TSL & ATC vs Spor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34781

Un exemplu concret de astfel de triburi si conducatori? :rolleyes:
in primul rind, asa cum sustineam anterior, habar nu am cu cine as putea vorbi...
toate triburile mari care au disparut... etc...
urmau patria
se pare ca au reactionat la fel in momentul atacurilor si a situatiilor limita create de noi
iar unii gen care au stat degeaba pina acum, ca nu au avut adversar, si au crescut barbare si interne, ca nu aveau razboi cu nimeni, acum se dau smechecheri la altii care s-au luptat - asta e cazul
 

DeletedUser11501

Am inteles, ai un punct de vedere: ".".
Si cam cum trebuia sa se intample?...sau care era planul?:)
Ala cu "dam clasa si fum la toti"?
Eu sper din suflet sa fiti atat de buni precum sustineti.
Va fi frumos conflictul intre un trib de "noobi" si 2 triburi de "elitisti".
Fie ca "al mai cel" sa infranga.:rolleyes:
 

DeletedUser34781

lasa sentimentalismele:p
ati stat si ati pritocit barbarele si internele, pina v-a fost voua bine
apoi ati atacat spor pe o perioada naspa a lor si cind ati vazut ca e belea
ati luat ceva sate de aiurea, pentru ca stiati ca nu ne axam pe voi in atac ci pe patria
acum ati fuzionat cu ei
daca asa stiti sa va luptati cu fum, pim kk-uri de genul.. go, on:)
respect ... ce spuneam mai sus.. sorry.. nu dati dovada
 

DeletedUser11501

Ce sa facem si noi...cand suntem confruntati cu asa "elite".
Suntem cei mai slabi de pe harta...deja vu';)
 

DeletedUser34781

ce elite , bre?
aici e doar fum ? si parfum..si nu sintem elite, ci doat noi!
n-ai auzit ultima stire
s-a propus fuziunea aia de mult asteptata si clasicul nu a acceptat, desi e posibil
asa ca no, te mai miri ce se poate intimpla?
 

DeletedUser11501

Exact...pe joculetul asta orice e posibil. Dar nu ne batem noi capul.
Barbari, interne, fuziuni. Cam asta e linia noastra.
Nu ne putem ridica ochii la triburi cu pretentii cum ar fi Clasicul fum...Avem rau de inaltime:confused:
Iertati-ne indrazneala.:eek:
 

DeletedUser

in primul rind, asa cum sustineam anterior, habar nu am cu cine as putea vorbi...
toate triburile mari care au disparut... etc...
urmau patria
se pare ca au reactionat la fel in momentul atacurilor si a situatiilor limita create de noi
iar unii gen care au stat degeaba pina acum, ca nu au avut adversar, si au crescut barbare si interne, ca nu aveau razboi cu nimeni, acum se dau smechecheri la altii care s-au luptat - asta e cazul

Cam gresesti, dar nu am chef de polemici cu tine..
E treaba noastra ca am luat barbare , a fost strategia noastra :).Daca te preocupa de noi, aflai ca mai jucam si prin alte parti, e cam imposibil sa fi la nivel inalt pe 2 lumi.Asa ca, facem si noi pe aici ce putem :).
Spor-ul si-au cautat-o cu lumanarea, crezi ca nu eram la curent cu ce se intampla daca Fum+Atc fuzionau ? Sunteti suparati probabil ca nu va mers ca la carte..Oricum va merge bine, raportul de forte este favorabil voua..Nu ai de ce sa ne critici sincer
Si nu am vazut pe nimeni sa se dea smecher pe aici din partea noastra :)
 

DeletedUser

A deranjat-o tare ca am recrutat noi ce a ramas din PATRIA.Anne daca nu recrutam ce era acolo va faceam voua viata mult prea usoara si noi nu dorim asta,doamne fereste,cu cat va e mai greu cu atat mai bine.Asta e si scopul jocului pana la urma nu,sau am ramas eu old fashion?
Ideal este ca lumea asta sa se joace cat mai mult si sa fie cat mai spectaculoasa,ce farmec ar mai avea daca s-ar inchide la un an de la deschidere?
Noi incercam sa jucam asa cum putem noi si sa ne ridicam la nivelul vostru prin diferite mijloace,barbari,interne si mai nou sate de la inamici,ca abia acum am inceput sa avem :)
 

DeletedUser

Cand imi amintesc pe l7, la ora asta erau cred ca 30-40 de tribulete pe harta, acuma la noi 5 mari, si restu....pe acolo..Sa dus acel farmec...

Dar vai, fuziune Fum + Clasic ? Wow...
Anne aveti tot respectul meu =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34781

A deranjat-o tare ca am recrutat noi ce a ramas din PATRIA.Anne daca nu recrutam ce era acolo va faceam voua viata mult prea usoara si noi nu dorim asta,doamne fereste,cu cat va e mai greu cu atat mai bine.Asta e si scopul jocului pana la urma nu,sau am ramas eu old fashion?
Ideal este ca lumea asta sa se joace cat mai mult si sa fie cat mai spectaculoasa,ce farmec ar mai avea daca s-ar inchide la un an de la deschidere?
Noi incercam sa jucam asa cum putem noi si sa ne ridicam la nivelul vostru prin diferite mijloace,barbari,interne si mai nou sate de la inamici,ca abia acum am inceput sa avem :)
mda... de aia imi luai pulsul pe skyke saptaminal?
anyway,inca o data spun... fiecare trib cu stratagia lui, insa doar unele merita respect
 

DeletedUser

mda... de aia imi luai pulsul pe skyke saptaminal?
anyway,inca o data spun... fiecare trib cu stratagia lui, insa doar unele merita respect

Mda....e clar.Ti-am dat block si te-am sters din lista ca sa nu iti mai iau pulsul.

Plina lumea de paranoia vad.
 

DeletedUser

He he.. a ajuns si Anne să se creadă în elită ...rău am mai ajuns!
 

DeletedUser

Nu a zis nimeni nimic ca ar fi elita Clasic si FUM(poate doar voi dar e irelevant fiindca nu vad cu ce influenteaza discutiile astea),
insa fiindca a trecut ceva timp de la inceputul lumii si fiindca toata lumea poate vedea ca cineva a depus mai mult efort decat altii,se cuvine ceva mai mult respect;nu a fost asa de usor pe cum se pare sau cum vor unii sa faca pe altii sa creada.
Nu e prima si nici ultima lume cand 2 triburi se aliaza de la inceput.
Politicile diverse,ca unii mai joaca si in alte parti (desi si de la noi foarte multi joaca in altele )si ca aceeasi au aparut peste noapte cu pretentii,cu statistici asta e o chestie ce nu conteaza,sau conteaza ca tineti forumul viu fiindca v-am vazut constatand cu alta ocazie ca nu toti apar pe aici.


Cinderella,nu stiu de ce sau in ce calitate vorbesti dar cert e ca o faci in necunostinta de cauza...la cate a facut anne pe lumea asta si la cate o sa mai faca...(nu te cunosc si nu imi permit sa zic clasicul "nu ai facut tu in viata ta") asa ca o sa zic doar : nu e frumos din partea ta :)
 

DeletedUser

Hai mai, ca pana acum a fost usor pentru toate triburile, nu are rost sa ne cramponam ca ce a facut x pe serverul asta ..Ce sa spun...Nu cred ca stie x prea bine ce a facut y..
Oricum pentru mine e o dezamagire mare lumea asta, sa se ajunga in asa scurt timp sa existe practic 2 tabere...E urat..Dar nu vad vinovat pe cineva...Astea sunt timpurile :).
Hai sa jucam si sa lasam rautatile gratuite.
 

DeletedUser30634

se aude ca marimea conteaza in vremurile astea..
nu mai e ca atunci cand erai tu flacau..cu sentiment pur si naturalete 100% :))
 

DeletedUser22307

mda... de aia imi luai pulsul pe skyke saptaminal?
anyway,inca o data spun... fiecare trib cu stratagia lui, insa doar unele merita respect

iti lua pulsu sa nu cumva sa lesini draguto:)
iar in privinta respectului unui anumit trib daca tu nu suporti un membru din acel trib macar respectai pe restu din acel trib

o sa stam sa luam barbare si inactivi pana ajungem langa tine :D
 

DeletedUser

tu cine mai esti mai omule.mai da toti sinteti niste mici borcea.toti vreti sa veniti linga noi.da va intrebati daca va si tine?

Glumesti nu?Spune-mi ca glumesti pentru ca daca nu glumesti ar fi cea mai tare gluma pe care am auzit-o pana acum:)).
Auzi la el,cica daca ne tine sa venim langa ei=))
Aveti cumva fermele de atac cu 20k topoare,10k usori si 5k berbeci?:))

Hai ca ai fost amuzant,fugi si dormi ca e tarziu :D.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus