TUA+JUST+EC vs 300+PHX+FM

DeletedUser

Se pare ca deja s-au conturat 2 tabere ... intrebarea este cei din familie cu 300 ce vor face ??? Dar United si ceilalti incotro ??? :confused: Eu zic ca o sa reapara un nou Burn ? Se vor uni aceste triburi intr-un trib "mamut" ? Eu zic ca niciodata , dar aceste echipe vor fi unite ? Oricum la ora actuala din statistici cel mai bine sta PHX si asta pentru ca are un numar mai mic de membri ce sunt foarte uniti ... sau cel putin asta arata ! Restul de triburi ce vor face ??? :eek:
 

DeletedUser

Nobil in ce tabara intra?
Nu stiam ca Just e de partea ec si t-u-a.Familia unde e 300 cred ca stie toata lumea unde trage.Sa vedem United daca mai au relatii bune cu ec si tua
 

DeletedUser

noi ca noi , dar LG incotro ??? Waller este in EC , iar din cate stiu eu nessy si Fulger3 se iubesc cu Waller ata de mult incat au primit din partea acestuia o mica declaratie de razboi , pe care cel din urma a postat-o pana si la profil ...:D
 

DeletedUser

aha... pe mine ...dak va spun numele ... iar ziceti ca sunt tradator :(:( ...asa ati zis mereu ca vezi doamne' Aloe asa a zis.... in fine nu asta conteaza

Dinc ate am vazut ...EC scade rau de tot :confused: ....WAR urca grabnic iar EC pa :-h ;):rolleyes::rolleyes: masters a cam bulit-o din cate vad :|:eek::eek:
 

DeletedUser

pai da ,vorbeste waler care el a plecat primul din 300 :)) in ~EC~,daca era ce zicea el plecau aia in T-U-A,dar nu au plecat,oare de ce?
 

DeletedUser

noi ca noi , dar LG incotro ??? Waller este in EC , iar din cate stiu eu nessy si Fulger3 se iubesc cu Waller ata de mult incat au primit din partea acestuia o mica declaratie de razboi , pe care cel din urma a postat-o pana si la profil ...:D

esti vio1973 ???tiam si retinut numele dak tu esti :p ..lol :D:D:D
 

DeletedUser

aha... pe mine ...dak va spun numele ... iar ziceti ca sunt tradator :(:( ...asa ati zis mereu ca vezi doamne' Aloe asa a zis.... in fine nu asta conteaza

Dinc ate am vazut ...EC scade rau de tot :confused: ....WAR urca grabnic iar EC pa :-h ;):rolleyes::rolleyes: masters a cam bulit-o din cate vad :|:eek::eek:

zi numele ca eu nu te cunosc


Ah,si cred ca Omerta se va da de partea ~EC~,asta pentru ca sunt in razboi cu WAR care probabil va intra de partea ~PHX~
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lol.... c.puma ... ;;) dar nu datti cu pietre si analizati situatia mai intai...vati luat repede dupa ce a zis ala [aloe] din T-U-A ca cica as fii tradator si ati dat in mine..plm dak sa ofticat ca eu cu punctaj de 40 k iam luat lui cu 200 k sate lol ce noob e...sigur dasta a facuto ;)
 

DeletedUser

viorel credeam ca ai informatii noi si de asta ai zis aia cu tua=just+ec,nu stiu cat de aliati sunt cei din just cu ec si tua
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
omerta are aceeasi diplomatie ca si pana acum nimik nu e schimbat!!!
noi avem razboaiele noastre
 

DeletedUser

si nu stiu nici cat de bune mai sunt relatiile dintre tua si ec,acum ca tua sa desprins de ec,nemaifiind academia lor
 

DeletedUser8950

T-U-A s-a dus cap!L-a cea facut gustar(aka agernoir)....!!Gustar si crioli is mana in mana.Citeam mai devreme o discutie dintre crioli si gustar...Mama,m-am speriat de ce aveau astia in cap!!
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
exista statisticile pt cei care sunt curiosi cu cine e omerta in razboi!!!
omerta deocamdata isi pastreaza aceeasi diplomatie, adik la noi totul e rosu :))
 

DeletedUser

exista statisticile pt cei care sunt curiosi cu cine e omerta in razboi!!!
omerta deocamdata isi pastreaza aceeasi diplomatie, adik la noi totul e rosu :))

cu war sunteti ,cu K.L. parca ati facut pna


T-U-A s-a dus cap!L-a cea facut gustar(aka agernoir)....!!Gustar si crioli is mana in mana.Citeam mai devreme o discutie dintre crioli si gustar...Mama,m-am speriat de ce aveau astia in cap!!



vroiau sa cucereasca toata harta sau ce?
agernoir am inteles ca se lasa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sorinel sunt curios ce or sa comenteze cei din PHX mai ales, deoarece ei nu vor nega unele lucruri , dar oare vor recunoaste altele ? Unul dintre ele este faptul ca au pe cineva in fiecare trib inclusiv in EC ... sau gresesc :D ...
 

DeletedUser

sorinel sunt curios ce or sa comenteze cei din PHX mai ales, deoarece ei nu vor nega unele lucruri , dar oare vor recunoaste altele ? Unul dintre ele este faptul ca au pe cineva in fiecare trib inclusiv in EC ... sau gresesc :D ...

foarte bine ca au jucatori in fiecare trib,inseamna ca se pricep la arta razboiului,ii saboteaza mai intai din interior
 
Sus