TUA+JUST+EC vs 300+PHX+FM

DeletedUser

Oricum imi place la unii din jucatori faptul ca au infiintat neoficial "dream-teamuri"
si au atacuri comune .
 

stou

member
Scor reacție
0
Alo iar vb aiurea despre Just De unde naiba stiti voi situatia nostra cu ~EC~ ??
Auzi frate o sa atacam Non-stop ca sa fie toata harta multumita .Avem si alte probleme momentan :)!!!
 

DeletedUser

Intrebare intrebatoare ... Oare cat va mai rezista EC ??? Sau mai bine zis cate triburi vor fi pro si cate contra ... ? Acum se pare ca au mai avansat in clasament , dar pentru cat timp ? Cand se vor stabili cele 2 tabere ? Din cate vad cele 2 tabere vor apare in curand , iar un razboi , poate cel mai mare de pe lumea clasica este iminent . Se pare ca in acest razboi vor fi mai multe triburi , dar impartite in 2 tabere . Totul va depinde doar de cat de uniti vor fi grupurile de jucatori din cele 2 tabere . Cei mai putin uniti vor pierde acest razboi . Ceea ce se va intampla vom vedea in foarte scurt timp ... Gresesc si aici stou ?
 

DeletedUser

stou park tu ziceai ca EC nu se mai divide ???
oricum destul de interesanta noua politica EC ...
unele triburi se pare ca se retrag din razboi sau mai bine zis incheie aliante .
oare de ce ?
 

DeletedUser

Despre ~EC~ eu nu m-am pronuntat cu nimic (sunt stou ca momentan sunt IN VACANTA :)) ) ei au problemele lor !!Ceea ce stiu e ca au inceput sa faca o serie
de PNA !!!Motivul acelor tribul il veti afla in postul pe care il deschid imediat :)!!
 

DeletedUser10098

A intervenit si Swarmul in ecuatie, bineinteles impotriva 300 :)

Side 1: 300

Side 2: Swarm

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 17,659
Tabăra 2: 341
Diferență: 17,318

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 53
Diferență: 52

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 58,327,427
Tabăra 2: 1,496,315
Diferență: 56,831,112

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,610
Tabăra 2: 464,529
Diferență: 459,919

image.php
 

DeletedUser9032

ce bine o duce 300...pacat de satele alea...:confused::confused::confused:

normal ca o duce bine in comparatie cu noi... acolo lucreaza 600 de membrii pt cuceriri in general iar noi suntem doar 13 :)))
cuceririle impotriva taberei adverse sunt baza:>
 

DeletedUser8644

Mda

sorinelhd
Senior Member

Adaugă data: 21.05.2008

#16 24.07.2008, 22:38:35 Sus
T-U-A s-a dus cap!L-a cea facut gustar(aka agernoir)....!!Gustar si crioli is mana in mana.Citeam mai devreme o discutie dintre crioli si gustar...Mama,m-am speriat de ce aveau astia in cap!!

Tare rau mesaju asta :)) chiar m`a amuzat ... :))=)) Crioli ... mana in mana cu ea =)))))))) ! Mare mi`ar fi mirarea daca cineva din exterior a inteles ca acela a fost un sabotaj ... de la un anonim ... care nu`sh ce a vrut sa obtzina :p

sorinelhd
Senior Member

Adaugă data: 21.05.2008

#24 24.07.2008, 22:51:13 Sus
N-ati prea inteles
1.Gustar(aka agernoir) a creeat T-U-A.
2.Incearca acuma sa-i saboteze,chiar daca este sef acolo.
3.E FOAME DE SATE FRATE!!!!

1 - adevarat
2 - fals ( niciodata nu am vrut sa sabotez EC`ul ... ci mereu sa`l ajut si sa fac totul sa mearga bine ... toate astea numai pentru Castillo ! Dar numai el a inteles lucrul asta ... referiitor la proclamarea independentei T-U-A ... eu am fost neutru ... asta poate aproba casper si black.rider ... cat si crioli )
3 - adevarat ( dar nu in cazul meu ... am avut posibilitati enorme sa cresc pe spatele altora dar nu am vrut ... pe cand in cazul celorlaltzi nu a fost tocmai ca si in cazul meu .... 80 % din jucatorii de atunci cresteau aiurea ... pe spatele celorlalti ) !
 

DeletedUser10929

mie personal imi este dor de acele momente, cand T-U-A exista si imi erau inamici, pentru ca, spre deosebire de cei de acum, erau inamici cu care iti facea placere sa te bati, ca sa nu mai zic ca aliatii erau exact ce ar trebui sa fie, nu ce au ajuns astazi.

Agerik, dc as fi in locul tau as revenii, cu vechea garda si promit ca eu ma declar primul dusmanul vostru, tu organizezi iar o mie si ceva de atacuri pe mine, iar eu, in timp ce ma apar, schimb mesaje cu tine - pentru ca a fost o placere!
 

DeletedUser17637

300 nu merita nimic..
 
Ultima editare de un moderator:
Sus