tutorial.

  • Autor subiect DeletedUser6558
  • Data de început

DeletedUser6558

bag seama că nu e nici un tutorial aici sa pot da copy paste?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Tutorial pentru a da copy paste? Selectezi efectiv textul respectiv, apesi combinatia de taste CTRL + C iar in locul unde vrei sa postezi, apesi combinatia CTRl + V. (o modalitate, mai sunt si altele).
 

DeletedUser6558

control x de exemplu. ma refer la un tutorial despre cavaleria grea, arcasii calare, si restul. am dat search cu cuvintul „tutorial” pe acest forum si mi-au aparut mai multe chestii interesante, dar nu un tutorial. de fapt, nici un fel de tutorial. de aceea am intrebat. imi trebe` sa il pun pe forum in trib. as pune in engleza, dar ma tem sa nu ma taxeze de elitist sau mai rau. Si nu am chef sa scriu nici un fel de tutorial. deci daca aveti cunostinta de asa ceva pe forumu` triburile, va ramin dator daca imi dati vreo indicatie.
(...as prefera ceva scurt si cuprinzator. de ex dezvoltarea pe primele 2 saptamini, 2-3 tipuri de atac/aparare, si cam atit. maxim o pagina jumate, ca nu citeste nimeni mai mult.)
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Ultima editare:

DeletedUser6558

mille grazie. pe vremea mea wikipedia triburilor nu acoperea decit informatiile generale, mai mult descriptive decit tehnico/tactice, de aia am omis pasul asta. se pare ca s-a modernizat. dar as mai avea totusi o intrebare, ceva tutoriale scrise de semizeii triburilor asa, mai nustiu cum, nu exista pe aci? de ex. era pe forumul englezesc un individ, am citit demult un tutorial d-asta, dar am uitat complet si numele si locul. ceva openeyes, ceva cu o. ...de fapt mi-ar trebui ceva mai scurt, ca wikipedia asta e f. vasta.


LE. da, e bun ghidul lui rakanishu. e un pic prea lung, dar e bun. merci. :)
 
Ultima editare de un moderator:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Cu placere. Ca fapt divers, am gasit si ce ziceai tu de openeyes de pe .net (link) daca iti trebuie neaparat.
 

DeletedUser6558

nu mi trebe neaparat, era cam lung. doar ca imi aminteam de el . multumesc din nou.
 
Sus