Turneu BASH

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

se imbogateste sisu cu 5 pp =))

si zii mersi la moni.. ca a dat primii si la 2 si la 3..ca altfel nu luai doar 5 pp de la nokia=))
 

DeletedUser9103

16.08.10 12:42 Transmite -101 ... to: Sisu.com?
16.08.10 12:41 Transmite -100 ... to: Nokia.Com

Done si de la mine. Sisu cu toate ca ai iesit pe 2, ai primit mai multe puncte de la mine :)
 

DeletedUser

Done si de la mine. Sisu cu toate ca ai iesit pe 2, ai primit mai multe puncte de la mine :)

ferma, tu de ce nu ai castigat nimica? asa nu mai cheltuiam punctele :D
ce am vorbit noi vineri? castigi toate rundele si pe urma impartim castigu :D da degeaba :( cu fermele nu ai cum sa faci afaceri ::))
 

DeletedUser

e drept...nu aveam de unde sa stiu :D
eu ma bucur ca a fost un turneu reusit si poate daca suntem cuminti, alizeea va face un turneu de ala care o sa se lase cu sange si sudoare:D de vreo 5 zile
 

DeletedUser9103

ferma, tu de ce nu ai castigat nimica? asa nu mai cheltuiam punctele :D
ce am vorbit noi vineri? castigi toate rundele si pe urma impartim castigu :D da degeaba :( cu fermele nu ai cum sa faci afaceri ::))

Am fost prin top pe la aparatori cand am jucat, doar ma atacat sisu :)))
 

DeletedUser

ar fi frumos un turneu si in timpul saptamanii ca in week-end mai sunt si oameni plecati :d si sa tina mai mult . si nu mai mult de 2-3 runde pe zii :)
 

DeletedUser

Am fost prin top pe la aparatori cand am jucat, doar ma atacat sisu :)))

tim minte atat :)) ai iesit locu 1 la punctaj da nu stiai ca singura conditie ca sa castigi era sa fii locu 1 la agresori :))))
tie iti trimit prin posta o sticla de pepsy la juma ca sa nu zici ca sunt zgarcita si rea:D
@.neT pai de ce nu ii propui sefei? :D
 

DeletedUser9103

eu am vrut sa fac puncte, nu trupe. Bine ca nu m-au demolat. Vezi sa ajunga rece sticla de pepsy :))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus