turneu tribalwars.net

PRADA

member
Scor reacție
6

Screenshot 2022-02-18 at 15.57.39.png


Felicitari si multumiri tuturor care-ati participat la aceasta provocare si au ajutat sa "aducem trofeul acasa":

CataXD, Raoul, @Shurubel, Jorge & verisorii, Andrutzu, aleku, @Alex2peu , @blazker , @Sporting Chiojdeanca valorosu, Tom, safir, @Shadowmourne , sicilia, @VladutM, AverageHero/Pudge, @Ser.Dc , @AS Fotbal Curciu dilau, @DrDieHard , Morty/MoarteaDinCarpati, @DarkAngeL.SpeeD? , Veuve Clicquot, Zoe, @Scama. , @navarra, nicusimo, impact, @Emmy95 , Hannibal, @btdt , Tudor, @bastian schweinsteiger , @cata1011 , sir0, @Vlaicu , cheliostros, Remus Marius, MicroB, Spiritus Ignis, pissy, Lucian, @un1kul , cosmah12, Daizuke, Outrageous, Emanuel-Ioan, SoLLoAlin, Maca, @Black L0rd , highman, zexandrei, TSUNAMIC, @cyupylan , Deeds, Darius/TeCuceresc, @catta , @Toma Alimos , @War Machine , @Aligatorul , @samY. , @Olandezul Zburator , xSkillz, florut, @Prietenas , campofrio, @plajerik , FloRaz, madalin18, Kingstar + Lowenstar, Vladmiral, boascoo & co si fratiorilor nostri turci care ne-au ramas aliati de-a lungul lumii si sper sa nu fi omis pe nimeni; sa ma iertati daca am uitat.

Toti peste toate, a fost un server intens si distractiv, sper eu, pentru toata lumea.
Prin bune si rele, am reusit s-o scoatem la capat, impreuna!
La anu' si la multi ani, AZTECA!

Screenshot 2022-02-18 at 13.15.07.png
 

Atașamente

  • Screenshot 2022-02-18 at 13.15.07.png
    Screenshot 2022-02-18 at 13.15.07.png
    1.005,9 KB · Vizualizări: 96
Sus