TSL & ATC vs Spor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32745

Si NuStiuCine.... dorea langa noi... dar s-a razgandit repede:)
 

DeletedUser12439

Glumesti nu?Spune-mi ca glumesti pentru ca daca nu glumesti ar fi cea mai tare gluma pe care am auzit-o pana acum:)).
Auzi la el,cica daca ne tine sa venim langa ei=))
Aveti cumva fermele de atac cu 20k topoare,10k usori si 5k berbeci?:))

Hai ca ai fost amuzant,fugi si dormi ca e tarziu :D.

e o vorba,istoria se repeta doar idiotii sint aceasi.si nu iau seama la ea.

ca uni dintre voi au fost multi care se pregateau de noi. uita-te la profilul lui hawtin.voi pregatiti-va de noi in continuare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e o vorba,istoria se repeta doar idiotii sint aceasi.si nu iau seama la ea.

ca uni dintre voi au fost multi care se pregateau de noi. uita-te la profilul lui hawtin.voi pregatiti-va de noi in continuare.


Ai grija cum vorbesti mai tzancule,fugi in spatele blocului si fa-i idioti pe prietenii tai de 10 ani,nu pe noi.

Am vazut mai sus niste posturi in care se cere respect pentru ce ati facut voi pe lumea asta,lucru care mi se pare comic
Ce ati facut voi pe lumea asta?Fum? a avut razboaie doar cu triburi de la margine si un singur razboi mai dur sa zic asa,cu cei din PATRIA,care pana acum o luna si ceva erau atacati si de TSL si de ATC,iar apoi s-a facut PNA-ul cu ei pentru a se echilibra cat de cat harta.Clasic au avut ceva mai multa activitate pentru ca ei au fost trib de centru,insa nici ei prea multa.

Lumea asta are 6 luni de zile,si este o lume extrem de slaba din toate punctele de vedere,mai ales pentru ca deja s-a ajuns la un razboi mondial ca sa zic asa.

Nu va mai spargeti in figuri cu un razboi pe care nici macar nu l-ati castigat de unii singuri,ati avut ajutoare o buna parte din el.

Respect sa il cereti cand il meritati.
 

DeletedUser12439

n-am facut idiot pe nimeni,amice. nu-mi permit.am spus doar ca e o vorba

pe cind tu m-ai trimis la somn si m-ai facut tinc. sincer nu ma supar as mai vrea eu sa fiu tinc.

ai vazut tu undeva ca,cei din clasic sa iasa pe extern sa se laude cu ceva.noi am tacut si am facut.voi aveti 2 saptamini de cind ati iesit oleaca la suprafata cu spor si nu va mai tace gura.unii dintre voi.

asteptam declaratia de razboi.pina atunci am incheiat aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

E forumul extern,aici se discuta razboaiele de pe harta plus multe altele.
Daca voi nu iesiti pe extern e treaba voastra,nu va obliga nimeni sa nu iesiti.
Si noi nu am iesit sa ne laudam cu nimic,am postat statistici si am purtat discutii chiar daca au fost pozitive noua sau negative noua.

In schimb,de la voi s-a iesit si ni s-a spus sa aratam respect pentru voi pentru ca ati dres si ati facut,posturile alea fac cat o mie.


Parte 1:
Triburi: TSL, Sith
Parte 2:
Triburi: Clasic, Spor, Fum?, =S=

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,354
Tabăra 2: 25,042
Diferență: 17,688

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 163
Tabăra 2: 212
Diferență: 49

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 27,752,545
Tabăra 2: 162,531,405
Diferență: 134,778,860

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,299,348
Tabăra 2: 1,740,530
Diferență: 441,182

chart
 

DeletedUser41613

Ai grija cum vorbesti mai tzancule,fugi in spatele blocului si fa-i idioti pe prietenii tai de 10 ani,nu pe noi.

Am vazut mai sus niste posturi in care se cere respect pentru ce ati facut voi pe lumea asta,lucru care mi se pare comic
Ce ati facut voi pe lumea asta?Fum? a avut razboaie doar cu triburi de la margine si un singur razboi mai dur sa zic asa,cu cei din PATRIA,care pana acum o luna si ceva erau atacati si de TSL si de ATC,iar apoi s-a facut PNA-ul cu ei pentru a se echilibra cat de cat harta.Clasic au avut ceva mai multa activitate pentru ca ei au fost trib de centru,insa nici ei prea multa.

Lumea asta are 6 luni de zile,si este o lume extrem de slaba din toate punctele de vedere,mai ales pentru ca deja s-a ajuns la un razboi mondial ca sa zic asa.

Nu va mai spargeti in figuri cu un razboi pe care nici macar nu l-ati castigat de unii singuri,ati avut ajutoare o buna parte din el.

Respect sa il cereti cand il meritati.

daca nu avem dusmani capabil sau macar cu 50% din potentialul nostru normal ca e slaba lumea, asta nu va fi razboi va fi macel, voi aveti sansa porcului in luna decembrie :))))

da voi ce ati facut ? ok fum? si clasic nu au facut nimic, dar voi :confused:

p.s: vezi ca deja devii ridicol ;)
 

DeletedUser

Vezi daca citesti cu urechile,nu ai cum sa vezi ce scriu.:)

Spune un jucator din TSL care a cerut respect pentru ce a realizat tribul TSL pe lumea 29.Nu ai pe cine sa enumeri pentru ca nimeni nu a zis asa ceva.
Cereti respect si considerati-va capabili dupa ce o sa inchideti lumea,nu acum dupa ce ati terminat un razboi.
 

DeletedUser

Lumea asta are 6 luni de zile,si este o lume extrem de slaba din toate punctele de vedere,mai ales pentru ca deja s-a ajuns la un razboi mondial ca sa zic asa.


Lumea o fac jucatorii care activeaza pe server,deci recunosti ca esti si tu un jucator de cacao,asta e bine in sfarsit un om integru care recunoaste ca e praf ca se bazeaza doar pe o echipa de noobii care vin din spate greoi,multi noobi fac cat un jucator bun,nu ca restul de pe server ar fi ceva jucatori de elita,si ei sunt de cacao :))
 

DeletedUser

O lume competitiva este o lume in care un razboi nu tine 2 luni de zile si apoi o tabara de stergere de cont dupa 2 organizate mai puternice ale taberei adverse.
Nu mai sunt jucatori de cursa lunga asa cum era odata,lumile noi se deschid la intervale mult prea mici de timp si multi prefera sa inceapa o lume noua decat sa stea si sa lupte pana la capat,indiferent cat de greu ar fi.Asta nu inseamna ca o tabara e mult prea buna,asta inseamna doar lipsa de ambitie din partea conducatorilor ce conduc triburile si a foamei de bani ce o au cei de la inno.

Da ce sa iti zic tie,tu esti mult prea limitat ca sa intelegi asa ceva.
 

DeletedUser41613

Vezi daca citesti cu urechile,nu ai cum sa vezi ce scriu.:)

Spune un jucator din TSL care a cerut respect pentru ce a realizat tribul TSL pe lumea 29.Nu ai pe cine sa enumeri pentru ca nimeni nu a zis asa ceva.
Cereti respect si considerati-va capabili dupa ce o sa inchideti lumea,nu acum dupa ce ati terminat un razboi.

pai pt ce sa cereti respect ? ati facut ceva si nu am observat noi ? :confused:
 

DeletedUser

E clar,pentru tine nu e leac.
M-am transformat in Don Quijote si ma bat cu morile de vant.

Pacea domnului tie.
 

DeletedUser

E clar,pentru tine nu e leac.
M-am transformat in Don Quijote si ma bat cu morile de vant.

Pacea domnului tie.

Vezi, acu e randul meu sa iti zic, sa ii lasi in plata domnului.
Mi-a placut ala cu sansa porcului de craciun :).Astia saracii daca se invart in 2 metrii patrati, isi inchipuie ca asa e peste tot, ca in aia 2 metrii patrati..
 

DeletedUser

Adminii sa inchida topicul va rog, devreme a fuzionat in S si fum si ce alte academii mai au elitistii :)
 

DeletedUser

Mr.Clanta,eu sunt cel care am zis ceva de respect.
contextul in care am vorbit era insa cu totul altul.
dupa semi-batjocura inceputa am tinut sa precizez ca nimeni nu a venit sa se laude si ca ar fi cazul sa fiti respectuosi fiindca unii au jucat in timp ce voi (ce ati facut voi de fapt?)
jocul a evoluat,fum-ul si clasic nu au irosit nobilii pe barbari asa cum au facut-o altii :rolleyes:
te miri de ce ati mai ramas doar voi?

eu stiu ca voua v-ar fi convenit un an de zile sa se ia toti barbarii ca dupa sa inceapa un razboi de uzura.
uite ca lucrurile au evoluat intre timp,
"optimizari";voi,jucatori de curse lungi ce sunteti,sunteti normal dezavantajati.
problema voastra e ca ati gresit lumea.
poate va trebuia una vreo 2 viteze mai mici ca sa tineti pasul :rolleyes:

Pana una alta, nu sunteti nimic altceva decat The Social Ladies
 

DeletedUser

Plimba ursu ma, vezi poate mai gasiti vreun trib cu care sa fuzionati :)
Ps , un coleg aparut mai tarziu sa inchinat cand a vazut diplomatia...Nu stia saracul ca doar asa se putea, cine e de vina ca spor, fum si clasic si-au luat limba in gura toti de la inceput :).
Adevarat ca urata lume, si uite cine ne critica , unii care au recrutat tot si au fuzionat intre ei , ca separati le era frica cred
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Te las pe tine sa-l plimbi la margine acolo unde ati stat mult timp comozi si bine si cel mai important in liniste.
va pricepeati la asta, foarte bine as putea adauga.
In rest,ce ai mai zis tu acolo=>frustrare.
asa cum am mai zis si mai sus,nu e prima lume in care 2 triburi fac alianta de la inceput
aici a ramas alianta si acum s-a materializat in fuziune;dusmanii sa moara de ciuda :rolleyes:
 

DeletedUser

Lasa-l ma opteron,el traieste intr-o lume doar a lui in care crede ca toti ar trebui sa li se inchine lor ca au facut cine stie ce.
Degeaba te contrezi cu un jucator high. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus