Tws

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

(TWS) TWS de trib vine dintr-o mare familie care domină brazilian tribalwars venit aici representalos Sperăm că veţi găsi aici cu noi în (sud-vest), apoi contactaţi italiană :)
 

DeletedUser

Limba folosita pe forum este romana.

La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.

---

Limba pe care o folosesti nu e romana , deci :report post
 

DeletedUser

Numele de familie este tuga Warriors societăţii. dacă vrei să vii să mă contactezi, atunci când lumea se deschide
 

DeletedUser

Limba folosita pe forum este romana.

La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.

---

Limba pe care o folosesti nu e romana , deci :report post


Nu e roman ma..ce te plangi atata..parca daca nu a scris el bine [si se chinuie sa scrie] nu mai poti tu sa respiri :| ..de parca romanii pe forumul extern .net nu au scris pe romana la inceput..
 

DeletedUser26205

Limba folosita pe forum este romana.

La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.

---

Limba pe care o folosesti nu e romana , deci :report post


vad ca a incercat sa scrie in romana, dar na e italian nu ai vrea sa scrie perfect.
 

DeletedUser

(TWS) TWS de trib vine dintr-o mare familie care domină brazilian tribalwars venit aici representalos Sperăm că veţi găsi aici cu noi în (sud-vest), apoi contactaţi italiană :)

Mergi la brazilian acolo ! :eek::Dpoate iti sta mai bine !

Lasa-ne Lasa-neeeee
 

DeletedUser

Ce copii sunteti ma..si mai vreti sa vina straini pe .ro ..doamne :(.

Si Thor68 ..zeu ascuns .. dute tu la brazilieni si daca faci 5k pct fara sa ajungi ferma vino inapoi pe extern. Te-am pupat !
 

DeletedUser

Ei bine, atunci cine vrea sa intram in contact, atunci când am deschis lume 15
 

DeletedUser26205

Ce copii sunteti ma..si mai vreti sa vina straini pe .ro ..doamne :(.

Si Thor68 ..zeu ascuns .. dute tu la brazilieni si daca faci 5k pct fara sa ajungi ferma vino inapoi pe extern. Te-am pupat !


Cum sa vina straini pe serverul nostru de zei ce "suntem" :cool::cool:
 

DeletedUser

Cred că a folosit "Google Traducător" sau ceva de genu'.
De aceea se înţelege mai greu ce vrea să transmită.
Dar e de apreciat că se străduieşte să folosească limba oficială a triburile.ro fiind străin ;), spre deosebire de alţii, români fiind, care abea leagă două vorbe şi alea cu "k" şi "y"
78.gif
.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cred că a folosit "Google Traducător" sau ceva de genu'.
De aceea se înţelege mai greu ce vrea să transmită.
Dar e de apreciat că se străduieşte să folosească limba oficială a triburile.ro fiind străin ;), spre deosebire de alţii, români fiind, care abea leagă două vorbe şi alea cu "k" şi "y"
78.gif
.


Multumesc, dar eu sunt prieten cu ajutorul Google translator:D
 

DeletedUser

Deci a folosit Goagal Translator , dar va face un trib de italieni sau unul mixt ?Ar fi interesant sa avem un trib de italieni pe .ro . :D
 

DeletedUser

Da va fi un trib în limba română, şi, de asemenea, cu limbi străine şi engleză trib brazilian va fi un foarte diferite
 

DeletedUser

Succes cu tribul .. speram sa mai vina si altii de pe serverul brazilian [sper ca ai inteles :D]
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus