TSL F. vs H-46 F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40961

logo H.jpg
Descriere

familia H-46​

H-46
H46.jpg
H-46a - academie
H46a.jpg
 

DeletedUser47202

Parte 1:
Triburi: TSL, TSA, Sith
Parte 2:
Triburi: H-46, United, Unit.A, Unit.B

Timeframe: 15/02/2016 00:00:00 la 15/02/2016 23:21:48

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 203
Tabăra 2: 135
Diferență: 68

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 141
Tabăra 2: 5
Diferență: 136


chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,908,648
Tabăra 2: 1,015,608
Diferență: 893,040

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,388,829
Tabăra 2: 47,622
Diferență: 1,341,207

chart
 

DeletedUser11501

O statistica se cere cand brava conducere hash a dat bir cu fugitii...cate unul/cate doi.
Evident ca aici nu sunt prinse si defunctele academii hash precum si jucatorii concediati fiindca dadeau prost in statistici.

Parte 1:
Triburi: TSL, TSA
Parte 2:
Triburi: H-46

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 977
Tabăra 2: 227
Diferență: 750

chart


Sa ne reamintim cateva declaratii facute de hashisti pe vremea cand se credeau stapanii lumii...

nu a iesit asa cum ati vrut voi... sau ma insel eu
cred ca puteti sa incepeti sa va ganditi la lumea 47
iar inamicii H de regula ajung la margine nu aliati... sigur exista si exceptii dar asta insemna ca deja s-au declarat invinsi inainte sa ajunga aliati... este o mica diferenta...
apropo, am declarat oficial razboi TSL
TSL va dadusem inca 2 luni pe harta, acuma va dau inca una in plus
Va promit ca o sa va arat statistici frumoase cand va veni vremea organizatelor, iar daca nu ma credeti aceste cuvinte si mesaje vor ramane aici ca dovada.

Mai baieti, stiti unde a fost greseala voastra? Cand ati confundat ECHIPA TSL cu o clona.
Si...Da, efectul TSL nu-i poveste. Tocmai l-ati experimentat...ati depasit faza de negare.
In alta ordine de idei...nu am intalnit pana acum un trib cu o diplomatie atat de perfida cum ati facut-o voi. TSL nu a stat niciodata foarte bine la capitolul diplomatie tocmai pentru ca nu concepem sa ne tradam un aliat. La voi tradarea este sinonima cu diplomatia.
Spor la joaca pe o lume fara TSL!


p.s. Sebi m-a rugat sa zic ceva si de el. Tocmai am zis. :D

p.p.s. Topicul cred ca se poate inchide....barbarii nu ataca.;)
 

DeletedUser47378

Felicitari FAMILIEI TLS !!!
Inca putin si i-ati sters de pe harta .
 

DeletedUser11365

Felicitari..frumoasa lume in orice caz..cea mai buna de ceva timp incoace..
 

DeletedUser41102

O statistica se cere cand brava conducere hash a dat bir cu fugitii...cate unul/cate doi.
Evident ca aici nu sunt prinse si defunctele academii hash precum si jucatorii concediati fiindca dadeau prost in statistici.

Parte 1:
Triburi: TSL, TSA
Parte 2:
Triburi: H-46

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 977
Tabăra 2: 227
Diferență: 750

chart


Sa ne reamintim cateva declaratii facute de hashisti pe vremea cand se credeau stapanii lumii...







Mai baieti, stiti unde a fost greseala voastra? Cand ati confundat ECHIPA TSL cu o clona.
Si...Da, efectul TSL nu-i poveste. Tocmai l-ati experimentat...ati depasit faza de negare.
In alta ordine de idei...nu am intalnit pana acum un trib cu o diplomatie atat de perfida cum ati facut-o voi. TSL nu a stat niciodata foarte bine la capitolul diplomatie tocmai pentru ca nu concepem sa ne tradam un aliat. La voi tradarea este sinonima cu diplomatia.
Spor la joaca pe o lume fara TSL!


p.s. Sebi m-a rugat sa zic ceva si de el. Tocmai am zis. :D

p.p.s. Topicul cred ca se poate inchide....barbarii nu ataca.;)

Felicitari ! frumoase mesaje :)) Lotus & D4 spaima internelor si'au aratat adevarata fata intr'un adevarat razboi. La mai multe !

In curand se vor intalni United cu TSL , sa speram ca va fi un razboi mai de lunga durata decat cel ce a facut H-u, lasand sittere si stergere cont unu peste altu
 

DeletedUser41102

Vezi ca tu trebuie sa faci atmosfera pe celalalt topic varule, nu aici.
 

DeletedUser47202

Felicitari ! frumoase mesaje :)) Lotus & D4 spaima internelor si'au aratat adevarata fata intr'un adevarat razboi. La mai multe !

diferenta intre d4 si lotus:
- d4 a ramas pe harta, sa vada cum isi pierde frumusestea de cont;
- lotus s-a "dus" prin stergere

In curand se vor intalni United cu TSL , sa speram ca va fi un razboi mai de lunga durata decat cel ce a facut H-u, lasand sittere si stergere cont unu peste altu

eu cred ca s-au mai intalnit pe harta cele 2 triburi, ma rog
incercati sa stati mai mult ca H, ca "barbaru' nu e veaţa noastra"
 

DeletedUser45318

Daca vreodata ajungeti in H pe vreo lume si sunteti atacati, va spun ce sfat sau "ajutor" veti primi cel mai probabil de la lotus, cel putin asa am patit eu si probabil si multi altii pana acum.. "Fa aparare si o sa fie bine" (Nu sunt sigur daca exact astea sunt cuvintele ce le-a folosit.. din pacate nu am facut ss la mesaj si evident, s-a sters dupa un timp)
 

DeletedUser41102

Lasa-ma Sarnak ca pentru tribu H a fost nevoie de 5000 de fake'uri si 2 jucatori ca sa dispara, am inteles toti cum sta treaba :)

ma rog, pe langa cei 700 de bistari
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
stai prost cu stirile,pe D4 au fost cel putin 15.000 .... in rest e doar can can ;)
 

DeletedUser41102

stai prost cu stirile,pe D4 au fost cel putin 15.000 .... in rest e doar can can ;)

Eu sau tu ? Mie mi s'a spus de catre lucian ca au fost 8k atacuri pe D4, din care am dedus 5k fake'uri, minimu posibil. Deci, nu stiu daca sa iti dau dreptate sau sa te contrazic..
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Eu sau tu ? Mie mi s'a spus de catre lucian ca au fost 8k atacuri pe D4, din care am dedus 5k fake'uri, minimu posibil. Deci, nu stiu daca sa iti dau dreptate sau sa te contrazic..


stai prost cu deductia,iar lucian ti-a zis cate au fost intr-o zi pe el ,iti zic eu ,au fost minim 15k in 2 zile .....destul cat sa faca pe oricine ar fi fost pe cont sa mai poata face ceva :rolleyes:
iar daca adun cate atacuri au fost si pe alti jucatori din Hash in acea perioada ,as mai pune un 0 la cele 5000 fake-uri de care zici tu ;)
 

DeletedUser26729

Felicitari TSL! Eu personal am avut ghinion sa nimeresc langa 2 oameni dedicati, poarta si open mind... O lume pt insomniaci...asa cum am devenit toti datorita stresului cotidian.
Lasand la o parte declaratiile razboinice, a fost o experienta interesanta si sper ca la acest final de joc pentru noi sa ne inchipuim ca ne strangem mana virtual. Sper sa castigati!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus