uitativa la tipu asta:))

  • Autor subiect DeletedUser2250
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2250

ce e cu tipu asta?

salut a spus:
DOGARU în data de 26.06. la ora 16:29
sunt [player]DOGARU[/player] intemeietor [ally]KoH[/ally] am vazut k avem foarte multi comuni si m-am gindit k ar fi benefica o fuziune,sa va alaturati noua,asa am putea deveni o forta pe aceasta lume,noi venim de pe L5 unde am ocupat locu 7 clasament triburi,dar din cauza unor probleme sa destramat tribu,si vrem sa continuam munca aici,ce spuneti?


cu stima si respect [player]DOGARU[/player]

mario91c în data de 26.06. la ora 16:42
Ma credema ca am mai multe experienta ca voi,yo vin lin lumea 1 acolo sunt pe locul 5 si cu tribul ep 1 inc are sunt si yo conduketyor,si jok si ep lumea 5 acolo sunt numai pe lokul 30 ,si sunt in tribul IMMO,credema ca pot tine tribul asta pana la final,si nu mumai atata,o sa ajung si inaintea voastra ca mai mult de jumate din lumea 6 ai cunosk,si o sa intre aproape toti la mine,imi pare rau dar nu accept,daca vreti sa intrati voi la noi nu am nimik inpotriva,dar nu cred ca acceptati,asa ca imi pare rau continuati singuri,deja suntem de neinvins,mai trebuie sami vina inca 20 de membri si toti peste 1000 de puncte,si chear suntem de neinvins dupa aia,;)credema ca in maxim 2 saptamani o sa ajungem in top 20 Va doresk Bafta,


Cu respect Mario;)

DOGARU în data de 26.06. la ora 16:47
pe L1 nu te gasi,cat despre experienta doar vorbe in vant,aici nu vad decat laude la tine,si prima data cand v-am contactat tot asa ai zis k in 2 saptamani ne intreci nu am vazut nimik de genu asta
succes in continuare

mario91c în data de 26.06. la ora 16:59
ma pe lumea 1 nu sunt cu accelasi numai ce vrei nu ma crezi nu ma crezi asa ca lasama pa asta e lumeale meu pe 1 ""nanmarius"",asa ca nu mai insista sa intram la voi ca am membri mai atri ca ai tai,noi in 4 zile aveam 6 membri cate 2 sate,si unul 4 sate;)Bafta

DOGARU în data de 26.06. la ora 17:00
bravo voua,am zis eu ceva,am zis k sunt doar vorbe,eu vreau fapte si nu prea vad fapte,nu ma intereseaza de restu

mario91c în data de 26.06. la ora 17:02
ma o sa vezi ,sunt condukatorul tribului cel ami tare pe lumea 1 asa ca credema ca o sa reusek si aiki,numai sa imi vina toti membri de pe lumea 1 si aiki,si dupa aia mai vb ai sa ramai cu unflata:)),sa ne mai privesti si ai sa vezi pe ce lok ajungem si dupa aia mai discutam;)

DOGARU în data de 26.06. la ora 17:24
bine ma bine,vom vedea

DOGARU astăzi la ora 22:30
iti mai aduci aminte de asta frate,ziceai ceva de genu k vezi tu in 4 zile,vad k ati ramas mul in urma noastra,unde e buza aia a mea umflata?sau undei top 20 ala al vostru?k ziceai k in 2 saptamani sunteti acolo,vad k tot noi suntem mai aproape,alea 2 saptamani au cam trecut,
NOI NU VORBIM
NOI TRECEM LA FAPTE;)
si vam dovedit k nu ne intreceti;) nici acum nici peste o luna,niciodata,eu nam k tel top 20 cum ai tu,eu am ca tel cel putin top 30,si de acolo sa urcam cat mai sus posibil;)

Mesajele acestea au fost trimise de către DOGARU mai departe.

mario91c astăzi la ora 22:33
ai sa vezi ma ,stai putin,ca noi suntem in razboi acuma,de asta urcam mai slab,voi nu aveati asa ceva asa ca lasama,si in primul rand u nu ai experienta dobandita de mine,mai vb dupa ce ai si u experienta ca mine,Bafta

DOGARU astăzi la ora 22:34
iar laude,peste laude,jok jocu asta de peste un an de zile,ce experienta frate?ce experienta ai tu:))macar nu te mai lauda,cati ani ai?asa de curiozitate?ti-am demonstrat prin fapte,nu cauta scuze;)

mario91c astăzi la ora 22:39
ma am 21 de ani,si credema ca jok jokul asta chear de cand a inceput,am fost si in comisie o bucata de vreme,si multe altele,a si sa stii ca nu ma laud,delok,tribul e bine unde e acuma,sincer sa fiu inca nu ma grebesk,daca vreau ajungem si pe lokul 1 derekt,faceam fuziune cu VINCI,si intra ei la noi,dar yo inca vreau sa ramanem numai noi,in prezent,si ai sa ne vezi si in aintea voastre mai incolo,Bafta;)

DOGARU astăzi la ora 22:40
astept faptele,pana acum doar vorbe
bafta in continuare;)

mario91c astăzi la ora 22:41
vorbe vb,dar credema pe grefica noastra numai urcare arata,nu am scazut nikiodata,drept in sus a mers ,si credema ca am jucatori multi plecati in vacanta,ca daca nu eram de mult acolo sus,asta e nu intodeauna vorbele ajung si realitate,Bafta

DOGARU astăzi la ora 22:44
stiu k nu ati scazut nici o data,doar in sus ati urcat,si noi la fel,doar k ma suparat faptu k esti prea plin de tine,prea mandru,te crezi prea bun,te lauzi prea mult si asta e un defect,doar k nam vazut faptele,din cauza asta,te-am atacat acum,n-am nimik cu tine,am vrut doar sa-ti dau o lecte de onoare,sa-ti dovedesc k mareata ta experienta na intrecut un tip de rand(cum spui tu) k mine;)

mario91c astăzi la ora 22:49
ma nu sunteti asa de sus fata de noi,si te rog ceva daca te uiti al jucatori meu fata de ai tai care sunt mai tari,voi nu aveti oameni in top 20,yo am 2 membri,1 pe lokul 13 si unul pe lokul 30 ,si credema,ca u nu stii ce a fost cel mai grav in dezvoltarea noastra,miau inchis astea din comisie contul o zi,si mie scazut aproape 2000 de puncte,si din mine,daca nu se intampla asat era ff bn,si atunci si 2 jucatori au plecat,asat e ce sa faci cate o data ai si ghinion in viata,nu e bine sa contrazici pe cineva,ca nu cred ai vrea sa patesti si u asa,va doresk norok,Bafta si succes in continuare la dezvoltare,mai vb cand o sa fim peste voi,Bafta

DOGARU astăzi la ora 22:55
daca o sa vb cand o sa fiti peste noi,inseamna k trebuie sa ne luam adio,daca te-au banat admini inseamna k ai umblat k jocuri necurate,din cate vad eu multicont;) P.S si eu am fost banat,asa k stiu cum e;)

mario91c astăzi la ora 22:58
pai am vb cu admini,niki o problema,am rezolvato,pot sa jok,si au zis daca jok bine o sami deie punctele inapoi;)pe 2 admini ai cunosk,asa ca nu e niki o problema,ei nu stiu ca sunt pe lumea asta:)),am vb cu ei ep lumea 1,si au zis daca noi ajungem pe lokul 5 o sa lea dea la toti cate 3000 de puncte,performanta;)

DOGARU astăzi la ora 23:00
:)))))))))) alte vrajeli;)
hai sa incheiem discutia k deja ma saturai de vrajeli,
P.S astept faptele
pana atunci numai bine

cu stima si respect [player]DOGARU[/player] intemeietor [ally]KoH[/ally]
 

DeletedUser

nanmarius ? :)) Buna gluma...Din cate imi aduc aminte, nanmarius stia sa scrie.
Pacat ca nu e flamer aici..ar fi ras in hohote :D

mario91c astăzi la ora 22:58
pai am vb cu admini,niki o problema,am rezolvato,pot sa jok,si au zis daca jok bine o sami deie punctele inapoipe 2 admini ai cunosk,asa ca nu e niki o problema,ei nu stiu ca sunt pe lumea asta),am vb cu ei ep lumea 1,si au zis daca noi ajungem pe lokul 5 o sa lea dea la toti cate 3000 de puncte,performanta


tareeee, asta e cea mai tare chestie care am citit-o =)) Adminiiiiii dati-le 10000, nu doar 3000, ca e performanta sa minti in halul asta, nu alta =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sunt de acord cu John Winter dar sa le fie date doar cate 3k puncte fara a le fi crescute cladirile :)), iar in momentul in care e nobilat vreun sat din asta de cineva din afara tribului lor si care nu a facut niciodata parte din tribul lor sa primeasca cele 3k puncte in cladiri de data asta. :D

Eu va sugerez sa acceptati neconditionat ideea de a intra la ei in trib nu de alta dar daca nu intrati o sa va ia in clasament si o sa ma plece membri la ei. :D Eu unul as fi facut asta inca de la inceput. :D :p
 

DeletedUser706

Pe mine ma impresioneaza cel mai mult prietenii lui :

Cine putea fi prietenul lui mario91C ?:confused:

Pai cum cine .....

mario91prietenul:cool:

&

mario91p:eek:

Sa nu aud pe cineva ca tipa ca e multiacount .....
mario este un nume popular ..
Ca si Ion ...

Oare e acelasi mario pe care l jucam eu pe consola acum 15 ani ?:confused:
 

DeletedUser

Oare e acelasi mario pe care l jucam eu pe consola acum 15 ani ?:confused:

18863 luigi80 775 1 775

Poate Mario nu, dar Luigi sigur :p Bine ca e total off-topic... Nu am avut rabdarea sa descifrez pana la capat aberatiile domnului Mario... dar un loc la Scoala nu ai si pentru el?
 

DeletedUser2250

nu ma,ce aveti cu omu,tipu asta vrea sa se intreaca cu danimaxxxx la prostie:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu ma,ce aveti cu omu,tipu asta vrea sa se intreaca cu danimaxxxx la prostie:)))
Se pare ca Mr. Mini Maxxx are un rival de temut in acest "Mario-Luigi"... numai sa nu aflam peste cateva zile ca era tot Mini Maxx... ca am fi dezamagiti:(
 

DeletedUser

Dogarule, da' si tu ai intins discutia asta ca pe o guma de mestecat. Ce te-a apucat sa incepi sa-i dai aluia lectii de onoare. Esti Buddha, cumva?
 

DeletedUser2250

Dogarule, da' si tu ai intins discutia asta ca pe o guma de mestecat. Ce te-a apucat sa incepi sa-i dai aluia lectii de onoare. Esti Buddha, cumva?


nu frate,doar k ma cam suparat felul in care vorbeste cu superioritate,adica cine stie,e posibil,in scurt timp ajunge mai renumit k danimaxxx:)))
 

DeletedUser

nu mai bagati in seama orice arici care-si da impresii pe aici,ce naiba?
intamplator,nanmarius este coleg de trib si de sate cu mine pe l1 si n-are nimic in comun cu pacaliciul asta,cat despre faptul ca el e lider in ~TLD~ nici nu are rost sa comentez o asemenea afirmatie prosteasca
 

DeletedUser2250

cumva membru »Shhh.k nu te-am gasit:) daca da,tare tribu vostru:D
 

DeletedUser

Si inca nu orice fel de membru »Shhh.. Vorba aia proud to be a member of »Shhh.:cool:
 

DeletedUser5684

Se pare ca Mr. Mini Maxxx are un rival de temut in acest "Mario-Luigi"... numai sa nu aflam peste cateva zile ca era tot Mini Maxx... ca am fi dezamagiti:(

daca era mini max accepta fuziunea pe loc si el se lauda cu tribul ~EC~ de pe lumea clasica
 

DeletedUser2250

daca era mini max accepta fuziunea pe loc si el se lauda cu tribul ~EC~ de pe lumea clasica



nu daca era mr Danimaxxxx nu prea accepta fuziunea pe loc,ca stiti k el se multumeste doar cu EL LIDERO SUPREME,conducatoru suprem,si asa ceva nu ii sar fi oferit:))
 

DeletedUser

lol.. pacat de asa pacalici...da bine ca avem de cine sa rade,,,ca astia din tribul lui mario o sa aiba sate cu puncte record:))))))) 15.000 de puncte si ceva:rolleyes: waw:eek::rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus