TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32386

Ce rezultate ai gabriel dupa atacurile MIR sau inca nu s-au incheiat?
 

DeletedUser

pai ai lui neddhu sunt "brici". de fapt in academie i-am trimis pe cei mai activi, sa nu bata la ochi. in tribul mare au ramas pensionarii gen j123 si inactivii gen thestranger.
 

DeletedUser

Acesta este topicul tribului TSL.
Nu e tema de "La multi ani","Bun venit" sau de atacuri ale tribului MIR.
Va rog rezumati-va la subiectul topicului daca nu dotiti ca urmatoarele avertismente sa fie punctate.

Va reamintesc urmatoarea regula:

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser20252

Acesta este topicul tribului TSL.
Nu e tema de "La multi ani","Bun venit" sau de atacuri ale tribului MIR.
Va rog rezumati-va la subiectul topicului daca nu dotiti ca urmatoarele avertismente sa fie punctate.

Va reamintesc urmatoarea regula:


TSL nu mai exista pe lumea 7,cine ai vrea sa posteze?

Scuze pentru off-topic dar ma gandesc ca poate tu nu stii acest lucru. :D
 

DeletedUser

tribul MIR este urmasul TSL-ului. acolo s-au refugiat cei care nu au dat delete. poate afla si domnisoara moderator. Kotys si Baubau 85 au fost membre TSL. si aici trebuie sa le uram la multi ani chiar daca mi-au fost dusmance. aceste topicuri nu sunt numai pentru injuraturi si amenintari ci si pentru apropierea jucatorilor si pentru amuzament. daca se prefera numai injuraturile, este o mare greseala de moderare.
 

DeletedUser

@Portile iadului: stiu ca nu mai exista TSL,dar cum spuneam cine vrea sa vorbeasca despre TSL poate sa o faca aici.
Nu mai exista nici Michael Jackson si totusi se vorbeste despre el.

@j123: Daca MIR este urmasul TSL-ului pot linistiti sa isi deschida topic si sa vorbeasca despre ei.
Cat despre mesaje de "La multi ani" locul lor este la off-topic.
 

DeletedUser6558

Doi câte doi, încolonaţi, cu steguleţe la margine, şi atenţie la traversarea străzilor.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6558

Eu mă refeream la mesajele de la Mulţi ani, care nu mi se pare că ar fi la nelalocul lor pe aici. Atâta timp cât comportamentul agresiv şi injuriile mascate sau pe faţă sunt tolerate peste tot pe forumul ăsta, nu văd de ce s-ar limita urările de la mulţi ani. Oricum, sunt mult mai puţine decât celelalte urări.
 

DeletedUser

Deviati de la subiect desi v-am atentionat de nenumarate ori sa terminati cu discutiile off-topic.
De aceea ma vad nevoita sa inchid topicul acesta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus