-TWM- face cerere de razboi ~RoT~

DeletedUser

... din cauza ca Noobs din ~RoT~ cred ca pot farma un jucator care a fost in top 20 pe multe lumi :)) Ok, cu asta m-au dat pe spate. Fac razboi... 4Ever... Nu se termina niciodata sa stiti. Se termina razboiul decat cand ~RoT~ numai e pe harta. Simplu.
Acum nu mai stiu ce sa scriu, MOR DE SOMN.:eek:
 

DeletedUser

Daca completezi cererea citet, o sa o analizam si promitem ca o sa iti dam un raspuns intr'un timp cat mai scurt cu putinta. ;)
 

DeletedUser

Mdea... Nu prea stiu ce sa scriu. Ne dati si noua un PM ca sa stim de unde sa va farmam ca harta-i mare.

In cele din urma am decis. Noi, tribul ~RoT~ ne vom lasa gogoasa pe birou si ne vom bate cu, cum s-or chema.
Zeitate! Dupa zahar vanilat ca se pune prafu' pe gogoasa!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu te sfatuiesc sa scurtezi din semnatura. Alegi tu ce pastrezi. In caz contrar, o voi face eu si voi alege eu.

3.2. Semnatura (text sau imagine) nu va depasi inaltimea de 60 Pixeli sau 4 linii de text. Avatarele nu vor depasi 80x80 Pixeli. Bannere sau linkuri-urile de recrutare in semnatura sunt interzise.
 

DeletedUser

Mdea... Nu prea stiu ce sa scriu. Ne dati si noua un PM ca sa stim de unde sa va farmam ca harta-i mare.

In cele din urma am decis. Noi, tribul ~RoT~ ne vom lasa gogoasa pe birou si ne vm bate cu, cum s-or chema.
Zeitate! Dupa zahar vanilat ca se pune prafu' pe gogoasa!

Gata, sefu'!

Zahar%20vanilat%2010gr,50gr.jpg
 

DeletedUser

speedere, n-ai haz :)

Pai haide sa gandim logic!:D
1. Sunt obosit.
2. Sunt plictisit.
3. Am chef de putin spam da si de putina seriozitate.
4. Tocmai am citit despre Rvansa si mi s-a facut o pofta de Razboi cu 2 triburi de imi vine sa sar in sus de bucurie.
5. Ehm.. Want MicroOSs?
6. Cum se termina protectia de incepator macelaresc The Nubz
7. Nu mai stiu ce sa zic
8. End Sub, End Function. Si nu mai stiu ce.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

GoTSpeeD?, completeaza te rog formularul de mai jos si in 5 zile o sa primesti raspuns.

ComplicatedForm.gif


Pana una alta, somn usor.

Stupid.jpg


Servus! :)
 

DeletedUser

Astia vor sa completez formularu... mai bn semnez pe capetele lor.. Owned by Elite... hahahahah:D
 

DeletedUser

nici nu a inceput lumea 7 si deja avem razboi :),inseamna ca o sa avem de lucru
 

DeletedUser

sa stii ca mi frica...nu e chiar asa departe de noi....in o luna ne trezim ca ne ataca...nici nu avem timp sa invatam cum facem trupele:(:(....ce bine ar fi daca ar avea mila de niste nobisori ca noi
 
Sus