TSL- The Sith Lords

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:))crezi ca daca tribul tau e pe locul 2...are ceva?waw

prietene eu zic ca are: tu ai vazut media de puncte a jucatorilor: ia de aici :

1 MoD 14.315.740 20.985.263 87 241.210 2323 9.034
2 TSL 12.026.214 14.440.388 58 248.972 1593 9.065


Exact..o depaseste pe cea a MOD... ;)
 

DeletedUser7708

Prietene, love :X reprezintă tot MoD, când vor reveni media noastră va creşte peste a celor din TSL. Nu mai vorbim că TSL are o academie în care îşi ţine jucătorii mai mici.
 

DeletedUser

Love , Sos , -AD- , cine le cunoate stie si de ce s-au format , dar e usor sa arunci cu noroi si mai greu sa te uiti in propria curte.

De fiecare data veniti cu acuze si jigniri , mai bine jucati si vorbiti mai putin
 

DeletedUser7708

Love , Sos , -AD- , cine le cunoate stie si de ce s-au format , dar e usor sa arunci cu noroi si mai greu sa te uiti in propria curte.

De fiecare data veniti cu acuze si jigniri , mai bine jucati si vorbiti mai putin

S-au mai făcut şi A-MoD şi MoD(2)k(3). Tu chiar crezi că tot ce zboară se mănâncă? :eek:
 

DeletedUser

Love , Sos , -AD- , cine le cunoate stie si de ce s-au format , dar e usor sa arunci cu noroi si mai greu sa te uiti in propria curte.

De fiecare data veniti cu acuze si jigniri , mai bine jucati si vorbiti mai putin



tu esti cel care comenteaza la adresa noastra , vezi doamne cate innobilari interne sunt in mod , a inceput mod sa piarda sate , te tii de parodii de glume , pararea mea despre tine esti ca esti un invidios si un frustrat , mai fa-ne tu 2-3 videoclipuri :))
orice publicitate e buna , chiar si cea negativa :)))
salariu vrei ? sau faci munca in folosu comunitatii ?:))
 

DeletedUser

:)))....maine poimaine ne vaneaza, ne face poze si lanseaza reviste de scandal:)))...
SENZATIONAL! "Hitokiri a fost vazut cu prietenii lui fumand iarba la scara lui Gigica! da-ti acum la pagina 3!"

sau face canal de stiri..
"buna seara, sunt Dread Lord Tabara si va prezint stirile de la ora 7.."

doar glumesc dread...acuma sa nu te superi :)...sincer tribu tau si Die reprezinta cea mai mare amenintare..
dar pt noi ...voi nu puteti fi ..datorita faptului ca sunteti departe de noi pe harta..dar aveti oportunitatea de a evita multe razboaie..si cred k asta e asul vostru din maneca...in timp ce noi ne vom lovi de Die
 

DeletedUser

Intr-adevar avem razboi cu 3 triburi . Nu am vrut sa public acest lucru fiindca nu mi s-a parut foarte important avand in vedere ca raportul este de 20:1 sate cucerite pentru noi :)

Noi, spre deosebire de alte triburi nu dorim sa ne laudam . Consider ca este mai bine ca fiecare jucator sa isi faca singur o parere despre TSL si TSA si nu sa i-o impunem noi .
 

DeletedUser9103

Intr-adevar avem razboi cu 3 triburi . Nu am vrut sa public acest lucru fiindca nu mi s-a parut foarte important avand in vedere ca raportul este de 20:1 sate cucerite pentru noi

Noi, spre deosebire de alte triburi nu dorim sa ne laudam . Consider ca este mai bine ca fiecare jucator sa isi faca singur o parere despre TSL si TSA si nu sa i-o impunem noi .

ai mai uitat un trib .... daca tot sunt 3
 

DeletedUser

Eu nu pot sa cred ce e pe forum... ... astia din MoD au umplut forumul de ****t-uri cu razboaie, statistici, ca sunt cei mai buni, etc... astia sunt inconjurati de dusmani si acuma ce sa mai faca si ei.. sa arate lumii pe foum cat de rai si de tari sunt ei....ar trebui sa va dati foc!!!
 

DeletedUser

macar nu mai postati aici ok? ca imi e scarba de impresiile pe care le aveti..
 

DeletedUser10829

sa suparat talharul, e clar maine va fura satele:D
da ce ai patit mosu:eek:
nici eu nu ii suport ca is numa o impresie, dar e dreptul lor
 

DeletedUser

sa-si faca un topic in care sa se laude cat vor ei... se baga peste tot astia, asta ma dispera..
 

DeletedUser

si Dfa1 cred ca are peste 20 posturi in care ori se lauda el/ori isi lauda zeii din trib...
a uitat cand trimitea msg la tot K55 pt srijin..... EL E CEL MAI TARE!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus