TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vndhl

member
Scor reacție
2

Bine ar fi sa nu mai existe scuze dinastea penibile,statisticile sa vorbeasca si ceea ce se intampla in teren,nu sa zicem ca nu am avut contul aranjat si sa il chemam pe X-zibit si sa facem si noi o emisiune pe nume Pimp my TW account.:D



Tare asta Dl Poarta....ideea e k nu-l chemi pe X-zibit,il chemi pe The-Straingeru Sa-ti Pimp my TW account
dar de acuma multumita lu cretzu totul va fi k....

Cheles acuma nu stiu de ce te mai bagam in seama si tu si alti zei care ne-ati vazut sfarsitul....Daca nu am crapat atunci cand aveam razboaie pe toate granitele,si ne-au mai plecat si grupa vesela in noaptea aia,sigur nu o sa picam acum! :cool:

Is tare curios ce ar face hashcaca,daca ar avea razboi cu cel putin 2 triburi :confused: ,sau sa intreb ce ar face hashcaca daca ar fi inconjurati doar de triburi rosii pe harta :confused: ;)
 

DeletedUser17395

Tare asta Dl Poarta....ideea e k nu-l chemi pe X-zibit,il chemi pe The-Straingeru Sa-ti Pimp my TW account


Cheles acuma nu stiu de ce te mai bagam in seama si tu si alti zei care ne-ati vazut sfarsitul....Daca nu am crapat atunci cand aveam razboaie pe toate granitele,si ne-au mai plecat si grupa vesela in noaptea aia,sigur nu o sa picam acum! :cool:

Is tare curios ce ar face hashcaca,daca ar avea razboi cu cel putin 2 triburi :confused: ,sau sa intreb ce ar face hashcaca daca ar fi inconjurati doar de triburi rosii pe harta :confused: ;)

Nu o sa se intample mai asta, eu au fost aliati cu toata harta de la inceputul lumii :). De cand au construit primile curti nobile, au vrut sa fie siguri ca au 15000 de aliati :). Cred ca streinger pune lumanari pe la biserici ca sa se intample odata harta vs TSL
 

DeletedUser22922

Tare asta Dl Poarta....ideea e k nu-l chemi pe X-zibit,il chemi pe The-Straingeru Sa-ti Pimp my TW account


Cheles acuma nu stiu de ce te mai bagam in seama si tu si alti zei care ne-ati vazut sfarsitul....Daca nu am crapat atunci cand aveam razboaie pe toate granitele,si ne-au mai plecat si grupa vesela in noaptea aia,sigur nu o sa picam acum! :cool:

Is tare curios ce ar face hashcaca,daca ar avea razboi cu cel putin 2 triburi :confused: ,sau sa intreb ce ar face hashcaca daca ar fi inconjurati doar de triburi rosii pe harta :confused: ;)


Ia zi ma ce razboaie ati avut voi....cu HAITA ?? care in scurt timp a cedat ??
Cu ~Fr~ care nu mai miscau deloc
Cu DIABLO care nu aveau granita directa cu voi ??...hai lasa-te ca nu mai merge cu fascinatia asta cu razboaiele pe toate granitele
 

DeletedUser17395

Ia zi ma ce razboaie ati avut voi....cu HAITA ?? care in scurt timp a cedat ??
Cu ~Fr~ care nu mai miscau deloc
Cu DIABLO care nu aveau granita directa cu voi ??...hai lasa-te ca nu mai merge cu fascinatia asta cu razboaiele pe toate granitele

Ti-au zis si tie astia mai mari ??
Sa stii ca Haita chiar miscau , degeaba va agitati....Nu am strigat in gura mare, pt ca nu eram prosti sa ne facem rau singuri :)
 

DeletedUser20873

Nu o sa se intample mai asta, eu au fost aliati cu toata harta de la inceputul lumii . De cand au construit primile curti nobile, au vrut sa fie siguri ca au 15000 de aliati . Cred ca streinger pune lumanari pe la biserici ca sa se intample odata harta vs TSL

hai ma opteron, tu nu ai facut la fel ? nu te rugai de cei din JAR si GVL sa se impace si sa faca front comun impotriva HK ? nu promiteai ca mai sunt si alte triburi care se pregatesc sa faca cea mai mare coalitie de pe L7 , impotriva HK ?
vezi...asta e problema ta..spui de altii dar nu ai puterea sa recunosti ce ai facut tu :rolleyes:
stiu....HK au facut primele alianta si tu le-ai copiat...stai ca nu e bine, ca tu nu copii de la nimeni si asta inseamna ca tu ai fost primul care ai facut asta..stai ca nici asa nu e bine, ca tu nu faci din astea, nu ? :D
acum o sa vii cu niste jigniri sau niste explicatii cu RA..asta e placa ta, cunoastem..:D dar poate ma insel si recunosti si tu ca asa e jocul asta, plin de tot felul de strategii ;)
 

DeletedUser17395

hai ma opteron, tu nu ai facut la fel ? nu te rugai de cei din JAR si GVL sa se impace si sa faca front comun impotriva HK ? nu promiteai ca mai sunt si alte triburi care se pregatesc sa faca cea mai mare coalitie de pe L7 , impotriva HK ?
vezi...asta e problema ta..spui de altii dar nu ai puterea sa recunosti ce ai facut tu :rolleyes:
stiu....HK au facut primele alianta si tu le-ai copiat...stai ca nu e bine, ca tu nu copii de la nimeni si asta inseamna ca tu ai fost primul care ai facut asta..stai ca nici asa nu e bine, ca tu nu faci din astea, nu ? :D
acum o sa vii cu niste jigniri sau niste explicatii cu RA..asta e placa ta, cunoastem..:D dar poate ma insel si recunosti si tu ca asa e jocul asta, plin de tot felul de strategii ;)

Culmea toti vroiau, chiar si de la tine, din pacate , in nestiinta mea, eu discutam tocmai cu fratioru dusmanului :)..
Hai sincer m-am plictisit, esti foarte obositor cu lipsurile tale evidente.
Mi-as dori un ban, ma simt foarte bine cand il am:), oare o sa ma auda moshul ?:)
 

DeletedUser

Is tare curios ce ar face hashcaca,daca ar avea razboi cu cel putin 2 triburi :confused: ,sau sa intreb ce ar face hashcaca daca ar fi inconjurati doar de triburi rosii pe harta :confused: ;)

hahaha ce sa zic de parca nu sutnem in razboi cu 3 triburi ....adica eram ca Haita a trecut la voi...GVL se dizolva....asa ca ciocu mic ...ca numa gura e de voi :D ca daca si cu parca se urca intr-o barca si daca nu era parca se-neca
 

DeletedUser20873

Culmea toti vroiau, chiar si de la tine, din pacate , in nestiinta mea, eu discutam tocmai cu fratioru dusmanului ..
Hai sincer m-am plictisit, esti foarte obositor cu lipsurile tale evidente.
Mi-as dori un ban, ma simt foarte bine cand il am, oare o sa ma auda moshul ?

in primul rand , nu ti-am spus niciodata da..te-am lasat sa vorbesti, te-am dus de nas si radeam cu Carmen de tine ( stiu ca acum v-a spune ca nu e asa, doar esti Opti :D ) ... atat de guraliv erai , cu detalii, cine cu cine vorbeste, cine e de acord, cine nu, cat vom castiga din alianta aia, etc....si vorbeai pana la urma , cu cine ? nu ai aflat nimic despre intentiile GVL-ului dar tu, in nestiinta ta , ai dat tot din casa..:rolleyes:
am spus eu ca altcineva stie strategie in TSL :D

in al doilea rand , de ce sa te auda mosul ? te rogi la el ? vezi ca exista optiunea delete...ia incearca si sa vezi ce bucuros o sa fii dupa aia :D
am eu lipsuri ca toata lumea , de altfel....dar tu , depasesti cu mult limitele :rolleyes:
 

DeletedUser17395

hahaha ce sa zic de parca nu sutnem in razboi cu 3 triburi ....adica eram ca Haita a trecut la voi...GVL se dizolva....asa ca ciocu mic ...ca numa gura e de voi :D ca daca si cu parca se urca intr-o barca si daca nu era parca se-neca

Ca de obicei nici sa numeri pana la 3 nu stii :), aveti 3 razboaie, dar sunt numai doua, de fapt e unu ca nah, GVL-ul inseamna 4-5 persoane pe care sunt toti calare :).
Iar ma plictisit dacrom :(
 

DeletedUser20873

se numeste plictiseala cand ramai fara vorbe, optisor...cunoastem placa, mai schimba si tu partitura :D
vad ca stii sa numeri razboaiele altora..stai la fel de bine cand le numeri pe ale tale ? ;)
 

DeletedUser17395

se numeste plictiseala cand ramai fara vorbe, optisor...cunoastem placa, mai schimba si tu partitura :D
vad ca stii sa numeri razboaiele altora..stai la fel de bine cand le numeri pe ale tale ? ;)

Eu am avut mereu ce numara :), spre deosebire de tine coco iepurash :). Ma lupt de la inceputul lumii, sunt mai slab la strategie :), daca asta inseamna linguseala pe langa cei mari ca sa nu fiu atacat.
Apropo, daca tot te dai destept, mai invata-l si pe ronaldinio cate ceva, nu vezi ca are nevoie..Tot fuge de la scoala cand e atacat :)
 

DeletedUser20873

cine sunt eu sa invat pe altii ? nu ma confunda cu tine ;)
fiecare cu ale lui..de cate ori sa iti mai repet asta , optisor ?
si sper ca nu astepti vreo statuie sau vreun cor de laude ca te lupti de la inceputul lumii...din partea mea, felicitari :D dar nu astepta si altceva...iar pentru jigniri si ironii , o sa iti raspund de fiecare data ;)
 

DeletedUser

Avand in vedere faptul ca tribul TSL nu mai exista,consider si aceasta discutie inchisa.


LE:
stimate domn...temele le stabilim noi. dumneavoastra vegheati sa nu se depaseasca regulamentul de postare, nu interziceti despre ce avem voie sau nu sa discutam. daca vreti sa dirijati ceva, va invit cu tot respectul cuvenit catre un teatru de papusi unde sunt marionete.
Daca cineva nu mai este nu se mai poate discuta despre el?...TSL nu mai exista, dar multi din jucatorii lui da, si inca ii consideram dusmanii nostri, indiferent unde se vor refugia.

Va doresc mult succes in activitatea de moderator ce de curand ati inceput-o si va mai doresc un lucru: open mind :D

Domnule j123,aceasta moderatoare,adica eu,in toata explicatia asta am gasit un motiv pentru a redeschide topicul.Cum spuneati domnule j123, inca mai exista jucatori TSL si probabil mai doriti sa vorbiti despre trecutul acestui trib.DAR incercati sa mentineti discutiile in limita bunului simt si respectand regulamentul forumului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

:
Text original nicoara1966
cine a mai fost pedepsit inafara de el?
salut dane
salve la toata lumea..

nu cred ca ar trebuii sa puneti problema asa.. si ma refer la cei din haita care ati foat colegi cu cei din tsl.... este adevarat unii pt putin timp ..
toata stima pt unii playeri din tsl .. nu acelasi lucru pot sa-l spun despre cei din haita.. nu am putut sa inteleg niciodata cum de au rezistat pina acum .. , sau poate explicatia este ca ei nu au nici o strategie..
in fine fiecare cu viziunea lui ..

oricum lumea 7 nu o sa mai fie la fel fara voi ..

toata stima pt voi si am sa enumar doar citiva

baubau
opteron80
robaby .. te omor jorj ..
jabba ......... manuele ,, era bine sa ramai .. mai ai multe de spus pe joc dar iti repect decizia ..
open mind ... pe tine daca ajung pe zona pitestiului.. o sa-ti dau o mama de bataie pt PNA-ul cu heavenul ...


stima si respect ..

Multumim pt cuvintele frumoase
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus