TW Sigs

DeletedUser

Un nou tool pentru serverele .ro
Pentru cei interesati , este vorba de TW Sigs care printre altele contine si ceea ce cautau unii dintre voi, semnatura pt forum continand statisticile personale.

Multumiri lui Chrissi si celor care au colaborat la acest lucru!

Link: http://twsigs.pc-projekt.net



later edit: Inca nu e activ, am uitat sa specific. Momentan e in faza de preluare a datelor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pentru intrebari, nelamuriri, il puteti gasi pe Chrissi pe IRC, in reteaua Quakenet .

Conectati-va cu un client IRC, pe serverul irc.quakenet.org si-l veti gasi pe canalul #twsigs.


TW Sigs - UP and running! Have fun!

Pentru cei care doresc sa-si afirme capacitatile de jucator :) aveti la dispozitie semnatura personalizata, care va fi updatata o data la 24 ore.
Exemplu:

64759.png


Sunt incluse toate lumile de joc pe server, fiecare jucator putand sa-si caute statisticile pe lumea unde joaca. Pentru alte intrebari sau nelamuriri, suntem aici sa va raspundem. Pt date tehnice, il vom ruga pe Chrissi sa raspunda, iar posturile lui vor fi traduse pentru a le intelege toti.

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In dreapta alegi tara ( ai steagul Romaniei) si apoi lumea de joc. Iar langa, ai optiunile; ranking, signature, etc. Cauta, e simplu de folosit.Si se pare ca deja e folosit.

ceva mai rapid nu este?sa faca maxim 3 sec intre o pagina si alta..nu 30 min^^':D
 

DeletedUser

eu am intrebat care e cel mai rapid..si am dat ex tw-tools...care nu merge bine..era mai bun ala...macar avea harti..:(
 

DeletedUser

nici nu aveam cum sa fie acolo:))
nu e tw-stats e tw-sigs.
Aici iti faci o semnatura pe care o folosesti pe forum.Asa arata semntura ta:
206273.png

Atunci de ce in semnatura ta pe L3 ai date de razboi (A se citi puncte invinsi si puncte ca aparator)?
Si in plus am o problema...cand incerc sa bag linkul in semnatura imi da un mesaj de eroare, invalid url....
 

DeletedUser

Atunci de ce in semnatura ta pe L3 ai date de razboi (A se citi puncte invinsi si puncte ca aparator)?
Si in plus am o problema...cand incerc sa bag linkul in semnatura imi da un mesaj de eroare, invalid url....

Pentru ca inca nu exista pe server, rankurile la atacator si aparator. Cand vor apare, se vor prelua automat.
 
Sus