TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cred ca ar fi topicul cel mai interesant deoarece TSL s-a regrupat impreuna cu academia si aliatii de baza, RA, pentru a se mobiliza impotriva inamicilor pe care ii are pe fiecare granita. respect optiunea RA-ului si bravo lor pentru ca merg pana la capat cu aliatii lor. putini ar fi facut asta.

si daca tot am deschis acest nou thread, eu cred ca s-a ajuns aici datorita pretentiilor de "elitisti", pretentii insuflate de fostul conducator, precum si diplomatilor foarte slabi. nu trebuie uitat ca pana acum TSL-ul a privit pe toata lumea de sus.
dupa parerea mea rezultatul nu poate fi decat unul si pronostichez ca TSL-istii vor avea un sfarsit de vara pe care il vor petrece linistiti, intrucat nu vor mai fi pe lumea 7.

revenind la diplomati si la diplomatii, daca s-ar face un top al diplomatilor pe lumea 7, keithoss este de departe cel mai bun
 

DeletedUser

suna frumos ce zici tu, insa cam fantezist. chiar si cu mutarea aia "desteapta" tot cred ca e fantezista ideea.
daca TSL-ul va pica in vara, nu va fi din cauza diplomatiei sau a faptului ca un trib sau altul e mai bun.
ar trebui sa gasesti o alta idee pentru acest pronostic.
 

DeletedUser17395

si eu zic j123 ca esti optimist... Daca se va intampla asta , poate doar daca ne-am sictiri mai multi de joc sa ne lasam...dar asa sa ne cuceriti...Get serious ... Nu aveti atatia nobili :)) cate sate avem noi...
Oricum ia sa ne mai cautam de asi prin maneci :)...
Oricum multumim pt cuv frumoase despre RA, ramai un domn ca intotdeauna ..
Daca ne vom mai revedea, o bere o dau eu ...
 

DeletedUser22922

mda.....e adevarat ca R.A. eu un trib care nu renunta usor si isi trateaza aliatii ca atare si nu tradeaza...acum ca s-au dus in TSL nu putem spune ca au plecat definitiv...spiritul tribului R.A. va ramane in TSL cat despre TSl ce sa zic...daca mai rezista 3-4 luni e bine...
 

DeletedUser17395

Vezi ca se poate vorbi si frumos ? ..Vom trai si vom vedea, pt noi e f greu de acuma incolo , dar nu imposibil...
 

DeletedUser18527

Opteron ... imi scoteai ochii pe unul din topicuri numai retin pe care ca trebuia sa raman cu L-alb singur impotriva tuturor si ca asta e diferenta intre mine si tine ...ca tu nu vei renunta niciodata la tribul tau si ca vei prefera sa ajungi la margine decat sa pleci in alt trib sub fuziune. Ma faci sa rad acum . Nu ti-am zis nimic atunci pentru ca stiam ca eventual o sa faci ce ai facut acum. e greu sa te ti si de cuvant dupa ce scoti ochii la altii.. Imi ramasesei dator cu niste rapoarte din HKA. Lasa ca poate mi le trimiti pe urmatoarele de saptamana asta, si numai uiti.
Intr-un fel e mai bine va apropiati ca numar de jucatori incet incet de numarul de playeri HK si poate o sa mai lase gura nea caisa ala de se crede geniul forumul extern si isi da cu parerea in fiecare topic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Asa am zis ? Ma refeream pur si simplu ca nu fug de frica din calea adversarilor , sa fuzionez sa imi fie bine..Stii prea bine ca asa ceva nu sa intamplat, ne-am dus la mai rau, nu la mai bine...
Ca am renuntat la RA .... mda ...mi-a fost foarte greu, am rugat un prieten sa isi faca un cont la misto sa tina tribul , ma rog forumul... Am explicat de ce am facut asta....
Repet cand am zis ca nu renunt in veci la RA ,am vrut sa zic sa cu renuntam la lupta pt nimic in lume, daca m-am facut gresit inteles , imi cer scuze...

CA sa fie si pe intelesul tau ... Lupii tai albi sau cum se numeau , au intrat in HK (adversarii lor ) pt ca erati in pericol de disparitie... etc bla bla. ..
RA a fuzionat cu aliatii .....
Diferenta de la cer la pamant, nu crezi asta ?? Repet daca am zis ca nu renunt la RA in veci , imi fac mia culpa..uite ca am renuntat, desi mi-a fost f greu...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

la cate sate suntaveti de munca.....domnul jabi ..multe salutari sa ne vedem cu bine.
 

DeletedUser

la cate sate sunt, aveti de munca.....domnul jabi ..multe salutari sa ne vedem cu bine.


ne vedem, daca as sti si cine esti =))

...CA sa fie si pe intelesul tau ... Lupii tai albi sau cum se numeau , au intrat in HK (adversarii lor ) pt ca erati in pericol de disparitie... etc bla bla...

nu e chiar asa...au avut mici conflicte cu partea de K, cu H-ul s-au inteles bine. si erau conflicte minore la nivelul unor triburi de locul 60-70 pe vremea aia...cateva farmari reciproce
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

:)))
Ma faci sa rad de unde erau HK dusmanii nostri?
Eram PNA cu ei de la inceputul ambelor triburi. Bine au existat multe guri care mi-au cerut distrugerea micutului trib =TK= la inceputul lui cand erau inca mici , dar am avut si eu la timpul potrivit niste informatii de la doi membrii din L-alb cine sunt cei care joaca in acel trib si mi-am dat seama ca e mai bine un PNA nesigur decat un razboi cu un trib de oameni activi si sprijiniti de KNIGHT. Cat am condus lupul-alb principala mea tinta a fost tribul SW si SW-ac ( pe care aproape il decimasem pe k84 sau ii convinsesem prin exemplu sa treaca la noi ). Dupa ce a intrat si HS si academia in razboi cu noi aliatii MIB-ului , mi-am dat seama ca singur contra 4 triburi care ne depaseau lejer ca punctaj sansele sa tin tribul intact erau 0, + ca noul HK facuse PNA cu HS. Situatia era tare nasoala.
Asa ca mi-am calcat pe inima am vorbit cu seful meu actual si am fuzionat L-alb-Hk ... 2 triburi de punctaj aproape la fel.

Asa ca numai vorbi in necunostinta de cauza ca nu doar dusmani au trecut in HK. A fost ce-a mai desteapta alegere si ma felicit ca am facut-o , daca nu o faceam nu aveam amicii cu care azi vorbesc si la telefon.

De abia astept noul atac organizat ... am 150 de full cu numele unui TSL-ist pe ele care someaza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ei...nu trebuie atatea explicatii pentru o reteta castigatoare. mai pastram si pentru noi cateva mici secret. nu vezi ca dupa atata timp o inceraca si altii? (nu e ** de opteron aici). chiar cei care strigau in gura mare: " mama, mama...uuuuuite elefantii..."
 

DeletedUser17395

Bine mai nu iti stiu istoria, dar nu o compara cu a noastra....Daca nu vrei sa intelegi ca ne-am dus la aliati....eu ce sa iti fac...
Da cam greu cu atacu ala a trecut 3 saptamani....v-am dejucat noi planul cu getjar, sau sta stranger in preistorie de ii cade netul cateva zile :))..
Eu i l-am taiat apropo :))
 

DeletedUser18527

deh lasa asa se aduna 4-5000 de sate odata :)) nu 2000 ..au timp oamenii sa le faca full.
Hai zi serios ca am 2 zile libere de maine mai incercam odata niste atacuri pe tine cu noobi din HKA , mi se tot lauda ca au adunat cateva sute de sate sa se razbune pe tine si vreau sa vad daca doar se lauda :))
Dar sa nu uiti iar sa- mi trimiti si rezultatele sa nu ma obosesc degeaba cu scrisul mesajelor .. bla bla sti si tu cat de obositor e.
 

DeletedUser18527

Stiam eu ca se poate conta pe tine ... O sa ii anunt.. Nu uita sa citesti si tu circulara care o dau.
 

DeletedUser22922

HOOOOOO...Gata cu cearta....asa a fost situatia R.A. a fuyionat cu TSL...nu vad ce e rau in asta....din potriva bravo lor...oricum R.A. a fost un trib puternic si cu onoare....dar asta a fost...nu va mai certati.
 

DeletedUser13259

Tsl-ul *** au fost nishte baieti asa de buni, cu un conducator asa de bun de ce au ajuns singuri impotriva tuturor?
nu zic, sunt multi baieti buni dar conducatorul e prost...acum toti o sa sara ca nu ajungeau pana aici *** nu era bun...esti conducator bun cand realizezi ceva care ramane permanent, nu *** ai fost in top timp de 1 an si dupa aia te-ai dus la fund si uita toti de tine
treburile este un joc de strategie, de diplomatie
 

DeletedUser7708

Tsl-ul *** au fost nishte baieti asa de buni, cu un conducator asa de bun de ce au ajuns singuri impotriva tuturor?
nu zic, sunt multi baieti buni dar conducatorul e prost...acum toti o sa sara ca nu ajungeau pana aici *** nu era bun...esti conducator bun cand realizezi ceva care ramane permanent, nu *** ai fost in top timp de 1 an si dupa aia te-ai dus la fund si uita toti de tine
treburile este un joc de strategie, de diplomatie

TLD-ul a fost pe L1 numărul 1 timp de 1 an şi nu a fost uitat. Nu mai vorbi să te afli în treabă.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus