TSL/TSA vs. HAITA F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22922

ce am vrut eu sa subliniez inainte a fost ca nu stiti sa va organizati granitele ma...satele lui trbuiau blindate dar tovarasi mei au trecut ca prin branza
 

DeletedUser11501

ce am vrut eu sa subliniez inainte a fost ca nu stiti sa va organizati granitele ma...satele lui trbuiau blindate dar tovarasi mei au trecut ca prin branza

poate ai dreptate, poate nu ai....totusi asta e un topic in care se vorbeste despre cu totul altceva decat atacurile roboteilor;)
 

DeletedUser22922

:)))acuma are cateva sate blindate..daca nu aveam moralul asa mic ii rupeam eu satul
 

DeletedUser17395

OHohoho deja ataci cu moralul mic :))) Bravo ma , pai atunci inseamna ca pe om il doare la basca acuma :)
 

DeletedUser22922

nu atac...dar le pregatesc astora mici o serbare...sa il termine de tot pe ducky :)
 

DeletedUser14435

opteron in 2-3 luni o sa fiti vizibil distrusi chiar daca numele tsl o sa ramana ;)

Side 1:
Tribes: H.K.
Players:

Side 2:
Tribes: TSL
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 26,404
Tabăra 2: 14,955
Diferență: 11,449

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 731
Tabăra 2: 635
Diferență: 96

minim 500 de sate ...tine minte asta :)

gizas, chiar tre sa facem echipa si sa te invatam cum se pune o statistica, ti-am mai atras atentia


pe langa acest mare stil hai sa analizam ce conteaza

opteron in 2-3 luni o sa fiti vizibil distrusi chiar daca numele tsl o sa ramana ;)

Side 1:
Tribes: H.K.

Side 2:
Tribes: TSL

Timeframe: Dintotdeauna

Diferență: 96

serios ? cu 96 de sate ai vazut deja TSL-ul distrus ?
 

DeletedUser14435

cheles man, sa stii ca trebuie sa faci ceva, adica eu sunt intru totul (complet si iremediabil) de acord ca TSL o sa dispara, da strangeru vostru nu se misca cu suficient talent ca sa indeplineasca deadline-ul de 2 luni, adica cu 96/dintotdeauna va mai trebuie 177 dintotdeauni, un pic mai mult de 2 luni
trebuie apreciat spiritul de inovatie in H.K., uneori e greu sa gasesti motive de dat jucatorii la inobilat, treaba asta cu 2 luni chiar e misto, ar trebui sa incercam si noi
 

DeletedUser17395

Alea 2 luni au fost de acu de mai mult de o saptamana , cum termenul meu de 2 luni dat de 13cca ala ca ma scoate de pe harta , iar a expirat ...
Tic Tac cheles , mai sunt cam 7 saptamani :) .
Nu-i nimic, poate va creste diferenta de sate dintre noi la 100 ,100 si ceva, si intervine seful tau aberandum est , si baga o logica din aia cu radicali si reiese ca TSL -ul a fost distrus , si te salveaza de la delete :) .
Distrugatorul de nuci , nu alta :) , RA a fost distrus, TSL la fel , bla bla ... wake up dude.
 

DeletedUser22922

Alea 2 luni au fost de acu de mai mult de o saptamana , cum termenul meu de 2 luni dat de 13cca ala ca ma scoate de pe harta , iar a expirat ...
Tic Tac cheles , mai sunt cam 7 saptamani :) .
Nu-i nimic, poate va creste diferenta de sate dintre noi la 100 ,100 si ceva, si intervine seful tau aberandum est , si baga o logica din aia cu radicali si reiese ca TSL -ul a fost distrus , si te salveaza de la delete :) .
Distrugatorul de nuci , nu alta :) , RA a fost distrus, TSL la fel , bla bla ... wake up dude.

Pai seful stie sa calculeze voi nu ;)
 

DeletedUser24552

Ma va cam tachinati , ati inceput sa aveti sentimente unul fata de celalalt .... EU propun o fuziune H.K. cu TSL si gata lumea a 7-a....
 

DeletedUser17395

Sunt de acord, ei la noi, si le cedam si o functie , cea de moderator forum intern.
 

DeletedUser24552

Vedeti totul se reduce la a negocia .... dar fara razboaie ar fi plictisitor nu e asa?
 

DeletedUser

Ma scapari putem avea toti dar vorbiti cu o femeie(bau bau) maritat , care pt unii v-ar putea fi matusa daca nu si mama asa ca putin respect... Atacati-o in ce priveste jocul nu si jigniti-o fratilor , daca ati sti ce frumos ar fi jocul fara jigniri de astea prostesti....

auleoo adi da tu cati ani crezi ca am de vorbesti de mama sau matusa? :eek:
ms de aparare da nu m-a jignit sebastos :p
 

DeletedUser22959

;))l ar fi culmea ce rost ar mai avea lumea 7 daca triburile astea 2 s-ar uni ...:)))...cine ar mai sta in cale? ;))
 

DeletedUser22959

l3..prea smechera lumea cea mai reusita....nu cred ca o sa ajunga l7 vreodata la performantele l3ului ...dar na o-m trai si o-m vedea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus