UFO Vs UNIQUE

  • Autor subiect daniel2091
  • Data de început

DeletedUser

nu am zis ca este ilegal sa'ti lase unii tie conturile ,am zis marsav sau fatarnic ce ai facut tu de pe acele conturi si daca tot ai adus ** de babau,eu lam primit in trib ne stiind ca de fapt tia lasat tie contul ,tu te dadusei drept el iar cand mam certat cu nevage lai scos din si lai bagat in unique ,el primise niste sate,adica tu,cand lai scos tiam cerut satele inapoi si atunci ai zis ca nu mai este la tie contul,dar era la leul cu care tu....dar toate astea sant strategi de joc iar jocul fiind unul de razboi se accepta
nu vreau sa mai vorbesc de ce se intampla in joc,ce ma deranjeaza este felul in care intervin uni in favoarea altora,cand ei ar trebui sa fie neutri
nu mai zice ca miai facut mie parte ca stii bine ca nu as fi acceptat
hai sa incheim discutiile astea ca vor fi interminabile si nu vor avea nici un rezultat,santem vecini de cartier,pe timp de vara,si glumesc acum sa nu ne luam la palme
nu'mai zice de minte ... ca zic si eu altele ,eu ma feresc sa jignesc ca poate se uita pe aici si copii nostri si .....
eu am terminat
bafta ufo
 

DeletedUser14300

scumpule...in trib pe el l-ai bagat...de ecos l-am scos eu si nu era greu de vazut asta ca doar imi daduse sitter si puteai sa vezi ca intemeietor ca eram eu sitter la el;) asa ca lasa vrajeala ca m-am dat drept el sau altceva ca gogosi dinastea nu mai inghite nimeni! ca dac am-as fi dat drept el nu ai mai fi incercat sa ma fraieresti cu satele alea de le luase la schimb! vezi ca te incurci in minciuni;) pierzi firul evenimentelor si al faptelor;)
cat despre satele pe care spui ca nu le-ai fi acceptat...se poate arunca o privire la actele jucatorului:p alea nu mint;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mare dreptate ai xutu. este in stare sa linga pe oricine ii cere dna RUGZILA, pt un amarat de sat.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: UFO
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,357
Tabăra 2: 6,047
Diferență: 4,690

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 484
Tabăra 2: 133
Diferență: 351

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 13,576,789
Tabăra 2: 62,071,242
Diferență: 48,494,453

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,125,221
Tabăra 2: 1,484,298
Diferență: 3,640,923

image.php
 

DeletedUser7916

uzzi statistica asta a fost mare parte cand ne`ati luat prin surprindere daca ne uitam mai bine , in ultimul timp statisticile arata cam asa :

Side 1:
Tribes: UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: UFO
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 65
Tabăra 2: 18
Diferență: 47

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 775,481
Tabăra 2: 179,519
Diferență: 595,962

image.php




take a walk

sau poate vrei asa :

Side 1:
Tribes: UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: UFO
Players:

Timeframe: 01/11/2009 00:00:00la17/11/2009 20:43:18

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 82
Tabăra 2: 88
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 962,043
Tabăra 2: 928,018
Diferență: 34,025

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uzzi statistica asta a fost mare parte cand ne`ati luat prin surprindere daca ne uitam mai bine , in ultimul timp statisticile arata cam asa :


rau mai esti de gura :))) ee ce sa ii faci daca erau mai multi la granita aia nu aratau asa statisticile, asa un singur om ocupa jumatate din granita cu ufo... oricum vine si randu nostru :D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: UFO
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 434
Tabăra 2: 1,357
Diferență: 923

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 12
Diferență: 39

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,515,348
Tabăra 2: 13,686,735
Diferență: 9,171,387

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 561,734
Tabăra 2: 124,840
Diferență: 436,894

image.php







Side 1:
Tribes: UFO
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 150
Tabăra 2: 351
Diferență: 201

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 2
Diferență: 30

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,643,306
Tabăra 2: 3,529,038
Diferență: 1,885,732

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 358,827
Tabăra 2: 21,195
Diferență: 337,632

image.php
 

DeletedUser24788

c-tin2000 a plecat din ufo---> ufo a scazut pe rang 4 ---> ykzlcn fuzioneaza apare un nu trib pe rang 3 care intra in razboiu cu 3sla
 

DeletedUser16415

c-tin2000 a plecat din ufo---> ufo a scazut pe rang 4 ---> ykzlcn fuzioneaza apare un nu trib pe rang 3 care intra in razboiu cu 3sla

eu zic sa te duci la culcare ca e cam tarziu pentru tine se vede dupa coerenta,corectitudinea mesajului .

NB! :)
 

DeletedUser

da incorect ce a facut leul .. "daaaa un las" :rolleyes: macar nu e singuru de pe harta ... :D alti fac fuziuni ::rolleyes:

eo unu nu as mai scrie ceva pe extern in locul tau...l-ai pupat mult si bine pe aliat...dar si tu precum si altii ai fost un las, ai promis(sa zicem) ceva si nu ai dus-o la capat..uiti cand exact colegii tai inclusiv megara(automat si cei de "teapa" ei) iti ziceau ca esti un clantzangiu(catzelush) si ca stiu ca tu esti roata care rasufla tot lui aliat..
te vaitai ca ai fost mintit te dadeai lovit in suflet vai si ce mai plangeai...ai fost ranit saracutzu de tine ca te mintzea megara(sa nu se supere ca o bag in discutie)
dar te ai dat cu cei mari imediat dupa ce wanted a incepu sa se clatine....sau inainte, presimteai tu ceva :)...
si ridica iar in slavi uniqul si etc...merita(unique) dar parca prea dai pe fatza cele 2 3 4 fetze pe care le ai...
sa pp prin absurd ca unique ar cadea, ai fi printre primi care ar cauta un loc in alta parte...esti un copil precum multi altii...

acum si ceva on topic pt ca noul moderator are latzul mai largutz: :*:*
ataca sau nu ataca ufo este in avantaj...si se descurca...
la mai multe
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

poi unique nu a inceput nimic,,,intr-o seara frumoasa 5 triburi au declarat razboi celor din unique, dupa 30 min a declarat si ufo :))

gresit,in acea seara eu am intrat "pe joc" dupa aproape 2 luni de absenta mai mult sau mai putin voita tocmai pt ca am fost contactat despre aceasta posibilitate.situatia a fost discutata cateva ore dupa ce i s-a declarat razboi tribului unique de catre coalitia celorlalte triburi implicate si probabil ca plictiseala da a nu avea un razboi serios si-a spus cuvantul in votul colegilor din ufo.
diferenta intre ufo si celelalte triburi aflate sa zicem in frontul comun impotriva unique cred ca e data de fondul de jucatori si de faptul ca ufo nu a facut parte din "conspiratia darmanestilor" aka yakuza ,wanted samd ci doar cred ca au vazut un moment propice si au actionat.
insa vad ca dupa inceputul furtunos in care se luau zeci de sate aproape zilnic s-a stabilizat situatia si aici si a inceput deja un razboi de uzura.sincer,nu vad un castigator in viitorul apropiat.
 

DeletedUser

ce coincidenta :)) fix in seara aia dupa jumatate de ora dupa ce aceste triburi au declarat razboi, taman atunci aveati si voi de gand :)) hai sa fim seriosi, poate daca ne declarati razboi cu o saptamana inainte de a se intampla asta te credeam...da asa...
 

DeletedUser

ce coincidenta :)) fix in seara aia dupa jumatate de ora dupa ce aceste triburi au declarat razboi, taman atunci aveati si voi de gand :)) hai sa fim seriosi, poate daca ne declarati razboi cu o saptamana inainte de a se intampla asta te credeam...da asa...


stie toata lumea ca n-a fost coincidenta, la ora 23 ykzlcn, nato, lotus anuntau ruperea aliantei incepand cu ora 24 si apoi imediat a venit si anuntul UFO ca incepand cu ora 2 rup alianta cu unique.

UFO stia ca noi (cele 3-4 triburi) vom intra in razboi cu unique, asa cum si noi stiam ca o sa intre si UFO.

lasa-l pe theprintz sa vorbeasca, el este inca absent... :)))
 

DeletedUser

ufo nu mai avea nici un razboi,sas-ul era distrus,in jurul ufo nu mai era nimic rosu,fiind un trib cu numar mic de membri au preferat unici in N ,siau ales un dusman pe masura lor si inca se descurca bine
bafta UFO
 

DeletedUser16781

E nu ?:))
Mai avea cu KOH :p

Si mai nou Live :D
Da au cam disparut peste noapte :eek:

Oare de ce ??? :confused:
 

DeletedUser

sate koh erau putine si pe cale de disparitie din zona ufo
live nu stiu din ce motive au inceput razboiul cu ufo dar ce stiu sigur este ca live nu au sanse si ca sigur are legatura cu unique
ce sa mai zic de live ca in curand sigur vor fuziona cu unique sau cu ufo si pe oricare vor alege tot va trebui sa lupte,acum depide de ei in ce tabara vor alege sa mearga,sper sa aleaga cei mai bine pt ei
 

DeletedUser16781

Ba au sanse :p
Nu ii cunosti >:p :-W

Pai UFO a declarat razboi LIVE sau invers ??? :confused:
Altii cu suspiciunile =))

Fuziune , nefuziune important sa desfiinteze UFO si pe urma pot da stergere linistiti =))
 

DeletedUser

fie cum zici nu cum gandesti
totusi sa fim realisti ufo a luat de la fiecare trib cu care a avut razboi fff rapid cateva sute de sate daca ia din live cateva sute de sate sa terminat tribul,deja vad ca ufo a luat 20 de sate live fara macar sa piarda un sat
 

DeletedUser16781

Bine zic ...
Ca la cum gandesc UFO deja e istorie :))

Side 1:
Tribes: LIVE
Players:

Side 2:
Tribes: UFO L.UF.D
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 23
Diferență: 19

image.php


2 de la UFO 2 de la L.UF.D ;)
Asta ca sa nu mai exageram ca nu a luat nimik :p

Si cam atat ca e Unique vs UFo nu UFO vs Live ;)
 
Sus