TSL/TSA vs. HAITA F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22922

Tu cred ca incerci sa posteti in calugar pe aici, dar nu e nici pe departe asa!
cred ca ai gresit topicul... doar in topicurile legate de h.k. nu si de haita :) pentru ca ei pentru tine sunt "carne te tun" :D prietenii stiu de ce! ;)

Nici macar nu il cunosti pe adibv...si-a dat si el odata drumul la gura si sariti in capul lui..ceva specific TSL-istilor
 

DeletedUser24552

Ma cheles lasa lumea sa se ia de mine , oricum nu ajung la nici un rezultat .... Sunt (parerea mea) greu de ucis psihic
 

DeletedUser14288

tu esti mai rau ca cheles tu si crezi in filme :) greu de ucis omg :) adi tu ai uitat ce spuneai de haita aaa?
 

DeletedUser

da spune tu daca adi nu spune chiar m-ai facut curioasa de acu :D tot atata o dati in stg si in dr ca a spus adi de haita nu stiu ce ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22922

da spune tu daca adi nu spune chiar m-ai facut curioasa de acu :D tot atata o dati in stg si in dr ca a spus adi de haita nu stiu ce ...

Specific pt TSL-isti...daca omu spune ceva toti ii sar in cap..eu am zis ca imi dau stergere daca in 2 luni nu dispare TSL si toti din TSL se tin de caul meu
 

DeletedUser18527

a spus urmatoarele lucruri...
1 . ca statistic vorbind in relatia cu TSL , scorul arata o HAITA prost organizata.... adica o haita care nu-si foloseste tot potentialul.
2. ca avand in vedere ca TNT lua sate pe banda intr-un timp de la un player TSL, adi era nemultumit de progresul HK si HAITA, spunand ca in ritmul asta nu rezolvam nimic, daca noi dam pe partea asta si HAITA continua sa fie momeala ptr TSL, si doar TNT ia sate.
Parca pe chestiile astea faceti tam tam de cateva zile.. daca gresesc sa ma corecteze cel care spioneaza forumul comun .
 

DeletedUser14288

intoarsa la cotitura :D era vorba de o legatura stransa intre h.k. si tnt si haita fiind momeala tsl :D de fapt carne de tun :D mai mult sa va spuna adibv :D prietenii stiu de ce :D
 

DeletedUser18527

cum sa fie ma carne de tun? putem noi sa decidem pe cine sa atacati voi? Poate cineva sa devina carne de tun ca asa vrea muschiu nostru? Putem noi decide sa fie atacat un singur trib? Eu cred ca tu nu realizezi cat aberezi pe aici .... Cam atat.
 

DeletedUser14288

eu doar am folosit cuvintele lui adibv, daca tu "nu" le mai ti minte numai prostii lumea pe aici! te.a platit ca avocat? :D astea.s cuvintele lui! cred ca tu nu prea intelegi la ce ma refer ! ia.te de mana cu cheles ;)
 

DeletedUser18527

nu ma platit nimeni ca avocat dar nici nu-mi place sa vad isteti ca tine ca baga strambe aiurea fara nici o baza .... Asta a zis omu si punct cel putin asta am inteles noi cei care discutam eu si adibv caci noi doi discutam la momentul respectiv. Speram ca intr-un final sa reusim sa colaboram triburile aliate contra voastra sa se termine odata si cu subiectul TSL... Nu ma compara te rog frumos cu cheles ca nu prea ne incadram deloc in aceleasi tipare. Multumesc
 

DeletedUser14288

scuze il jignesc pe cheles ai dreptate! cat despre fantezia ta despre disparitia tsl.ului ... de cand va laudati si la fel nimic! ce strambe bagam noi? vrem doar sa le aratam ce aliati au, de fapt ce parere au unii despre altii :) daca nu iti convine adevarul nu citi ;)
 

DeletedUser

lasati ca nu e HAITA carne de tun nici pt TNT nici pt HK:D, indiferent ce spune adibv:p, pana la urma facem ce vrem, nu ce comanda adi, si da poate nu suntem noi la capacitate maxima .. na fiecare cu problemele lor, sunt convinsa ca si TSL sau TNT si HK le au.

dar na razboiul e razboi si sa castige pana la urma cel mai bun :)
 

DeletedUser22922

nu ma platit nimeni ca avocat dar nici nu-mi place sa vad isteti ca tine ca baga strambe aiurea fara nici o baza .... Asta a zis omu si punct cel putin asta am inteles noi cei care discutam eu si adibv caci noi doi discutam la momentul respectiv. Speram ca intr-un final sa reusim sa colaboram triburile aliate contra voastra sa se termine odata si cu subiectul TSL... Nu ma compara te rog frumos cu cheles ca nu prea ne incadram deloc in aceleasi tipare. Multumesc

Ce vrei sa spui lupule..ca nu te incadrezi in acelas tipar ??
 

DeletedUser17395

ma triburile astea de ne ataca pe noi , s-au mancat fiecare de fund :) , dar nu vor sa recunoasca , acu daca zic asta, tipa toti ca bag strambe intre ei :) dar asta e adevarul :) ..
Dovezi am postat pe forum, si am tot zis, dar nah , ciolanul la putere ...
De ce credeti ce TSL+TSA+RA functioneaza bine , fara certuri ? pt ca ne-am respectat intre noi, nu am stat sa tipam ca ala e varza, ala e praf :) si am fost aliati, nu ne uitam unii la satele altora, cum va uitati voi :)
 

DeletedUser14288

opteron rectifica :D r.a. nu mai exista a fost distrus :) la fel cum urmeaza si tsl. ce eu sa nu cred in mos craciun? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus