TSL/TSA vs. HAITA F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ca tot s-a iscat inca un razboi pe harta, hai sa "dezbatem" un pic problema:D

Side 1:
Tribes: TSL TSA
Players:

Side 2:
Tribes: HAITA ~HTA~ ~HTB~ ~HTC~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 445
Tabăra 2: 340
Diferență: 105

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,181,073
Tabăra 2: 3,280,965
Diferență: 900,108

image.php
 

DeletedUser14435

tinand cont ca ~HTA~ (parca) e fostul CLG redenumit, sunt un numar mare de cuceriri reziduale, hai sa vedem o statistica mai curata

Side 1:
Tribes: TSL TSA
Players:

Side 2:
Tribes: HAITA ~HTA~ ~HTB~ ~HTC~
Players:

Timeframe: Luna trecută

Tabăra 1: 147
Tabăra 2: 124
Diferență: 23

image.php


Timeframe: Săptămâna trecută

Tabăra 1: 103
Tabăra 2: 77
Diferență: 26

image.php


Timeframe: Ultimele 48 de ore

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 15
Diferență: 27

image.php


Timeframe: Ultimele 24 de ore

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 8
Diferență: 19

image.php


Se pare ca HAITA a avut un start bunicel al razboiului (din cate stiu ei au declarat deci pare rezonabil) dar Sith loveste mai tare

cine mai e acum la conducerea Haitei ? simt nevoia sa-i cert :D
 

DeletedUser

Eh, abia acuma noi, fostul Seven ne-am mobilizat, deci trebuie sa fii mandru:D

Insa .. intr-adevar, TSA avem cu minus in fata lor. TSL au schimbat clasamentul.... dar ... suntem o familie .. nu ? :p
 

DeletedUser14435

asa de mandru ca imi vine sa va dau cap in cap :p ca sunt fosti Seven si de o parte si de alta, dar mai tare pe cei din Haita, la urma urmei familia Sith a fost partenerul nostru traditional
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TSA TSL
Players:

Side 2:
Tribes: HAITA ~HTA~ ~HTB~ ~HTC~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 5
Diferență: 40

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 448,194
Tabăra 2: 53,634
Diferență: 394,560

image.php
 

DeletedUser

trebuie sa reamintim tuturor, ca multe din satele care apar in statistica (mai exact intre TSA si Haita & academii) .. au fost luate prin cedare, de la fosti membri TSA care s-au lasat, asta pe vremea cand eram aliati.

e mult de discutat pe tema acestui "razboi" .. unii dintre baietii care se lupta acum, se lupta inca de la inceputurile L7 :) .. iar altii, sunt prieteni inca de la inceputurile L7, chiar daca acum fac parte din triburi diferite..pe scurt, un razboi stupid, in care toti au de pierdut si putini de castigat.
 

DeletedUser

trebuie sa reamintim tuturor, ca multe din satele care apar in statistica (mai exact intre TSA si Haita & academii) .. au fost luate prin cedare, de la fosti membri TSA care s-au lasat, asta pe vremea cand eram aliati.

e mult de discutat pe tema acestui "razboi" .. unii dintre baietii care se lupta acum, se lupta inca de la inceputurile L7 :) .. iar altii, sunt prieteni inca de la inceputurile L7, chiar daca acum fac parte din triburi diferite..pe scurt, un razboi stupid, in care toti au de pierdut si putini de castigat.

Mda...dar sa continue acum ce s-a inceput...cistigator se pare ca din punct de vedere strategic sint H.K....dar om trai si om vedea, ca tot se plictiseau colegii din granita aia si incepusera sa rugineasca. :D
 

DeletedUser24552

trebuie sa reamintim tuturor, ca multe din satele care apar in statistica (mai exact intre TSA si Haita & academii) .. au fost luate prin cedare, de la fosti membri TSA care s-au lasat, asta pe vremea cand eram aliati.

e mult de discutat pe tema acestui "razboi" .. unii dintre baietii care se lupta acum, se lupta inca de la inceputurile L7 :) .. iar altii, sunt prieteni inca de la inceputurile L7, chiar daca acum fac parte din triburi diferite..pe scurt, un razboi stupid, in care toti au de pierdut si putini de castigat.


Razboiul abia a inceput , o sa vedem mai incolo cum o sa stea treburile .....
 

DeletedUser

adibv, am impresia ca ma urmaresti si incerci sa-mi rastalmacesti cuvintele. vin cu o mica explicatie...n-am vrut pentru o secunda sa dau de inteles ca TSA face minuni, vroiam doar sa subliniez ca intre TSA si Haita & academii a existat o legatura foarte stransa( strict pentru statisticile cu timeframe - Dintotdeauna )

si da, H.K-ul sunt printre acei "putini" care au de "castigat".
 

DeletedUser22959

sunt singurii care au de castigat chiar e asa de gre de vazut ...sa va aduceti aminte ce va zic eu acum ....hkul e singrur trib poate s diablo pe langa ei putin ...dar pe termen lung hkul o sa ve-o dea la toti ......acum sunte-ti prea orbi sa vedeti ...o sa va dati seama cand o sa vedeti cum se face albastru aqua rosu ca am avut dreptate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13259

[editat]
se pare ca tsa si tsl incep razboaie in toate partile :)

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9688

trebuie sa reamintim tuturor, ca multe din satele care apar in statistica (mai exact intre TSA si Haita & academii) .. au fost luate prin cedare, de la fosti membri TSA care s-au lasat, asta pe vremea cand eram aliati.

e mult de discutat pe tema acestui "razboi" .. unii dintre baietii care se lupta acum, se lupta inca de la inceputurile L7 :) .. iar altii, sunt prieteni inca de la inceputurile L7, chiar daca acum fac parte din triburi diferite..pe scurt, un razboi stupid, in care toti au de pierdut si putini de castigat.



imi cer scuze ca ma bag in acest topic.. dar cred ca e de datoria mea sa intervin atata timp cat triburile HK si HAITA sunt triburi aliate... Dati-mi, va rog, voie sa citez un paragraf de pe profilul tribului TSL... unde scrie cam asa:

Cel ce luptă pentru victorie numai cu sabia nu este un general bun.


mai departe "NO COMMENT".. (imi cer scuze moderatorilor pentru engleza folosita)
 

DeletedUser

Are dreptul sa isi zica parerea. Dupa cum zicea ca sunt aliati.

Insa .. mie mie se pare corect ce au scris la profil TSL... Se stie ca orice razboi se castiga atat "politic" cat si "cu sabia in mana".:cool:
 

DeletedUser18527

Ce mor unii de grija tribului mamut, care apropo repet nu este cel mai mare trib ca membrii de pe l7. Din cate vad noi ne vedem de treaba :) , se cunoaste in special pe k55 mai nou.
Cat despre Haita mi se pare ca a facut o miscare buna, TSL si TSA nu au viitor prea roz.
Ucigas man , se apropie incet incet tavalugul si de tine, tre sa fi blindat bine cand ti-o da HK 3000 de atacuri + ca ai ofticat si TNT si HAITA [ce or mai plusa si ei :) ]
O sa vedeti ca in urma modificarilor ce au aparut pe harta o sa se incline balanta in favoarea Haitei pe frontul estic.

Misticleftere nu uita ca ai o lada de bere de la mine daca faceti ce v-am zis. Sti unde sa vi sa o ridici :).
 

DeletedUser14288

Ce tavalug man? Ce te crezi aici, in razboiul cu turcii sau ce? Mai ale naiba treburi voi castigati un razboi recrutand toata harta, si apoi ce mai atacati, jucatori de 1mil puncte sau mai putin? Man iti zic ceva pe cat pare haita de mare pe atata mi.au luat doar 2 sate cand am fost blocat pe atacabil! in rest , au fost cu sutele de atacuri! ce crezi ca ma sperii cand imi spui de 3000 atacuri? putine in comparatie cu cati sunteti acolo! recrutati si din nord, ca poate nu mai aveti ce, cred ca ceilalti de pe aici stiu ca e doar un joc si nu.si tradeaza prietenii! Daca vreti sa vorbiti despre mult prea idolatrizatul trib h.k. mi se pare corect sa deschizi alt topic! sunt si eu curios de un lucru? la voi politica cum este? mai bine recrutam un jucator de 2mil de puncte ca nu suntem in stare sa ii luam satele?
 

DeletedUser24552

Se pare ca i-am suparat tare pe cei din familia SITH!!!! De ce oameni buni si voi ati facut diplomatii in favoarea voastra , acum a venit randul ca diplomatia sa se intoarca si asupra voastra , acu va certati , nu va convine nici macar o opinie? Fiecare player(om) are dreptul la opinie deci fiecare poate spune ce doreste in limita bunului simt. Si apropo in tribul TSA bunul simt lipseste cam la 90% din membrii , dar astia sunteti cu astia defilam , pacat ca acest comportament reflecta si putin , sau mai mult educatia primita ...
 

DeletedUser

@abdiv, cand vei cunoaste personal fiecare jucator al tribului TSA, atunci poti face o afirmatie despre "bunul simt".

sa revenim on-topic:

Razboiul se duce oricum, si vom vedea daca cele zise se vor adeveri.
In fine, in ceea ce priveste familia Sith, am fost cam singurii care ne-am respectat diplomatiile.

Nu uitati, ca PNA-ul cu H.K. a picat din cauza faptului ca in momentul in care Knight a cazut, multi au fugit in H.K. cu care pe atunci aveam o intelegere.

Mai nou ce s-a intamplat? S-a dat pe fata adevarata fire a romanilor. Mai exact cateva persoane din TSL au facut precum romanii in cel de-al doilea razboi mondial. S-au dat cu dusmanii, ca sa stea la cald. Rusinica.

Alianta cu HAITA a picat pentru ca nici ei nu si-au respectat termenii aliantei.

Repet, NU familia Sith a stricat relatiile.

Mult succes!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14288

Mai adibv educatie am cu cine merita,iar pentru restul triburilor sunt nascut la 8 ani! Probleme? Ti se pare on topic ce visezi tu acolo? ai ceva nou sau de comentat in legatura cu razboiul asta? Vezi ca e un topic TSA vs TNT posteaza acolo! vezi ca daca ai spus astia sunteti , trebuia sa spui si cu asta defilati! Incultura ai analfabetismul sunt mai grave decat lipsa bunului simt :D ! Mult succes
 

DeletedUser

Am aflat si noile stiri in cazul H.K. vs. TSL ... Se pare ca onoarea nu caracterizeaza H.K. si nici pe cei 3 de "brutus" .. se stiu ei..
 

DeletedUser9688

Ce tavalug man? Ce te crezi aici, in razboiul cu turcii sau ce? Mai ale naiba treburi voi castigati un razboi recrutand toata harta, si apoi ce mai atacati, jucatori de 1mil puncte sau mai putin? Man iti zic ceva pe cat pare haita de mare pe atata mi.au luat doar 2 sate cand am fost blocat pe atacabil! in rest , au fost cu sutele de atacuri! ce crezi ca ma sperii cand imi spui de 3000 atacuri? putine in comparatie cu cati sunteti acolo! recrutati si din nord, ca poate nu mai aveti ce, cred ca ceilalti de pe aici stiu ca e doar un joc si nu.si tradeaza prietenii! Daca vreti sa vorbiti despre mult prea idolatrizatul trib h.k. mi se pare corect sa deschizi alt topic! sunt si eu curios de un lucru? la voi politica cum este? mai bine recrutam un jucator de 2mil de puncte ca nu suntem in stare sa ii luam satele?


la noi politica este sa jucam alaturi de prieteni... daca un prieten de-al nostru este departe, luptam cu toti pana ajungem la el si il luam in tribul nostru..

asa s-a intamplat cu janika0 cand am luat-o in trib..asa s-a intamplat si cu gasca ce a intrat azi-noapte... si asa se va intampla cu toti prietenii si oamenii cu coloana de pe L7, chiar daca va trebui sa ajungem pe K1.... jucam alaturi de prieteni si suntem o familie.... iar cei care nu inteleg acest aspect (gen DREAD) sa faca ce a facut DREAD... :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus