TW-Stats

DeletedUser6476

Salutare

Am si yo o problema cu tw++...pe lumea 3...dc knd fac o simulare de mai multe atacuri de pe A pe B...nu sunt aceiasi timpi....Adik dak in joc fac 30` pe tw++ imi arata 1h...cum fac sa se loveasca timpii...k asa tot trebuie sa socotesc...atept un raspuns...va rog ;)(stearile server`ului sunt aceleasi cu a programului)
 

DeletedUser

Am si yo o problema cu tw++...pe lumea 3...dc knd fac o simulare de mai multe atacuri de pe A pe B...nu sunt aceiasi timpi....Adik dak in joc fac 30` pe tw++ imi arata 1h...cum fac sa se loveasca timpii...k asa tot trebuie sa socotesc...atept un raspuns...va rog ;)(stearile server`ului sunt aceleasi cu a programului)

tw++ nu are nici o legatura cu tw-stats...dar stiu oricum care e problema...tw++ e facut pt unitatile cu speed 1...iar pe l3 speed-ul la unitati pe 2!
 

DeletedUser6476

Dap imi dau seama k stii...dar o rezolvare?exista?sau trebuie alt simulator?
 

DeletedUser

se poate planifica un atac asupra unui sat parasit?eu nu am reusit se pare ca este obligatorie completarea tuturor cimpurilor , iar cimpul "jucator"nu ai cu ce sa-l complectezi

va multumesc

folosesc explorer 6.0 si este vorba de lumea 1

Nu se poate folosi planificatorul de atacuri pentru un sat parasit. Este valabil numai pentru sate care apartin unui jucator activ. Sunt curios ce ai vrea tu sa planifici pe un sat parasit...

Poti, in schimb, folosi unealta "Calculator de Distanta" pentru a sti timpul pe care'l faci cu unitatile pana la satul tau parasit.

Am si yo o problema cu tw++...pe lumea 3...dc knd fac o simulare de mai multe atacuri de pe A pe B...nu sunt aceiasi timpi....Adik dak in joc fac 30` pe tw++ imi arata 1h...cum fac sa se loveasca timpii...k asa tot trebuie sa socotesc...atept un raspuns...va rog ;)(stearile server`ului sunt aceleasi cu a programului)

Cum zicea si HackMyAss, aici este o sectiune legata strict de TWSTATS. Te rog sa pui intrebari strict legate de acest subiect. Daca ai nevoie de alte informatii de la HackMyAss, poti sa'l contactezi pe privat. Multumesc pentru intelegere!
 

DeletedUser

Consider efortul demn de toata lauda si stima.
Ce mi-ar mai fi util si nu cred ca avem noi, ar fi o harta care sa imi arate cine si cand s-a logat ultima oara...pentru serverul britanic merge si e super utila...
Respect!
 

DeletedUser

E o pb la planificatorul de atacuri L5

"Cea mai lentă unitate Timp de călătorie Lansat la
Hells Kitchen (603|624) Nobleman 00:00:00 2008-04-15 08:01:00
White Chappel (605|626) Ram 01:24:51 2008-04-15 06:36:08"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Multumesc pentru instiintare!

Inca mai exista unele probleme legate de Lumea 5 intrucat nu a fost posibila recuperarea istoriei triburilor si a jucatorilor. Baza de date a fost resetata, dar au mai ramas inca urme din vechea baza de date. Cert este ca fiecare sectiune a avut de suferit in urma resetarii, asa ca este posibil(sper sa nu) sa mai apara si alte probleme.

Daca veti semnala aceste probleme , voi putea incepe cat mai repede spre rezolvarea lor. Multumesc!
 

DeletedUser

cand am incercat sa dau circulara cu ajutorul generatorului de mesaje.......pe ultimul nume imi spunea ca nu exista.....sa intamplat pe 2 lumi....4 si clasica....
Probabil ca si-a sters contul....la cat timp se update-aza
 

DeletedUser

In fiecare ora se updateaza serverul. Mai incearca o data. Daca problema persista, posteaza aici.

Multam'!
 

DeletedUser7272

Buna seara ! Am si eu o problema legata de TW Stats:

Pe lumea 3 la statistici razboi nu pot baga tribul Akkad..si din kate am inteles nu sunt singurul care intampina aceasta problema

Puteti face ceva pentru rezolvarea acestei probleme ? Respect
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu nu am fost in stare sa gasesc acest trib(poate nu am avut rabdare). Poti oferi mai multe detalii?

Multumesc!
 

DeletedUser

Nu toate semnele pe care le folositi in prescurtarea triburilor sunt in baza de date a serverului. Momentan , semnele de tipul "»" si "³" nu sunt inca in baza de date TWSTATS.com . Intr'o viitoare versiune, cu siguranta ca vor fi prezente. De altfel, nici tribul »MaSoN de pe lumea 4 nu poate fi gasit tot din cauza semnelor din tagul tribului.
 

DeletedUser

Interviuri Interviuri cu jucători cheie Triburile.ro



ma ofer sa imi luati interviu :)))
 

DeletedUser

Am reusit sa rezolv aproximativ toate problemele legate de update la baza de date.
Momentan nu mai exista nici o problema majora legata de ro.twstats.com . Daca mai gasiti alte probleme, va rog sa ma anuntati.

Va pot anunta ca voi face trecerea la noua versiune si ca voi incepe lucrul pe site introducand articole. Vizionati-l zilnic pentru a vedea noutatile.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus