UFO Vs UNIQUE

  • Autor subiect daniel2091
  • Data de început

DeletedUser

Acest war ii de o luna si inca nu sa facut topic????

Ceva statistici daca se poate



:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser16781

Side 1:
Tribes: UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: UFO
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 4
Diferență: 3

image.php



Side 1:
Tribes: UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: UFO
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 72
Diferență: 62

image.php
 

DeletedUser7916

nu stii sa intri pe twstats sa iti faci statistica ?

poftim statistica:

Side 1:
Tribes: UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: UFO
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 44
Diferență: 33

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 121,842
Tabăra 2: 486,148
Diferență: 364,306

image.php
 

DeletedUser

ohooooo!!!!!! de cand nu am mai intrat si uite ca ce am prevazut s-a intamplat

as intreba cine a inceput acest razboi UFO sau UNIQUE?


sau tot rugaiah a imbarligat?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ohooooo!!!!!! de cand nu am mai intrat si uite ca ce am prevazut s-a intamplat

as intreba cine a inceput acest razboi UFO sau UNIQUE?


poi unique nu a inceput nimic,,,intr-o seara frumoasa 5 triburi au declarat razboi celor din unique, dupa 30 min a declarat si ufo :))
 

DeletedUser

felicitari celor 5 triburi. sper ca rugayah nu a fugit inca de langa iubitii ei rain si leul.


pe ea sa o faca piftie imi doresc
 

DeletedUser14300

felicitari celor 5 triburi. sper ca rugayah nu a fugit inca de langa iubitii ei rain si leul.


pe ea sa o faca piftie imi doresc

pff...ce ghinion pe tine...sunt inca in unique iar cei din ufo nici gand sa ma atace...de fapt nici unul din multele triburi care au declarat razboi uniqului nu ma ataca pe mine...parca sa iti faca tie in ciuda:D
 

DeletedUser

da incorect ce a facut leul .. "daaaa un las" :rolleyes: macar nu e singuru de pe harta ... :D alti fac fuziuni ::rolleyes:
 

DeletedUser

pff...ce ghinion pe tine...sunt inca in unique iar cei din ufo nici gand sa ma atace...de fapt nici unul din multele triburi care au declarat razboi uniqului nu ma ataca pe mine...parca sa iti faca tie in ciuda:D


ce bazata te crezi!
de ce nu te ataca ?simplu nu prezinti nici un pericol pt ei si in plus nu poti sprijini pe ai ta'i impotriva atacurilor lor,tu ai baza in unul de la ei,dar crezi ca ceilalti vor accepta la infinit?e doar o strategie si'o chestie de timp,dupa cum spunea bine cineva din 3sla
 

DeletedUser14300

no comment...asteptam momentul ala atat de ravnit de 3sla, in care va da ufo in mine...sa vedem faptele ca tu stii ca eu nu ma arunc dupa vorbe-n vant;)
 

DeletedUser

ai grija ce'ti doresti ca s'ar putea sa se indeplineasca si nu vad ce i'ar retine pe 3sla,ca sa te ajut un pic in indeplinirea dorintei tale spun doar atat:cred ca 3sla sant masochisti ,ei desi sant constienti ce faci tu cu trupele totusi.....,sant de neinteles sant singuri care au o granita mica cu unique si un of mare cu ei,cei care au fost in rw
a stiut faptul ca controlezi multe conturi din mai multe triburi si cred ca contul tau din 3sla te protejeaza ,asta ti'a fost strategia FELICITARI,in ufo nu ai nici un cont dar daca vreodata ai sa reusesti ar fi bine sa sti numai tu de el
nu mi'au placut manevrele tale externe ,jocul asta este frumos dar cand "cineva"umbla la alte butoane care apartin unora carora le'au fost ca sa fie impartiali jocul devine scarbos
BAFTA
 

DeletedUser14300

ai o imaginatie mai bogata si mai bolnava chiar si ca a lui king sinatuo....felicitari pt achizitie...sa nu imi zici ca ai luat-o de la SH...o fi chiar a lui king...a vandut-o cand a abandonat lupta si ai dat tu de ea;)
oricum nici el nu ne-a abandonat complt doar ca acum, de rusine, nu mai posteaza de pe contul lui ci de pe conturi gen Boierbibescu;)) demn de mila:(

ontopic: bafta ambelor tabere...dar sa castige cel mai bun;)...
iar tu, xutu...nici ca ctc si nici ca xutu nu ai stiut sa pretuiesti ce ai avut...prietenii...si i-ai pierdut de ambele dati pt ca te-ai calicit prea tare dupa sate...si mai rau...dupa sate de 116 p. la marginea hartii...nimic mai rusinos...si vii acum si sa dai sfaturi;)
 

DeletedUser

am poate o imaginatie asa cum spui tu dar sa nu spui ca si mint ca ai si ai avut controlul mai multor conturi
pacat ca nu am arhivat toate discutiile noastre,pe atunci nu te credeam in stare de atata marsavie
bafta UFO ,
 

DeletedUser14300

marsavie?...fii mai explicit draga...si ce dicutii mai?...pai hai sa reluam aici discutiile si sa vedem ce iese;)

cat despre control...pai si acum am controlul multor conturi si multor jucatori...si ce?...e ilegal sa ai prieteni care te ajuta? si chiar mai mult...care iti pun la dispozitie trupele lor?...pai si trupele mele sunt al dispozitia altora...sau sub controlul altora daca vrei sa formulezi asa;)

sau tu te referi doar la cei care s-au lasat de joc si mi-au lasat contul fie sa il inobilez eu fie sa il imapart cui vreau eu...si tu stii prea bine ca mereu ti-am facut portie frumoasa cand a fost de inobilat astfel de conturi....
sau poate esti dezamagit ca portia mea sau a altora a fost mai mare?...
pai asta e draga..."cine imparte...."
si te las pe tine sa spui mai departe ca sa nu zici ca nu iti dau dreptul la replica si spun eu tot;)

dar cred ca tu esti suparat pe mine de cand i-am dat invitatie lui babau in unique...si a plecat baiatul cu satele primite de la tine in schimbul unor sate date de el lui nividis....ai profitat ca era omul plecat in delta... pt doar 2 luni...si te-ai gandit sa ma fraieresti pe mine ... ca imi era greu sa ma uit pe twstar sau sa-l intreb pe nividis care e treaba cu satele alea si sa imi spuna ca de fapt contul inobilat de babau era al fratelui sau... si nu al tau...iar schimbul fusese echitabil;)
 

DeletedUser4920

Pssst ca tot veni vorba de conturi de innobilat si sate moca ....cine vrea sa dea sate/conturi de innobilat treceti cu un pm pe la je , promit sa ma comport frumos mangaiat/tesalat/adapat , va fac contul frumos si suplu 116 pcte :D





Ca sa fiu on topic.....lasa-ti off topicul :eek:
 
Sus