TW-Stats

DeletedUser7851

Harta TWS

Cum postez harta facuta in TWS in forumul tribului?
 

DeletedUser

Ca sa o copii, apesi pe "Salveaza aceasta harta pentru mai tarziu". Dupa care, respecti pasii care-ti apar acolo.
Ca sa se vada direct, folosesti tag-urile

Ar trebui sa-ti iasa cam asa:
Harta.
Pentru a fi harta din nou vizibila, trebuie sa apesi din nou pe "Salveaza aceasta harta pentru mai tarziu".

Nu prea sunt familiar cu inseratul pozelor pe forumuri, insa am impresia ca link-ul pe care-l primesti atunci cand salvezi harta nu este jpeg ca sa o poti afisa direct pe forum. :D

Succes!
 

DeletedUser431

Cum postez harta facuta in TWS in forumul tribului?

poti sa copiezi adresa site-ului si sa o pui intre tagurile
... merge si asa..
 

DeletedUser

Eroare bază de date....Asta imi apare cand am incercat sa vad cuceririle unui jucataor pe lumea 4.
 

DeletedUser

am si eu o intrebare,voua va merge twstats?ca mie nu imi merge de azi dimineata,imi tot da "page load error"
 

DeletedUser4610

nu imi merge..si vroiam sa fac o harta...cu noua familie de pe clasica :D
 

DeletedUser

Sunt anumite perioade de timp cand site-ul isi face update. Acest update dureaza in functie de numarul de lumi care sunt online pe triburile. Dureaza maxim o ora acest update, asa ca atunci cand va mai apare aceasta eroara sa nu intrati in panica. O sa incerc sa va pun un joculet atunci cand site-ul se updateaza, ca sa nu va plictisiti. :D
 

DeletedUser

Cam mare inactivitatea p'acilea. :(

Se mai doreste un interviu, ceva? :)
 

DeletedUser523

uite daca tot ai pomenit nu crezi ca ar fi interesant un interviu cu fiecare nr.1 de pe fiecare lume:confused:;)sa vedem si noi ce inseamna sa fi nr.1, cum au ajuns acolo etc
 

DeletedUser

Pai nu era vorba ca vreti un interviu cu Albertus? :)

Eu v-am ascultat cererile si v-am asteptat sa mai postati cateva intrebari pentru Albertus. Ceea ce ati vrea voi sa aflati de la ea. Puteti chiar sa folositi ROTWStats pentru a afla niste informatii din trecut despre ea(in ce lumi a jucat, prin ce triburi a fost, cate sate a avut etc). ;)
 

DeletedUser

ce a păţit twstats?
Nu poţi adăuga mai mult de un trib/jucător într-o tabără şi nici ăia nu-i "recunoaşte".
 

DeletedUser

Pe lumea 6 cel putin,twstats nu s-a mai actualizat de cel putin 24 de ore.de ce oare? :confused:
 
Sus