UFO Vs. 'Care sunteti.....'

DeletedUser

Prodigyok, daca ai de gand sa vorbesti de unul singur aici, te sfatuiesc sa-ti faci blog si sa ne lasi sa ne scuipam cum stim noi mai bine pe aici.

vezi-ti de treaba ta ...nu ma omor sa-mi raspunzi tu mie aici ;) daca ai de gand 'sa te scuipi cum stii tu' fa-o in alta parte, nu intre oamenii civilizati....
 

DeletedUser

Mai deşteptule mai auzit tu vorbind greşit gramatical sau mai vazut scriind greşit gramatical?E o diferenţă destul de mare domnule profesor de limba romănâ...

Din câte observ te iei de toata lumea şi nu îţi convin comentariile celorlalţi oare ţi-ai cumparat forum şi noi nu ştiam??:eek:Şi daca intr-adevar ţi-ai cumparat v-as ruga dragi aliaţi si duşmani(pentru ca joc si eu pe L5) să îl lasam pe Prodigyok sa vorbeasca singur

On topic: Master of Death are de gand sa revina in UFO sau e decis sa ramana definitiv in MoH-ul lui si sa lupte singur contra tribului Unique?

Ma iau de cei ca tine, care reproseaza, e normal nu?? sau vrei sa ma injure si eu sa le multumesc??
E o diferenta ca le raspund tuturor, asta nu inseamna ca ma 'iau de ei'.......iar referitor la gramatica limbii romane pe care o stii tu, pot spune ca esti diletant, atata timp cat scrii incorect gramatical-----presupun ca si vorbesti :).......deci??
 

DeletedUser22833

Master o sa raspunda el insusi cred...la intrebarea ridicata mai devreme..
a luat o hotarare si eu o respect atat si nimic mai mult...
prodi iti trimit o damigeana cu vin si un porc uscat .dar..nu mai fi asa razboinic ;)
 

DeletedUser3919

Ma iau de cei ca tine, care reproseaza, e normal nu?? sau vrei sa ma injure si eu sa le multumesc??
E o diferenta ca le raspund tuturor, asta nu inseamna ca ma 'iau de ei'.......iar referitor la gramatica limbii romane pe care o stii tu, pot spune ca esti diletant, atata timp cat scrii incorect gramatical-----presupun ca si vorbesti :).......deci??
Uhmmm, ce-mi plac mie zmeii care vad paiul din ochiul altuia dar barna din ochiul lor nu o vad.
Folosirea corecta a semnelor de punctuatie nu tine tot de regulile gramaticale?

vezi-ti de treaba ta ...nu ma omor sa-mi raspunzi tu mie aici ;) daca ai de gand 'sa te scuipi cum stii tu' fa-o in alta parte, nu intre oamenii civilizati....
Nici eu nu ma asteptam sa intelegi ceva.
lol.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

tripla postare = warn :eek:



Te rog eu invata sa folosesti multi quote-ul ca sa pot citi si eu ce vrei sa spui...
 

DeletedUser

vrea sa devina senior...:))

bafta triburilor care sunt in razboi cu ufo ca aveti nevoie...:p
 

DeletedUser

ce remarci am facut eu la adresa ta...?
nu te cunosc personal, nimic mai adevarat, insa te am cunoscut pe joc si limbajul tau de acolo m a facut sa intervin.
in acelasi timp nu contest faptul ca in "real life" esti o persoana deosebita ca doar stim cu totii ca oamenii se mai schimba in fata calculatorului.
succes!
 

DeletedUser

Prody parca era vorba ca UFO sa nu iasa pe forum cu razboaiele sale,Tu de ce ai facut-o?
Tu stii prea bine ca noi tacem si facem
 

DeletedUser16781

poate te ajuta niste admini, sa-ti spuna ei cum sta treaba ;) cu razboaiele .....

N-am nevoie de admini :p
Pot vedea si singur cum sta treaba dar atata timp cat L.UF.D functioneaza ca o academie pentru UFO nu inteleg de ce nu ati include-o in statistici :confused:
 

DeletedUser

Prody parca era vorba ca UFO sa nu iasa pe forum cu razboaiele sale,Tu de ce ai facut-o?
Tu stii prea bine ca noi tacem si facem

oricum noi nu vorbim prea mult, doar am vazut diverse remarci pe extern ca ne destramam, and stuff....asa ca am decis sa punem statisticile, sa reamintim ca UFO nu doarme, vegheaza ;) dar cand oamenii se cred desptepti si fac ironii, tre sa le raspunzi cu aceeasi moneda ;)
 

DeletedUser7916

oricum noi nu vorbim prea mult, doar am vazut diverse remarci pe extern ca ne destramam, and stuff....asa ca am decis sa punem statisticile, sa reamintim ca UFO nu doarme, vegheaza ;) dar cand oamenii se cred desptepti si fac ironii, tre sa le raspunzi cu aceeasi moneda ;)

prietene daca ai de dovedit ceva te astept cu drag pe harta ... daca nu lasa gura si macar acum in prag de sarbatori sa stam la lumina lumanarilor, sa ascultam colinde, sa servim o cana de vin fiert si sa uitam de dusmanii ...

cu respect ... acelasi WebX :)
 

DeletedUser

ce remarci am facut eu la adresa ta...?
nu te cunosc personal, nimic mai adevarat, insa te am cunoscut pe joc si limbajul tau de acolo m a facut sa intervin.
in acelasi timp nu contest faptul ca in "real life" esti o persoana deosebita ca doar stim cu totii ca oamenii se mai schimba in fata calculatorului.
succes!

nu stiu cum mi-ai 'cunoscut limbajul pe joc mie' probabil ca ma confunzi.....in fine bafta si tie ;)
 

DeletedUser

Din partea ufo va dorim sarbatori fericite la toti jucatorii si la aliatii nostrii si la dusmanii nostrii
Si un an nou cu bine si tot ce va doriti sa se indeplineasca
 

DeletedUser16415

Quote:
Text original Prodigyok Vezi discuţiile
oricum noi nu vorbim prea mult, doar am vazut diverse remarci pe extern ca ne destramam, and stuff....asa ca am decis sa punem statisticile, sa reamintim ca UFO nu doarme, vegheaza dar cand oamenii se cred desptepti si fac ironii, tre sa le raspunzi cu aceeasi moneda

prietene daca ai de dovedit ceva te astept cu drag pe harta ... daca nu lasa gura si macar acum in prag de sarbatori sa stam la lumina lumanarilor, sa ascultam colinde, sa servim o cana de vin fiert si sa uitam de dusmanii ...

cu respect ... acelasi WebX :)

sorry ca ma bag asa in seama pe aici nu e locul meu, dar cand citesti asa ceva e greu sa te abti sa nu zici sa se puna mesajul asta la mesaje amuzante (e prea tareee!!!);tinand cont de calibrul celor 2 jucatori implicati =))))))))))
 

DeletedUser7916

marele si atotputernicul legendofhector ... du`te si mai ia o sarma in gura si lasa externul ca nu`i de tine =)))

PS : a mai aparut un sat de 116 puncte langa tine ... innobileaza`l repede , si ridica`l ca la asta te pricepi cel mai bine dar nu fi dezamagit ... priveste partea buna a lucrurilor ! esti obisnuit cu marginea ... :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16415

marele si atotputernicul legendofhector ... du`te si mai ia o sarma in gura si lasa externul ca nu`i de tine =)))

PS : a mai aparut un sat de 116 puncte langa tine ... innobileaza`l repede , si ridica`l ca la asta te pricepi cel mai bine dar nu fi dezamagit ... priveste partea buna a lucrurilor ! esti obisnuit cu marginea ... :))

ce te-ai simtit prafule :)) te oftica c-am luat si eu 8 sate si le-am crescut?

asai externul nu prea e de mine pe harta se vede tot! dar e fun sa ma ma iau de prosti pe aici :D

ia si mai roagate sa se mai lase unu de joc sa aveti ce lua intern sau de barbari ca la asta va pricepetzi voi "maretii"

PS: bine ca ai zis ca ma si uitat ca l-am rezervat eu's cu atacurile nu's obishnuit ca voi cu satele care cum apar :D

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7916

poate da dumnezeu sa ne intalnim pe harta sa vedem care e praful mai da vreo 2 cladiri acolo si taci ! n`are rost ... vad ca ai chef de cearta si esti atat de inadaptat social incat ai inceput sa insulti ...
 

DeletedUser16415

poate da dumnezeu sa ne intalnim pe harta sa vedem care e praful mai da vreo 2 cladiri acolo si taci ! n`are rost ... vad ca ai chef de cearta si esti atat de inadaptat social incat ai inceput sa insulti ...

ia tu si inobileaza intern si de barbari ca de 6 luni asta faci ... si veziti de razboiul tau cu UFO in care nu misti nimik , ca nu se stie dc ne vom intalni vreodata in urmatori 5 ani asa ca ia si demonstreaza in statistici si apoi sa vorbesti domnu societate ca faci tu praf jucatori ca mine sau prodigyok.

sa continui sa-mi aduci aminte de barbari , ca te pricepi :) cu 3 sate de 140 de puncte m-ai procopsit azi , dc nu erai tu trebe sa recunosc ca nu le luam :)))

PS: praf nu e o jignire e doar un cuvant folosit cand te referi la cineva care habar nu are sa joace...

PPS: uiteTE-N JUR sa vezi ce e ala praf, si nici acum nu te-am jignit :D :D :D
 

DeletedUser7916

pai te vad doar pe tine ... pacat ... vorba aceea: daca taceai filozof ramaneai.

spre deosebire de razboaiele pe care le poata tribul vostru, UFO are jucatori de valoare care stiu sa joace ...
 
Sus