UFO Vs. 'Care sunteti.....'

DeletedUser14300

draga...dar eu nu am luat-o ca pe o greseala gramaticala...ci ca pe o reflectare a durerii tale interioare in ceea ce spuneai in postarea respectiva...dorintza ta arzatoare de a te afirma cumva si suferinta vederii propriilor statistici sunt rezultatul acelui "eu" si nicidecum o banala eroare! si cum sa acuz asa ceva...dincontra...laud profunzimea cu care te implici tu in acest joc...mai mult pe forum decat pe joc ce-i drept, dar sunetele scoase de corzile sensibilitatii tale rasuna pana la noi..si noi le auzim si iti permitem sa iti deplangi aici durerea cauzata de pozitia ta umila in cadrul acestui joc si in special al acestei lumi, precum un mare geniu neinteles si neapreciat!

acum ca te apreciem, ne lasi?

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

rugayah, te rog sa incetezi, la urmatoarea abatere de la regulament nu ma voi rezuma la editare in quote!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1.eu nu caut aprecierea ta, eu caut aprecieri din partea oamenilor cu valoare morala, intelectuala si cu oare care pricepere la acest joc.
2. acum o cam dai la intors ca la ploiesti cu gresala gramaticala.
3. daca eram asa slab nu cauta modrique cont la mine ;), daca vreau sa joc pe lumea asta iar o pot face la ori ce ora in cel putin 3 triburi diferite, pt ca oameni pe care ii respect si ma respecta cred ca am o oare care valoare cand vine vorba de acest joc. nu vreau sa mai joc pe aceasta lume din cauza magariilor, deaceia aceasta lume este cam in moarte clinica. cel mai vioi trib mi se pare Crazy.
4. trebuie sa vezi diseprarea pe fata ta, se vede si in pozele care circula pe acest joc, tine minte ca ma cautai pe mail si tu si rainn21 pe la miezul nopti, oare cine cerseste atentie ?

PS iar ce am facut eu mai sus era o analiza politica ca sa zic asa, ca despre asta este vorba pe acest forum.
 

DeletedUser5809

Daca nu incetati cu atacurile la persoane, topicul intra in vacanta pana maine cand vin de la examen, ca sa va calmati un pic.
Ori pastrati discutiile in limitele bunului simt ori nu mai discutam deloc.

Mersi pentru intelegere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16781

Mai Razvane, poate imi elucidezi si mie curiozitatea, de cee tot insisti tu cu statistici LuFd aici?? poate nu vezi bine titlul, UFO Vs..... nu este UFO + LUfd Vs....

Cat timp sunteti una si aceeasi gasca in care doar numele tribului si experienta fac diferenta dintre voi de ce nu v-as pune ? :D
Mai ales ca merg membrii dintr-un trib in altul...in functie de "comportament" ;)
 

DeletedUser

sarcacutul legend,ii cam tremura chiloteii acum cind are atacuri :).tot cu gura mare ai ramas.esti......nu trebuie sa mai pun si cuvinte ca nu isi au rostul,mai bine ti-ai lua o lama si sa sa incepi sa iti dai venele una cite una,sfirsitul milogilor e aproape,pregateste-te :))


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1.eu nu caut aprecierea ta, eu caut aprecieri din partea oamenilor cu valoare morala, intelectuala si cu oare care pricepere la acest joc.
2. acum o cam dai la intors ca la ploiesti cu gresala gramaticala.
3. daca eram asa slab nu cauta modrique cont la mine ;), daca vreau sa joc pe lumea asta iar o pot face la ori ce ora in cel putin 3 triburi diferite, pt ca oameni pe care ii respect si ma respecta cred ca am o oare care valoare cand vine vorba de acest joc. nu vreau sa mai joc pe aceasta lume din cauza magariilor, deaceia aceasta lume este cam in moarte clinica. cel mai vioi trib mi se pare Crazy.
4. trebuie sa vezi diseprarea pe fata ta, se vede si in pozele care circula pe acest joc, tine minte ca ma cautai pe mail si tu si rainn21 pe la miezul nopti, oare cine cerseste atentie ?

PS iar ce am facut eu mai sus era o analiza politica ca sa zic asa, ca despre asta este vorba pe acest forum.

Ma amartule faptul ca eram sera la ruga si te cutam pe tine era pt c vroiam sa fac misto de tine...da s pare ca te crezi prea important... Cat despre ce faceam eu l ruga la ora ai e pb mea....si partea haiosa e ca tu nu o sa stii niciodata.... Sac copil trist ce esti....
 

DeletedUser

Ma amartule faptul ca eram sera la ruga si te cutam pe tine era pt c vroiam sa fac misto de tine...da s pare ca te crezi prea important... Cat despre ce faceam eu l ruga la ora ai e pb mea....si partea haiosa e ca tu nu o sa stii niciodata.... Sac copil trist ce esti....

a rainn te-ai dat in fapt... te-ai simtit cu musca pe caciula :p el nu a zis ca erai la ea... :)) si in alta ordine de idei *ia o fata copilareasca* "ia spune ce cautai tu la fata? ha? ha? ha?" :))
 

DeletedUser16781

Side 1:
Tribes: LIVE
Players:

Side 2:
Tribes: UFO
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 20
Diferență: 5

image.php



Si bineinteles una cu "preferatii mei":

Side 1:
Tribes: LIVE
Players:

Side 2:
Tribes: UFO L.UF.D
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

ceriri împotriva taberei opuse:[/u][/b]

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 21
Diferență: 55

image.php


Daca aveti satele crescute in panta !
Cu frigul asta aluneca pe zapada spre noi :p
Un sfat....Bagati tare pe C-tin2000
( am vazut ca luati nu gluma ) ca vineri se termina scoala ...si iar ne intalnim :D :))
 

DeletedUser

felicitari live...o surpriza frumoasa...tineti-o tot asa

UFO, doar aroganta sa fi ramas din voi?
respectul si aprecierea mea fata de magnatu...in rest...doar vorbe pompoase pe forum
 

DeletedUser22833

chiar asa...nu stiu cum de mai supravietuim?
rog cei din UFO sa nu mai comenteze pe forum...sunteti praf ma...toti in frunte cu mine..

na e bine asa..??
 

DeletedUser16781

felicitari live...o surpriza frumoasa...tineti-o tot asa

UFO, doar aroganta sa fi ramas din voi?
respectul si aprecierea mea fata de magnatu...in rest...doar vorbe pompoase pe forum

Nu e chiar asa Irina :p
Sunt jucatori exceptionali .....majoritatea :D

Dar prea erau ridicati la ceruri de altii :p
 

DeletedUser16781

Rang: 674.
Nume: crysty-25
Trib: Nimeni
Puncte: 981,163
Sate: 95
Număr mediu de puncte pe sat: 10,328
Schimbări de trib: 25
Cuceriri: 766 (+501-265)

Dupa ce a pierdut vreo 200 sate la Unique si Live va-ti gandit si voi sa-l dati afara (UFO-L.UF..D) :))....ca na , facea rau la statistici :D
Sau cei ce sunt inobilati intern se dau afara ? :p
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: UFO
Players:

Side 2:
Tribes: LIVE
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 60
Diferență: 16

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 7
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 744,707
Tabăra 2: 519,455
Diferență: 225,252

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 116,736
Tabăra 2: 78,040
Diferență: 38,696

image.php


Side 1:
Tribes: UFO
Players:

Side 2:
Tribes: LIVE
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 90
Tabăra 2: 61
Diferență: 29

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 5
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 899,804
Tabăra 2: 567,940
Diferență: 331,864

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 210,281
Tabăra 2: 54,778
Diferență: 155,503

image.php



Evita double post-ul!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus