UFO Vs. 'Care sunteti.....'

DeletedUser16781

Side 1:
Tribes: UNIQUE LIVE
Players:

Side 2:
Tribes: UFO L.UF.D
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 9
Diferență: 1

image.php


Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 13
Diferență: 3

image.php



Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 89
Tabăra 2: 81
Diferență: 8

image.php



Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 238
Tabăra 2: 609
Diferență: 371

image.php



Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 657
Tabăra 2: 1,856
Diferență: 1,199

image.php
 

DeletedUser16415

Eu zic sa te mai uiti putin pe statistici si ar fi bine sa nu mai vorbesi aiurea mai ales cind ai mai multe conturi.unul ti l-am trimis eu personal la marginea hartii :)).e vorba de clariuss30.cred ca are o privire frumoasa de pe margine.
iar acum statisticile:

iar ca sa iti reamintesc,ar fi bine sa te uiti si la inamici invinsi.Si iar sa iti reamintesc(sper ca nu il consideri pleonasm :)) ca ar fi bine sa te uiti pe la colegii tai de trib cu multe puncte sa vezi cam citi inamici au invins la aparare si atunci o sa vezi cum sta treaba cu satele de la caldura.Doar vreo 2 sau 3 au mai avut si ei atacuri.Iar cu tine nu am ce sa discut,esti un pusti slab.Vai de tine
Habar nu au cei din conducere sa dirijeze treburile.Dupa cum se vede multi au plecat si au reformat rw.Altii ar pleca si ei dar sunt prinsi in marea albastra si nu au curaj.Oricum la voi cum nu executi oridenele conducerii ,cum te baga la inobilare interna.La voi e dictatura,jocurile sunt facute de citiva doar pt interesul personal.
Nu mai postez aici nimic ca nu trebuie sa ma bag peste razboaiele altora,dar vroiam sa iti dau doar un raspuns la ce ai postat mai sus.Norocul tau ca nu au scris nimic si altii care au fost in 3-sla si au plecat in alte triburi ca altfel se adeverea ce am zis eu:"multi de acolo sunt guristi si se tin doar de inobilari interne"

*cel mai mare multicont de pe lumea asta eu sunt nu stiai deja? =)))
*am facut pe mine de ras cand ai pus statistica si am 5-0 cu newage ma jur ca nu stiam ca am atacat newage =)))
*conducerea asta dirijeaza de nu se poate, astept sa ma bage si pe mine la inobilari interne dupa cum spui tu.
*eu sunt foarte slab cand eram eu in topuri la ii tu nu erai decat "telegrama" unei "poste"

PS: e democratie si pe triburile, oameni fac ce vor, pleaca vin, sunt "profesionisti". Traiasca posta romana!

scuze de oftopic. bafta UFO! faptele ne obliga sa-i felicitam.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

*cel mai mare multicont de pe lumea asta eu sunt nu stiai deja? =)))
*am facut pe mine de ras cand ai pus statistica si am 5-0 cu newage ma jur ca nu stiam ca am atacat newage =)))
*conducerea asta dirijeaza de nu se poate, astept sa ma gabe si pe mine la inobilari interne dupa cum spui tu.
*eu sunt foarte slab cand eram eu in topuri la ii tu nu erai decat "telegrama" unei "poste"

PS: e democratie si pe triburile, oameni fac ce vor, pleaca vin, sunt "profesionisti". Traiasca posta romana!

scuze de oftopic. bafta UFO! faptele de obliga sa-i felicitam.

si faceai gura cand i-am felicitar pe newage in razboiul cu voi...;)
 

DeletedUser14300

da dar sti ca atunci se batea newage cu actuali rw? iar noi atacam de la 200h (am dat 2 atacuri tot razboiul.)

lasa ca s-a intors roata...acum ataca newage-ul de la 200 de ore in timp ce voi va luptati cu rw-ul...
oare vor arata la fel statisticile...si vor baga si ei scuze dinastea puerile???....mira-m-as!
 

DeletedUser14300

lasa-l ca e trist baiatul....

LegendOfHector în data de 09.01. la ora 16:36
Au inceput atacuri din newage si pe mine. vor ajunge incepand cu data de 15.01. la ora 08:00 pe satele din granitza cu R~W k41,k42.
Cei ce vor sa ma ajute ii rog sa-mi raspunda printr-un numar de ferme defensive si sa specifice daca este vorba de sprijin permanent sau doar de sprijin pentru acest atac,iar eu le voi comunica ce si unde sa trimita.

Deocamdata sunt 100+ atacuri, in crestere, voi incerca sa nu va pierd defensiva aiurea!

Va multumesc!
Hector,

PS: circulara trimisa intregului trib datorita duratei mari al atacurilor (peste 135h)


acum cred ca are 5-6 sute de atacuri...se pare ca pentru unii distantza nu e o piedica!
 

DeletedUser16415

lasa-l ca e trist baiatul....




acum cred ca are 5-6 sute de atacuri...se pare ca pentru unii distantza nu e o piedica!

900+ :p

este o pierdica dc nu ai sate in zona. dar presupun ca la newage se vor da sate in granita nu ca noua, ca doar asta era manaria de la inceput...
 

DeletedUser14300

scuze...scuze...scuze...altceva mai stiti?

sa intrebam rw-ul cate sate v-au dat in granitza...sau cate circulare dadeau cu: "cine vrea sate langa newage..."
sau sa verificam statisticile...ce alegi?

off...uituca de mine...nu ti-am urat la mai multe...atacuri;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16415

scuze...scuze...scuze...altceva mai stiti?

sa intrebam rw-ul cate sate v-au dat in granitza...sau cate circulare dadeau cu: "cine vrea sate langa newage..."
sau sa verificam statisticile...ce alegi?

off...uituca de mine...nu ti-am urat la mai multe...atacuri;)

sa fie!
sau crezi ca e priama data pt mine? sau o sa mor dc pierd sate?

si da s-au dat sate dar nu cand trebuie si unde trebuie. si da s-au facut muuuuulte inobilari interne mai ales de cei acum in r-w.

apropo tu esti iar implicata in razboi ca si postas?
 

DeletedUser14300

desigur...in toate razboaiele...nu stiai ca sunt omniprezenta?
si nu s-a plans tzuc si la tine ca l-am atacat desi el are aliantza cu gasca nebuna?:)))))
sau esti gelos ca doar pe el l-am bagat in seama...offf...scz! imediat iti dau si tie o atente:) cand ziceai ca trebuie sa ajunga atacurile?
 

DeletedUser

sa fie!
sau crezi ca e priama data pt mine? sau o sa mor dc pierd sate?

si da s-au dat sate dar nu cand trebuie si unde trebuie. si da s-au facut muuuuulte inobilari interne mai ales de cei acum in r-w.

apropo tu esti iar implicata in razboi ca si postas?

aici gresesti legend...sate sau dat si unde au cerut.diferentza acum apare pe harta...la acea vreme eram facuti jucatori de mana 2-a.am tinut granitza cu newage 3-4 jucatori de mana 2-a...satele pe care voi ati luat nu s-a reusit sa fie pastrate de jucatori de mana 1 :) si vezi ca ai pe granitza mai mult de 20% din sate.te contrazici in propria tactica si nu da bine la aceia care au ascultat sfatul tau.tre sa fi un exemplu bun pt. ei...
sa gresesc eu oare :))
 

DeletedUser

Mai Razvane, poate imi elucidezi si mie curiozitatea, de cee tot insisti tu cu statistici LuFd aici?? poate nu vezi bine titlul, UFO Vs..... nu este UFO + LUfd Vs....
 

DeletedUser

ca sa dea si eu bine in statistici, sa nu se mai faca de cacao ca pierd sate gramada :D
ori cum Unique pierde incet si sigur, sa nu mai zic ca dupa o mica analiza au si probleme interioare.
 

DeletedUser14300

'probleme interioare' sigur nu are unique mai multe ca tine...si 'eu'-ul tau!
cat despre statistici...
ca sa dea si eu bine in statistici
niciodata nu ai dat bine in ele, asa ca, scuteste-ne!!!
 

DeletedUser

mai elefantelule tu chiar suferi de singuratate, lasa-ma tu nu vezi ca debitezi numai tampenii, si nu vezi ce se intampla in realitate ? de ce au plecat cei din Unique ex : raduic, aikon, mafiabuzau,all4u si care mai sunt ? ca era bine, ma indoiesc. veninti aici pe forum si va laudati cu tampenii de genul " ca suntem prieteni, ca jucati de placere" pe cand voi dati cu sutul in fund celor care au luptat pt tribul vostru. modrique si-a vandut contul, ca multe alte conturi vandute pe la voi prin trib si acum de "prieteni" ce sunteti nu ii dati si lui un cont.

sa iti zic de incultura ta de a intelege un regulament care spune asa ceva "1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã. "

tu vezi cat suferi ? daca e sa iti iau posturile la puricat vezi ce tampeni spui si cate greseli faci, tu nu vezi cat de mult suferi daca stai sa imi cauti greseli in post-uri si le gasesti foarte rar si la cuvinte de legatura ?

poate cand mai isi arunca un moderator ochii pe aici, iti mai corecteza si tie post-urile, iti mai da si avertismente pt spam si incalcari de regulament.
 

DeletedUser

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Sus