea,ai fost doar un nimeni care a castigat o lume,alaturi de alti 100 jucatori(sittere,multiconturi etc.... ) :)








Multumim de urari si de participare :)
 
Sus