Two beers or not two beers...back?

DeletedUser5168

aoleooo...asta ultima chiar a fost dura!!! dark....a durut?? :confused:

indiferent... sunt dark.... dark angel.... dark angel 00 =))....nici macar 20000 topoare, 10000 LC, 1000 berbeci, iar eu cu un paladin.... sunt nepenetrabil.....


p.s: nu va ganditi la prostii =))
 

DeletedUser

indiferent... sunt dark.... dark angel.... dark angel 00 =))....nici macar 20000 topoare, 10000 LC, 1000 berbeci, iar eu cu un paladin.... sunt nepenetrabil.....


p.s: nu va ganditi la prostii =))

too late deja ne-am gandit:))



si cum vine asta mai bond james bond aaaa pardon dark dark angel 00 :))? nu te penetreaza nimeni cu topoarele si caii da berbecii? iti cade zidu imediat:))
 

DeletedUser4610

too late deja ne-am gandit:))



si cum vine asta mai bond james bond aaaa pardon dark dark angel 00 :))? nu te penetreaza nimeni cu topoarele si caii da berbecii? iti cade zidu imediat:))

unde cum ce cine ?:)am ramas in urma ? nu mai e la moda spamul :confused: sau si asta tot spam e ? n00b ce sunt...
 

DeletedUser5168

too late deja ne-am gandit:))



si cum vine asta mai bond james bond aaaa pardon dark dark angel 00 :))? nu te penetreaza nimeni cu topoarele si caii da berbecii? iti cade zidu imediat:))

1. cand am scris postul eram cu gandul in halbele de bere si paharele de vin care urma sa le beau.... aseara la 5 am ajuns acasa, pe 3 carari si cu niste semne compromitatoare, am noroc ca e cam frig pe afara si pot purta ceva pe gat :))...

2. zidul nu cade....ca am un staul de oi langa ferma ( ca doar nu am sa stau doar cu 2 purcei), deci oile se ocupa de berbeci.... topoarele pleaca in padurea de langa ( de la cat drum au batut, au prins dor de taiat lemne), iar de cai se vor ocupa negustorii, multumita adminilor am un lac si o pajiste frumoasa langa sat, crezi ca au vreun chef de lupta, mai ales cand au vazut iepele mele :))....
 

DeletedUser

pai da!!! gardu tau ie mai buine facut ca al meu. al meu a picat de la 2 berbecute suedeze 120/60/90... zid slab am... foarte slab...
 

DeletedUser

MicroOSsAdmin a spus:
This Discussion Is Too Noobish,
Topic will be ERASED in 10 minutes.
Lol, asta e de pe forumu meu.

Cineva, vrea sa vada Tribal Wars Web Browser?

Apropo, am auzit ca Lamine vinde masini de clonat conturi premium! :mad: O sa trimit Bilet la Carmi imediat! aaa, da unde sa trimit, la admina Carmi sau la satul Carmi, pls explicati-mi :confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Lol, asta e de pe forumu meu.

Cineva, vrea sa vada Tribal Wars Web Browser?

Apropo, am auzit ca Lamine vinde masini de clonat conturi premium! :mad: O sa trimit Bilet la Carmi imediat! aaa, da unde sa trimit, la admina Carmi sau la satul Carmi, pls explicati-mi :confused::confused::confused::confused:

Madaline, tu nu distrezi prin simplul tau mod de-a fi. Nu trebuie sa incerci sa ne distrezi cu glumele tale.
 
Sus