TSL- The Sith Lords

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ceva dragutz :)

Harta normala cu tribul TSL




Harta modificata cu TSL :)

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5276

frumosss! fa una cu MoD plss si si mio trimiti pe privat plss
 

DeletedUser

Reloaded and ready to rock :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

auzi ma da loc in "adidasi" mai ai de cat de mandru esti de tribul tau. sunt curios si cat de experimentat esti de vorbesti atat.........................................................................:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

domnul horor nu are anturaj , si se baga in seama cu toata lumea , cred ca ar trebuii sa ne spunem si noi parerea despre el nu ?
eu personal cred ca are 10 ani sau poate e certat cu viata ? sau emo ?
personal nu pot sa spun mai multe deoarece am vazut decat cateva posturi de-ale lui ....

P.S. scuze pentru off-topic


arata super bine razboinicul TSL
 

DeletedUser

119 TheReapper MoD 115.950 13 8919
2138 horor =TGH= 28.232 8 3529
7 DREAD LORD TSL 224.676 25 8987


sfatul meu baieti ar fi"ciocul mic si joc de glezna"poate sa aiba baiatul 10 ani daca are mai multe puncte ca voi.m-am bagat in aceasta discutie din cauza faptul ca va aruncati rapid pe un jucator care nu v-a nimic.oricum daca aveti ceva de zis la adresa mea.puteti spune:)
 

DeletedUser7708

119 TheReapper MoD 115.950 13 8919
2138 horor =TGH= 28.232 8 3529
7 DREAD LORD TSL 224.676 25 8987


sfatul meu baieti ar fi"ciocul mic si joc de glezna"poate sa aiba baiatul 10 ani daca are mai multe puncte ca voi.m-am bagat in aceasta discutie din cauza faptul ca va aruncati rapid pe un jucator care nu v-a nimic.oricum daca aveti ceva de zis la adresa mea.puteti spune:)

A făcut şi el nişte înnobilări interne şi gata e jucător bun? pfff.
 

DeletedUser

Nu ar trebui sa vorbeasca de inobilari interne cineva care a facut tot jocul si pe mai multi jucatori .

SI numai postati off topic .
 

DeletedUser7708

Nu ar trebui sa vorbeasca de inobilari interne cineva care a facut tot jocul si pe mai multi jucatori .

SI numai postati off topic .

Uită-te pe twstats, ai 8-5 la înnobilări interne, toată stima pentru asta. Eşti mai bun ca mine. Eşti modelul meu în viaţă. :rolleyes:
 

DeletedUser11051

dfa1 u cand erai intemeietor la >>Mason si era cineva inactiv .. ce faceai il dadeai afar ??
nu e mai ** ca satele lui sa ramana in trib ?? :D
 

DeletedUser

Inamici învinşi

15. DREAD LORD 537.810
149. DFA1 277.214

cine e defapt cel servit ? :)
 

DeletedUser7708

Inamici învinşi

15. DREAD LORD 537.810
149. DFA1 277.214

cine e defapt cel servit ? :)

Ai răbdare, mâine atac pe cineva şi îi iau 4 sate, am 10 sate full de atac, deci pot să zic, doamne-ajută să aibe ăla armată.

ps.Dăi la topicul jucător de 100k noob, acolo am pus 2 rapoarte, ca să vezi de ce nu am eu inamici învinşi.
 

DeletedUser

dfa 2 iar te lauzi pustulache?dute si ia o gura cu aer , si nu te mai lauda atat ca nu ne intereseaza ca ai tu 10 sate full uitate la punctajul tau si la agresor :) esti ..
 

DeletedUser

hm...nu sunt toti asa de inteligenti ca tine si atat de culti asa ca obijnuiestete
 

DeletedUser

chytzy 92

am plecat din trib si mam gandit sa ma duc intrun trib puternic si anume TDL(TSL) si am ** cu unu de langa mine sa-mi faca o invitatzie in trib.el a spus sa ** cu intemeietorul tribului si eu am spus ok am ** si intemetorul tribului mia zis daca il pot lasa 10 min k sitter si eu am acceptat dupa 10 min eu am intrat innapoi si am vazut 13 atacuri din trib pe mine si toata armata mea il ataca pe dodo avetzi mare grija aq mai am cateva sate si alea pe moarte


Dread LORD nu are pic de rusine uite cum creste el :(... fara pic de onoare si bun simt!...asta creste doar prin naivitatea celor care il vad cu multe puncte...o astfel de atitudine ar trebui penalizata .... Oare admini triburilor incurajeaza astfel de oameni?
 

DeletedUser10829

fiecare cu tactica lui, ca e corect ca nu e corect, ca joaca cinstit si cu onoare sau fara, TSL se afla in top
fiecare trib cu ''combinatiile'' lui:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus