TwTotal Tool

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Da al cui e Twtotalul? ca e naspa tare fara, nu mai merge, nu se mai reactualizeaza, gasiti-ne o alta motivatie sa jucam speed, premii in puncte premium si deastea, macar!
 

DeletedUser

daca tu joci pentru ca castiga premii sau chestii deastea, mai bine lasate.....zi-mi tu o motivatie mai mare decat cea de a fi pe locul 1 pe un speed
 

DeletedUser

nu joc pentru premii, dar nu ma motiveaza nimic atunci cand castig, joc de mult speed si poate ca deaia, m-am cam plictisit! Trebuie sa ma bucur mai mult!
 

DeletedUser

tw-totalul merge din cate am vazut eu doar la general, nu pe sezoane... plm :p
 

DeletedUser

haha...sisu daca crestea 2 lsate a maxim pe fiecare speed pe care a jucat facea 400k lejer....o tampenie ...sa aiba ala de pe primul loc 7 mil si cel de pe 2 400k.:mad:
 

DeletedUser

Am observat că mulţi joacă rundă de rundă ca disperaţii ! pentru Tw :) Şi ce câştigi ? Vă spun eu nimic ! Părerea mea e să intri ocazional şi să iei runda , dar să nu joci ca disperatu rundă de rundă ! Gen ramon să joci cu toată familia speed.. ! Mi se pare o prostie ! Oricum spor la speed !;)
 

DeletedUser33163

Am observat că mulţi joacă rundă de rundă ca disperaţii ! pentru Tw :) Şi ce câştigi ? Vă spun eu nimic ! Părerea mea e să intri ocazional şi să iei runda , dar să nu joci ca disperatu rundă de rundă ! Gen ramon să joci cu toată familia speed.. ! Mi se pare o prostie ! Oricum spor la speed !;)

Daca are timp,unde e problema ? daca de exemplu iubita ta vrea sa joace triburile,nu ai lasa-o ?
 

DeletedUser20120

dar tu ai?!

nu cred ca ai...pentru ca stai toata ziua in fata calculatorilui...si cand nu esti la calculator, dormi :))
 

DeletedUser

Stelistule tu eşti idolu femeilor :))
Dinalea imaginare powned 2 :))
Ai zis că pui o poză cu tine cică aia care au puso ăştia e veche :))

attachment.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus