TW-Stats

DeletedUser

Aloooooooo dc nu merge harta la L6???:mad::mad:

Cand postezi ceva care nu merge, ar fi ideal sa dai si mai multe detalii, nu numai sa arunci cu noroi. Poate fi din cauza browserului, poate fi din cauza serverului, poate fi din cauza ca nu s-a updatat inca baza de date, s.a.m.d. In orice caz, acum functioneaza. Cu placere!
 

DeletedUser

Cand postezi ceva care nu merge, ar fi ideal sa dai si mai multe detalii, nu numai sa arunci cu noroi.
Deci special pentru tine mai explic 1 data,:mad: Nu am anunţat ca nu merge ci am întrebat de ce.:rolleyes:Si ce detalii ai vrea imi dai si un exemplu?:confused::rolleyes:


Poate fi din cauza browserului,
Oare?! si atunci de de pe celelalte merge?!:rolleyes:

poate fi din cauza serverului, poate fi din cauza ca nu s-a updatat inca baza de date, s.a.m.d.
Asta nu ti-o pot spune nu sunt admin.
In orice caz, acum functioneaza.
Am vazut si eu:rolleyes:

De asemenea:)
 

DeletedUser

Oare?! si atunci de de pe celelalte merge?!:rolleyes:

De unde era sa stiu ca pe celelalte merge daca tu nu ai precizat acest lucru? Cand nu stii sa te exprimi, mai bine lasa pe altcineva sa sesizeze cum trebuie.
Stii ce am facut ca sa mearga din nou? Poate te intereseaza din curiozitate. Am facut o verificare de 20 de minute fiecare pe toate lumile, ca sa vad daca problema e peste tot. Adica am pierdut 20*6=120 de minute numai ca sa verific. Cand am vazut ca este numai pe lumea 6, am rezolvat-o in 5 minute. Am pierdut 2 ore numai pentru ca nu ai stiut sa te exprimi , sa dai detalii.
 

DeletedUser

De unde era sa stiu ca pe celelalte merge daca tu nu ai precizat acest lucru? Cand nu stii sa te exprimi, mai bine lasa pe altcineva sa sesizeze cum trebuie.
Stii ce am facut ca sa mearga din nou? Poate te intereseaza din curiozitate. Am facut o verificare de 20 de minute fiecare pe toate lumile, ca sa vad daca problema e peste tot. Adica am pierdut 20*6=120 de minute numai ca sa verific. Cand am vazut ca este numai pe lumea 6, am rezolvat-o in 5 minute. Am pierdut 2 ore numai pentru ca nu ai stiut sa te exprimi , sa dai detalii.

Aloooooooo dc nu merge harta la L6???:mad::mad:

Esti sigur ca nu am precizat?:rolleyes:
 

DeletedUser

se pare ca au modificat putin lucrurile pe acolo,nu prea imi place,eram obisnuit cum era inainte,parca era mai simplu
 

DeletedUser

Deci nu pot sa dau cauta la nici un jucator sau trib.......
Nu este din cauza brwoserului pt ca am incercat de la 2 calculatoare diferite.....unu avea mozila , si unu explorer....ramane exact cum e mai jos in poza
[img=http://img61.imageshack.us/img61/6498/clipboard02da1.th.jpg]

Cautarea globala nu este functionala, deocamdata. Inca lucram la ea, am avut cateva probleme cu aceasta.

Nu pot sa-mi dau seama ce s-a intamplat aseara. Ce anume nu a functionat? Poate sa detalieze cineva?

Multumesc!
 

DeletedUser

de-abia acum am observat, sa asteptam, probabil ca kokoboys02 ne va explica situatia, daca nu, asta e, ramane de vazut...
 

DeletedUser

In urma sesizarilor voastre, am investigat problema si am descoperit lipsa unui fisier care facea legatura intre baza de date si site, din cauza ca a fost mutat serverul , recent, dintr-o locatie in alta.

Acum site-ul este din nou 100% operational! Va multumesc pentru sesizari! Spor la joaca!
 
Sus