Turneu Speed TWM

baD rullz

member
Scor reacție
98
Felicitari tuturor ! :D

Peste 2 ani multi dintre noi nu or sa mai fie :D
Bagati runde multe in voi si poate peste 2 ani va duceti si voi la mondiale !

Deja Romania are un nume.Cei care au crezut ca atunci a fost decat noroc ca am castigat acum am aratat ca avem puterea sa mai castigam odata ! :D
 

DeletedUser32331

Felicitari tuturor ! :D

Peste 2 ani multi dintre noi nu or sa mai fie :D
Bagati runde multe in voi si poate peste 2 ani va duceti si voi la mondiale !

Deja Romania are un nume.Cei care au crezut ca atunci a fost decat noroc ca am castigat acum am aratat ca avem puterea sa mai castigam odata ! :D

crezi tu ca nu am sa joc si peste 2 ani ?
 

DeletedUser45846

Asta nu a fost campionat mondial,rundele practice au fost mai grele

Multumim rakanishu pentru inscriere,daca nu ne inscriai tu nu participam.
A fost un turneu frumos pacat ca nu am avut adversari pe care ii asteptam...
 

DeletedUser41315

Cum rhadokoo a început să-l înjure pe Duckje, nu mai vedeţi premii nici anul ăsta :p
 

DeletedUser42606

Ce treaba are una cu alta? rhadokoo nu a jucat la mondialul asta :p
Orice ar da eu propun sa nu primim asa k aroganta :)))))
Sa le aratam k nu am jucat pt premii ci doar sa confirmam ceea ce se stia:Romania cea mai buna echipa de speed din lume(inca).:)
 

DeletedUser

copilasi,va dau niste pp si cam atat...noi asa primiram...cupa acuma o fabrica
:))))
bine ca au dat telefoane si tablete la straini
uite exemplul ca romania oricat de buna ar fi la ceva,tot va fi desconsiderata
felicitari baieti ca ati adus a doua cupa acasa!!!
in imaginatia noastra dar tot cupa e
 

DeletedUser45492

"Copilas" iti spui tu tie cand te vezi in oglinda , copilas.
Nici nu inteleg de ce mai comentezi pe aici petrisor , pe toata lumea pe cine intreb "petrisor , cine ii ala ?" , toata lumea zice ca esti varza si paralel cu jocul asta.

Ai fost tu la mondiale acuma 2 ani , dar ar trebui sa porti ecuson pe care in dreptul numelui tau sa se specifice nivelul tau , sau mai bine , sa scrie clar "am facut parte din echipa care a castigat mondialul , actualmente sunt noob." Ti-o recomand sa iti pui ca semnatura sa o vedem si noi , ca ecusonul de care zic eu nu il vom intalni asa de des precum semnatura ta.

Daca tu ti-ai daruit sufletul si te-ai strofocat sa scoti pe fiecare runda un loc 5-10 acolo sa vada restul romanilor ca stii sa joci acum 2 ani gandindu-te ca mai apoi vei fi recompensat cu niste cupe si nu le-ai mai primit dupa care urlii inca 2 ani ca nu ti-au mai ajuns acasa cupele sub perinita , asta nu inseamna ca o vor face si jucatorii care au participat la acest campionat mondial promotia 2014 , am jucat pentru competitie sa vedem nivelul celor mai buni 10 jucatori (considerati) din alte tari , pe eliminate ne-am batut intre noi si am castigat mondialul , iar drept rasplata ca l-am castigat poate o sa primim si noi acolo ceva simbolic , ca asa e normal , sau nu ?

Oricum nici nu ma intereseaza de premiu , am vazut nivelul , am vazut organizarea proasta de pe masters (cica sa pui runde 1v1v1 la calificare , vai da-le olandezilor alora minte :eek:) , am vazut jucatorii si sincer am vazut doar 3 jucatori care m-au surprins in mod placut , aceia sunt .uk pro , Leo.ru si LeBlanc.ru , uk pro pentru ca chiar stie sa joace , adica l-am urmarit asa la dezvoltare , are numarul de cai normal pentru puntele lui de obicei intr-un ritm normal si m-a surpins pe o runda nu mai stiu parca vs Ungaria ca a scos curtea pe la 3000p si apoi repede s-a apucat sa inobileze , lucru pe care numai Hir0 Nakamura l-a facut anul trecut din cate am auzit , Leo de asemenea pentru dezvoltarea lui , la stil e cam ca si mine din cate vad , si LeBlanc pentru ca deff cu cai am vazut ca ridica de pe la 400-500 puncte cazarma din 5 in vreo 20 cred ca in final eu cand am curtea el sa aiba cam 7500 lanci si 3-4000 spade deff propriu , frumos stil , e chiar foarte smecher sa faci asta daca iti permiti sa iti strici farmul de pe atunci pentru un deff strong , insa ne-am ales cu niste amintiri placute zic eu si cu ideia ca romanii sunt cei mai buni la speed , lucru care se si vede , strainilor le este frica de romani , pe .ru , pe .fr , pe .es echipa Romaniei a impus respect , la fel ca si la campionat . Adaugand la impresii despre campionat , echipa cehiei mi-a placut enorm pentru ca la dezvoltare sunt slabi , dar macar au fost uniti , lucru care i-a dus in finala , sunt tare simpatici , iar ca o a doua echipe preferata ar fi echipa Rusiei , primul lucru care e cand ma gandesc la Rusia este "forta" , "putere" , lucru care in meciul cu ei s-a vazut , ne-au aratat ca sunt agresivi si ca nu se lasa usor , ca o dezamagire a mondialului ii vad pe echipa Olandei , s-au batut cu pumnii in piept si iam dus la 0 pe toti , apoi Uk pentru ca a avut meciuri usoare pe final (cum ar fi cel cu Cz si au pierdut jalnic) si nu in ultimul rand Polonia. In echipa poloneza au fost jucatori cu sute de cupe de aur si nu au fost in stare sa se coordoneze in meciul vs Rusia , eu pe Polonia ii vedem demni de semi finala , dar jucatori precum Red Devil9 au dezamagit fiind prinsi cu TOATE TRUPELE DE ATAC IN SAT , Elegantul al nostru l-a prins. Foarte urat prins , ma asteptam la mult mai multe de la el avand 190 de cupe de aur pe twtotalul polonez , meciul Ru vs Pl ma facut sa realizez ca Rusia merita locul 2 la finale , ci nu Cehia , dar asa a fost din vina ordini lor in meciurile de calificare . Echipe care vroiam sa vad jucand de nebuni , dar din pacate nu am avut norocul sa le vad au fost echipa germana (.de) , franceza (.fr) si spaniola (.es) , care au fost eliminate la meciurile 1v1v1 , mare pacat.

O amintire de la fratele meu oro :)

porcu.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

corneliu pruncu taichii,iesi la lumina ca deja suferi
:))))
intreaba-i pe cei cu care am jucat candva speeduri pentru ce jucam eu si apoi vino cu comentarii
daca esti pe langa macar taci
nu va veti ridica la nivelul altora niciodata si cu asta am incheiat
 
Sus