Tutorial Mass Recrut!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser5809

Na, atunci nu il folosi, dar nu e virusat oricum, poate de la setari de la antivirus sa nu primeasca site-uri care nu le recunoaste el si zice ca sunt virusi.
 

DeletedUser38949

Mie nu merge sistemu asta nou de recrutare ........................ cand apas pe butoanele alea imi recruteaza doar pe primul sat din grupa :(((
Iar scripturile care le aveam instalate si cu care am recrutat pana acum nu mai merg ...................... Dau recrutare in masa iar cand selectez Atac/Aparare si dau Recrutare surpriza ................ NU SE INTAMPLA NIMIC.

ma ajuta si pe mine careva?:D
 

DeletedUser38949

Da pagina inapoi si citeste ce au scris baietii acolo ;).

tu nu vezi bine ce scriu?!
"Baietii" care au postat mai devreme nu vad sa fi gasit o rezolvare ca am citit tot ce au postat de 2 ori chiar si tot degeaba ................... nu mai posta droar pentru a face posturi, daca ma poti ajuta fao dar daca nu poti pentru mai postezi aiurea?!(post hunter?!)
 

DeletedUser5809

Pune 4, are multe facilitati bune, acel xmark care iti salveaza bookmarkurile si taburile plus ca e mult mai rapid:X
 

DeletedUser5809

Am facut un update la punctul 5, am aflat de ce recruteaza mai multe trupe. Deci trebuie sa folositi butonul introduceti diferenta pentru recrutare normal.
 
Sus