TSL a castigat lumea 46.net

DeletedUser

Claule, lasa-l ma pe gaby, glumeste el, dar ne recunoaste valoarea :D.
Cu strainii, mi-a fost si mie lene sa precizez, dar se poate vedea ca la inceput eram cam practic 80-90 % romani, destui jucatori cunoscuti au inceput cu noi, apoi usor usor acest procent s-au diluat..
La final au fost cam 51% conturi romanesti , 49 % straine, si asta cu ultimele recrutari facute pt a grabii inchiderea lumii.
 

DeletedUser44535

Felicitari macar avem si noi niste romani care ne mai fac si noua numele de fala in exterior!!!
Inca odata felicitari!
 

DeletedUser44123

Felicitari lor.

Sper sa nu supar pe cei iuti la manie...
De ce acolo si nu aici?

Pai, probabil ca aici s-au saturat de hiene. Asa am ajuns sa fim noi. Pt un sat, "calcam peste cadavre."
 

DeletedUser

Am castigat pentru ca nu ne stia nimeni, nu ne-a luat nimeni seama :), am jucat foarte bine la capitolul diplomatie si organizare.Daca ar avea careva rabdare sa citeasca forumul ar vedea, pacat ca nu mai sunt toate topicurile..
Oricum diferentele sunt foarte mari, acolo sunt jucatori din zeci de tari, chiar daca intra triburi pre-made, nu o sa se intample niciodata ca pe .ro, unde e posibil in cateva luni sa se decida soarta unei lumi, doar pt ca "unii se cunosc intre ei", recruteaza si fac aliante cu toata harta, si ii bat pe fraierii care inca mai au principii :)
Pe serv romanesc nu am reusit acest lucru, pe l7 sa infiintat tribul, pe 29 nu a intrat nimeni cu gandul sa castige .Plus ca nu mai avem nici noi timpul si cheful ce il aveam :p.
 
Sus