TSL F. vs H-46 F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41102

cand te adresezi, faci 2 plecaciuni si 2 inchinaciuni, dupa te prezinti cu contul de joc, nu cu conturi fantoma
din astia ca tine, am vazut multi de-a lungul timpului

p.s: cum iti este tipic, o sa comentezi
hai tiptil mic si fugi la nani, ca s-a terminat lapticul, casper!

=))) i'auzi ! va veni ziua cand ne intalnim noi fata in fata pe vreo harta, sa vezi plecaciuni =)

edit: Scama?ro sunt eu in joc, ca sa ne intelegem ca nu ma ascund in spatele nick'urilor de pe extern, nebunelor !
 

DeletedUser45318

Pff.. si eu care speram ca acu cand a picat H va plictisiti si terminam lumea asta mai repede ca ocupa prea mult timp da vad ca aveti chef mai mult ca niciodata.. mi-a trebuit si smarthphone ca sa vad cand ma ataca albutu, e of d si restu gastii.. s-au plictisit si prietenii mei la cat de des tre sa arunc ochii pe cont..parca m-am simtit bine cat eram in spital, aveam si eu sitter.. acu daca tot jucam, spor.
 

DeletedUser47202

=))) i'auzi ! va veni ziua cand ne intalnim noi fata in fata pe vreo harta, sa vezi plecaciuni =)

edit: Scama?ro sunt eu in joc, ca sa ne intelegem ca nu ma ascund in spatele nick'urilor de pe extern, nebunelor !

"nebuno", stiam cine esti pe harta, deci stai chill, nu te mai crede vedeta pe extern :))
"cand ne-om intalni" - haoleu, tu crezi ca nu ne-am intalnit pana acusi?
so sad, i might cry a little :)))
 

DeletedUser41102

Pff.. si eu care speram ca acu cand a picat H va plictisiti si terminam lumea asta mai repede ca ocupa prea mult timp da vad ca aveti chef mai mult ca niciodata.. mi-a trebuit si smarthphone ca sa vad cand ma ataca albutu, e of d si restu gastii.. s-au plictisit si prietenii mei la cat de des tre sa arunc ochii pe cont..parca m-am simtit bine cat eram in spital, aveam si eu sitter.. acu daca tot jucam, spor.

Si eu care credeam ca atunci cand ajungeti langa noi dati stergere cont :))
 

DeletedUser45318

Daca erati voi aia care ajungeau langa noi atunci era clar ca nu facem ceva bine..dar daca am venit noi la voi..de ce sa dam stergere, mai ales din start.. eu nu o sa dau stergere, poate o sa cedez satele cand ma plictisesc de tot..sau daca chiar ne bateti, incalc si eu o regula sa ma incuie adminii astia faini, ultima oara cand am vazut sate luate de admini, puneau 10000 lanci si spade pe sat daca era ferma 30... asa va distrati si voi putin curatand satele..e bine ca la barbari nu trebe biserica facuta..mie daca imi gasiti bisericile ma lasati pe jumatate gol
 

DeletedUser41102

E bine ca sunteti toti gladiatori, vom vedea la momentul final cand cei 4 jucatori din TSL care chiar stiu juca, se vor satura sa stea pe 25 sittere si ii vor lasa sa piarda satele. Lumea e inca tanara, pana la sfarsit doamne mult mai e !
 

DeletedUser47202

noi gladiatori, voi vedete, macar lumea asa vede sensul
stii tu scămuţă, cine rade la urma, rade mai bine.

l.e.: macar noi avem micul bun simt de a nu "scapa" de jucatorii care pierd satele :))
 

DeletedUser41102

Noi " vedetele " intre timp ce ne batem cu voi pe aici, inchidem Speciala.

Tunul este incarcat abea la 50% le puf :))
 

DeletedUser47202

şi vrei un serveţel că jucai pe specială?
nu mă interesează nici o altă lume decât lumea pe care joc, restul sunt "biscuiţi" de dat la căţei
aşa că, serveşte-te în altă parte, la alt colţ, cu alte scuze.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus