Tw9 - Important

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser706

Am o mare rugaminte la toti jucatorii de TW , W9 ...
Deoarece doresc sa incepem procesul de organizare a imperiului RO va rog mult intrati pe theadul :

http://z11.invisionfree.com/romania/index.php?showtopic=48

pentru a posta datele necesare .
Deoarece protectia pe sate expira in 2-3 zile iar triburile romanesti deja au atras atentia , vor urma atacuri succesive asupra noastra , deoarece noi am devenit una din principalele structuri din W9 si se mizeaza ca un asemenea colos va fi foarte greu de organizat .
Pentru a nu transforma startul fulminant intr un esec luminos :

Este necesar sa ne organizam rapid si eficent , deoarece numarul nostru nu ne garanteaza automat victoria , si doar prin multa munca si organizare putem impune respect .
Pentru asta trebuie ca organizarea sa fi e ireprosabila iar primul pas este de a sti cati suntem , cum se numesc triburile noastre , si cine le conduce .

Va multumesc mult pentru intelegere si sper ca in foarte scurt timp , tribul din care faceti parte va posta pe linkul de mai sus toate datele .

Deoarece numarul de triburi formate din roamani sunt incredibil de mare si cu denumiri diferite este foarte greu de a le gasi personal pe toate .

Oricine citeste acest mesaj si nu si gaseste numele tribului din care face parte pe acel thead de mai sus , sa anunte imediat liderul pentru a posta datele necesare .

Acelasi lucru este valabil si daca vedeti ca numele unui trib romanesc pe care i l cunoasteti nu este postat acolo . Contactati membrii acelui trib pentru a posta pe acel link .

Va multumesc pentru intelegere , si mi cer scuze jucatorilor non TW W9 pentru cele 3-4 topicuri create pe aceasta tema .

Cu respect
Aztecul
Aztecul
 

DeletedUser

Nu o sa ma vedeti acolo.
Intotdeauna v-a placut sa faceti triburi-aliante romanesti pe .net, si intotdeauna au picat in primele luni.
 

DeletedUser

Mai este destinat un topic pentru TW.net - w9. Si cred ca e suficient. Aici e vorba de triburile.ro. Daca vreti, puteti oricand sa deschideti altele pe forumul extern de-acolo sau cel oficial TW.net. Multumesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus