uitativa la tipu asta:))

  • Autor subiect DeletedUser2250
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vreau si eu un buton in joc, asemenator cu "Anunta jignire" doar ca sa fie "Report noob" :D
 

DeletedUser6376

mah :D :))) eu il stiu pe asta mario si la mine s'a laudat atata tipul ca ajunge pe nush ce loc si ca ar vrea sa faca o alianta cu noi :))
prima data nu ma acceptat dar peste vro 3 sapt i'am trimis mesaj si am facut o alianta acolo :))
crede'ma nu esti singurul :))
 

DeletedUser2250

uitati aici discutie intre o actuala atotputernica membra de-a lor si un membru al tribului meu
astia din tribu lu mario BOSS au toti febra de mari jucatori:))))))


Primul pas a spus:
D-na. cu Coasa în data de 14.06. la ora 23:13
Vad ca ai facut primul pas..i-ti dai seama ca ai inceput razboiul...sper ca stii ce faci >:)
Oricum gg pt curaj :)))

Calaul Tau în data de 14.06. la ora 23:51
mda. d-na cu coasa vs calaul tau!!!!!!!!!!
sa vedem ce iese

Calaul Tau în data de 05.07. la ora 17:15
te mananca???? vrei sa te scarpin eu??? zi

D-na. cu Coasa în data de 05.07. la ora 18:05
hahhahaaa ce tare esti

Calaul Tau în data de 07.07. la ora 23:23
se pare k am fost mai tare

D-na. cu Coasa în data de 08.07. la ora 11:58
ce viteaz te crezi muwhaaahahaa
Tu crezi ca poti sa invingi MOARTEA !?!?!
Muwhahahahaa Muwahahahaa

Calaul Tau în data de 08.07. la ora 14:15
vom vedea noi... mucacacamucacacamucacacahahahmuumumu

D-na. cu Coasa în data de 08.07. la ora 14:45
Asa zic si eu , ca pana la urma vom vedea, oricum nu uita ca si "Calaul" trebuie sa moara odata, si stii cine va veni dupa el .... ;)

Calaul Tau în data de 08.07. la ora 17:06
mda, dar nu trebuie sa fie si regulaaaaa.

D-na. cu Coasa în data de 08.07. la ora 18:32
Heheheheheeeeeheeeeeeee

Calaul Tau astăzi la ora 00:47
hehehehe, ce ma nu mai esti smecher. gata ai fugit in alt trib??? hehehehe oricum esti refugiat nu aliat.

D-na. cu Coasa astăzi la ora 00:48
stai linistit ca nu am fugit din trib si s-a fuzionat tribul meu cu asta.. comprende ?!

D-na. cu Coasa astăzi la ora 00:50
si oricum "D-na" tot va veni odata si atunci o sa vezi ca nu am vb degeaba :)......

Calaul Tau astăzi la ora 00:50
asa deodata??? bai ma lasi. pai si nu mai vrei sa ma distrugi cum spuneai mai devreme, k de, daca suntem aliati nu mai ma poti ataca. si parca asta iti doreai din cate imi aintesc eu.

Calaul Tau astăzi la ora 00:51
mai esti si tare in clanta, si ma tot ameninti. pai iesi afara din trib si sa vedem cine e ala puternicu'

D-na. cu Coasa astăzi la ora 00:54
Uitate sa vezi daca mai este tribul t~r~s, crezi ca eu stiam ca suntem aliati ??? din partea mea nu e nici o problema daca vrei sa continuam razboil fara sa bagam in treaba noastra tibul din care facem parte

D-na. cu Coasa astăzi la ora 00:54
si in primul rand fi respectos.... Ok!!

Calaul Tau astăzi la ora 00:56
gata k ma sictireste discutia asta.

D-na. cu Coasa astăzi la ora 00:59
oricum tu mai plictisit demult ma baiatule... gandestete ce ti-am spus

D-na. cu Coasa astăzi la ora 01:08
da ti-am tinut hangul.. ca de sunt o pers. de treaba...
 

DeletedUser2250

ooooooooooooooooooooooooooooooo si din cate vad discutia continua:)))
voi posta mai tarziu si restu discutiei:))

si va mai aparea si ceva cu maritu conducator LUIGI:D
 

DeletedUser2250

ma frati mei
eu nam mai vazut asemenea prostime jur
sa mor eu:))
pur si simplu asta e mai prost decat prevede legea:rolleyes:
 

DeletedUser2250

deci fratilor tinetiva tare k aveti ce citi

salut a spus:
DOGARU astăzi la ora 15:55
salutare marite conducator
am si eu o problema
ai in trib o refugiata e vorba de [player]D-na. cu Coasa[/player] un membru al tribului meu,ia rupt toata armata si ia rupt si zidu la 0 pana a intra la voi
solicit imedat concedierea ei
am toate rapoartele care sa-ti dovedeasca k e refugiata
nici o problema
astept concedierea ei cat mai repede
sa nu-si faca tipa armata si sa aiba omu meu de pierdut

cu stima si respect [player]DOGARU[player] intemeietor [ally]KoH[/ally]

mario91c astăzi la ora 15:59
pai daca e asa ,astept si yo dovezi fiind faptul ca e refugiat si ca la atacat din niki un motiv?

DOGARU astăzi la ora 16:14
frate nui trebuie motiv sa-l atace
daca omu voia sal inobileze ce ai cu el?dovezi iti trimit acum;)

DOGARU astăzi la ora 16:18
ti-am trimis rapoarte-le care dovedesc k e refugiata,astept concedierea ei imediat
maretule conducator
numai bine
succes

mario91c astăzi la ora 16:32
pai sincer sa fiu jucatorul asta e luat dintr-un trib ,cu care tribul nostru a facut Fuziune,si eau intrat la noi,am sa vb cu cel care la adus in trib in 24 de ore se rezolva situatia,Bafta.

DOGARU astăzi la ora 16:44
ma frate u ce ai?unde iti sunt cunostintele de mare conducator?ti-am dovedit k e refugiat in momentu in care a intrat in trib la tine era atacat,era facut varza,da-l afara odata,nu mai astept 24 de ore,incepem atacurile acum marite conducator

mario91c astăzi la ora 17:16
men tiam zis am adus in trib la mine in trib ,nu pot sal dau afara pana nu vb cu conducatorul lui,asa e sunt intemietor,sunt si un conducator buna,dar pierd 40 de membri pentru asta,nu pot sal dau afara pana nu vb cu el,intelegi?

DOGARU astăzi la ora 17:18
ok,vad k esti greu de cap
cum doresti
membru meu continua atacurile pe ea,nui problema

DOGARU astăzi la ora 18:49
frate ce e cu citatu asta
Vedem noi cine va rade la sfarsit.
Oricum ai rupt alianta
Muwhahahaha >:)
?


e adevarat ce zice ti-pa asta
D.na cu coasa?

mario91c astăzi la ora 18:52
Men yo de unde sa stiu yo ce vb,dar noi va avem inca la aliati si sper sa va avem pentru todeauna,dar inca nu a intrat cel din care trib lam luat si sai spun,si faza cu atacurile nu stiu ce sa intamplat imi pare rau dar cred ca de dat afara nul dau pentru ca e prieten cu mine joaka pe lumea 5 cu mine ,si credema ca am ceva experienta,Bafta,si sa ma anunti daca rupi alianta ,yo nu doresc asta dar daca voi doriti asta e.

Cu respect,

[player]mario91c[/player].

DOGARU astăzi la ora 18:53
vad k mesajul lai citit
astept raspuns
e adevarat?

mario91c astăzi la ora 18:54
de sa fie adevarat ,am vb si a zis ca lupta trebuia sa ramana intre ei 2 nu stiu din ce cauza se lupta dar de dat afara momentan nul dau.

DOGARU astăzi la ora 18:57
ma frate tipa aia
a spus k voi ati rupt tratatu(alianta) k noi
pe mine nu ma intereseaza aceasta alianta prea mult
o tin pt anumiti membri dar eu sunt om de onoare si imi respect toti aliati,si imi indeplinesc alianta pana la final
ti-pa aia a zis k voi ati rupt alianta
si aceasta alianta s-ar putea rupe pt k incalcati termeni aliantei
se stie ff bine k ai un refugiat in trib care in maxim 2 zile va fi cucerit de noi
daca nu-l dati afara e prea posibil sa primeasca sprijin de la voi
daca primeste sprijin e grava treaba
deci intelege lucru asta
o dai afara,o inobilam,pt k oricum o vom inobila nici nu se pune problema
si apoi o luati inapoi in trib k tot tie prietena
si o cresteti nu-mi pasa
e refugiat fiind aliati astept sa faceti ceea ce trebuie

mario91c astăzi la ora 19:02
men tiam ami zis aliantele yo le rup daca e cazul,nimeni nu rupe aliantele yo imi respect aliati si miam respectat pana acuma intodeauna,deci incerkati sa rezolvati cumva nu stiu cum dar sa ajungeti la un pact ,tiam zis triburile noastre sunt aliate aproape de la inceputul tribului,suntem de atunci aliati ati fost ff slabi fata de noi vad ca ati crescut si voi va felicit,noi am avut ceva probleme si din cauza asta nu am crescut,si nu imi dau yo seama dc 2 treburi trebuie sa se certe de la un jucator,pana acum nem inteles ff bn,nu stiu cum se rezolva dar tiam zis ca sunt prieten cu membrul ala,nu pot sal dau afara ,si in al 2 rand el a adus multi membri in trib ,deci sa incheiam cumva cearta asta/?

DOGARU astăzi la ora 19:04
eu ti-am spus care cum sta treaba
tu decizi
la mijloc oricum se afla o cauza pierduta
pt k cosasa aia e atacata masiv noonstop si acum
are zidu la 0
si daca e nevoie mai avem cativa membri acolo in zona
ii mobilizam si pe ei pe ea
pt orice eventualitate pt a nu avea probleme in caz de sprijin;)

DOGARU astăzi la ora 19:07
cearta asta se va termina intr-un fel sau altu k acel membru inobilat
membri mei nu-si rup armatele in ala ca sa-l scapi tu
nici nu ma gandesc
ti-am spus oricum il vom inobila
pt k e un sat frumusel
si deja are armata rupta
da am fost aliati de la inceputu jocului pe L6
dar numi aduk aminte ceva de genu cum k noi am fi fost vreodata mai slabi k voi,asa ceva nu-mi aduk aminte
oricum nu mai conteaza
ti-e prieten?
ff bine il ajuti dupa ce ajunge la margine
e doar vina lui/ei
asa k nu accept sa vad sprijin in acel sat
daca vad pic de sprijin tratatu cade
e decizia voastra
astept concedierea lui
explicai si va intelege
e decizia ta

mario91c astăzi la ora 19:11
de dat afara nu cred ca dau pe nimeni asta e decizia mea ,si cu mai slabi ca noi ati fost ai uitat sau nu ai bagat de seama ,si orcum o sa trecem peste voi pentru ca trebuie sa mai intre inca un trib la noi,Yo va urez Bafta,si Succes,

Cu respect,

[player]mario91c[/player].

DOGARU astăzi la ora 19:14
asta tot zice de cateva saptamani/luni
nu dai afara OK nui problema pt asta nu rup tratatu daca vad sprijin in sat fi sigur k acel tratat se va rupe
si s-ar putea sa ma gandesc si la a va declara razboi
asa ceva nu se poate intre doua triburi aliate
pur si simplu e imposibil
ca voi k niste aliati sa ne tratati asa
din cauza unui membru
e imposibil asa ceva

mario91c astăzi la ora 19:16
pai si voi nu tot asa faceti,lasai sa se descurce ei ,ce ma mai bati atata la cap,u nu tot de la un membru te certi yo tot dal afara al dau si yo care e problema ?X(

DOGARU astăzi la ora 19:20
ma frate
tu stii ce e aia diplomatie?
pe mine ma supara felul in care ne tratati
suntem aliati nu?
asta inseamna k noi daca avem un refugiat in trib de-al vostru prezentati rapoarte si il dam automat afara
voi daca aveti la fel trebuie sa faceti
ce esti asa greu de cap? e problema de diplomatie de conducere
ti-am spus daca primeste sprijin ti-am spus ce va asteapta
il dai afara respecti alianta continuam in relati bune k pana acum daca nu e treaba ta

DOGARU astăzi la ora 19:21
eu de ce sa-mi dau membri afara?
tu gandesti ce spui?
cum e posibil sa spui asa tu ca conducator de trib?
si cu.........."experienta"?
astept sa luati o decizie noi maine dimineata incepem atacurile k nobili;)

mario91c astăzi la ora 19:22
deci cum ramane intram in razboi ca debea astept ,ca mai enervat ma cert yo de la un membru,amandoi ne certam de la cate un membru daca erau mai mult era o problema,asa ca vreau sa aflu ceva vrei razboi nu e niki o problema sunt multi jucatori de ai vostri care sunt slabi si care sunt ep langa mine ,si ce bine imi pare ca am si nobil si mai si inobilez aveam 20 de membri nobili poate si ami multi,deci iti garantez ca noi castigam,tiam zis sa mergem pe cale diplomatika nu intelegeti Bafta.

mario91c astăzi la ora 19:25
dar nu cred ca cel de pe primul lok la voi ar dori asta ma intelegem bine cu el si ma inteleg dar avd ca cu u nu ma inteleg delok nu intelegi si gata cum tii u la membrul tau asa tin si yo al al meu,asta am avut de spus alegeti ce vreti. X(

DOGARU astăzi la ora 19:29
ma marite conducator k mereu nu faci altceva decat sa te lauzi?
am membri poe langa tine si membri tai?e vreo problema?ii sprijinim cei aflati in zone bune fara probleme
nu mi-e frika de voi,mai ales de voi
eu nu tin la un membru nu afc scandalu asta pt un membru
eu tin la fel la toti membri mei
ma deranjat faptu cum ne tratati diplomatik fiind aliati
alianta asta a noastra presupune concedierea acelui membru
de ce sa-mi dau eu membru afara cand al meu are dreptate al tau e refugiat nu al meu

DOGARU astăzi la ora 19:30
te-ai enervat ha?laso mai usor k nervi sa nu faci riduri,nu e bine pt un joc,si pt o prostie pe care vad k esti greu de cap si nu intelegi k avem dreptate nu respectati diplomatia

mario91c astăzi la ora 19:36
dap dar stiu si ce am auzit,ca membrul tau a inceput,membru meu a vrut sa eie un sat parasisit sau Bonus si sa intalnit cu membrul tau acolo si ia omorat nobilul de asta membru meu e nervos,deci era bine sa nu te bagi intre ei ca nu al mai ataca membrul meu ,dar vad ca nu intelegi delok,a si inca ceva aliantele cu care am yo incheiate,sint ca frati pentru noi,deci daca intram noi in razboi intra si ei,intra ei intram si noi,deci yo nu te atac cu membri mei ca nu are rost ca fac trupele cam 20 de ore poate mai putin,dar te atac cu aliati de langa tine care fac mai putin de o ora,si dupa cate vad esti cam singurel acolo,tiam mai zis yo vreau sa termin cearta asta pe cale diplomatika,am mai patit asa si pe alte lumi unde mai jok,si sincer sa fiu sa rezolvat ca era mai intelegator diplokatul lor dar vad ca u nu esti intelegetor delok,suntem aliati de la inceput,vad ca te doare derect undeva de alianta pe care o aveam,yo vam respectat si av respect inca ca aliati,dar cu tine nu pot ajunge la o intelegere asta e asta ai ales,Bafta .

mario91c astăzi la ora 19:40
nu o respect:)),cine a inceput tu,tu mai luat cu mesajele astea ,tiam zis membrul meu il lasa in pace lasatil si voi pe membrul meu,a nu esti smecher tare X(,pai atunci ne vedem ep campul de lupta si vedem care e smecher si care e tare,tiam zi sa rezolvam pe cale diplomatika nu u esti smecher din nou ,ok prietene asta ai ales asta ei,ca sincer nu imi sta decat capul la asta yo pe lumea 5 port razboaie intruna,parca ar fi sezonul razboaieleor:)),si nu ma tem de asta nikiodata,razboiul e ce imi place mie din jokul asta,pana acum yo am castigat,si cred ca deacum in colo tot yo ,deci cum ramane rezolvam problema pe cale diplomatika sau rupem alianta vreau sa aflu ceva ca sa stiu ce sa fac?

mario91c astăzi la ora 19:43
yo am crezut ca sunteti fff de treaba,deci cu cel de ep primul lok ma inteleg si ma intelegeam ff bine,nu cred ca el ar vrea sa rupi alianta dintre noi,daca el doreste asta ok,e alegerea voastra ,nu ma tem de razboi dar zik yo ca nu e bine ca un trib aliat sa fie pus al Dusmani asa din cauza unui membru,asta alegi ?

DOGARU astăzi la ora 19:56
ma frate deci tu ce drak nu intelegi?eu nu mam bagat intreaba calauui tau si a doameni k coasa de la tine
cand a inceput acest conflict intre ei
ea nu era la aliati era o simpla membra
pe atunci nu era membra in tribu tau,apoi membru meu ia spart toata armata si ia rupt zidu la 0
si cand se pregateste sa trimita nobili pe ea
ea intra la voi ca sa scape de inobuilare
membru meu si-a rupt armata degeaba in ea?
ia rupt degeaba satu?nu cumva sa-i cucereasca satu?
pt ce sa chinuit atat si a avut atatea pierderi daca nu-i cucereste satu?
si laso mai usor k amenintarile k ma trimiti u pe mine la margine k aliati de-ai tai de langa mine
pt k nu se baga nimeni pt tine
ai aliati nu zik k nu
dar daca ii respecti tot ca pe noi imi dau seama ce e,si nu-ti face griji k nu se baga aliati tai in razboi pt tine
in nici un caz nu mi-e frica de amenintarile tale,ti-am spus eu nu vreau sa se ajunga la razboi
dar concediaza acel membu pt k fiind triburi aliate voi trebuie sa respectati alianta si sa-l concediati fiind refugiat
intreaba u orice conducator de trib si tot asta iti va spune daca tu esti la inceput si nu te pricepi
invata de la alti
da invata
asta e important
ti-0am spus nu noi vrem razboi vad k voi il vreti
P.S mai usor k amenintarile k sar putea sa nu le inghit

mario91c astăzi la ora 20:02
deci yo nu va vreau al Dusmani cred ca niki voi,deci probleam e intre cei doi membrul meu si membrul tau,deci el si cu inca unul a dus un trib la mine in trib,deci de dat afara nu pot pentru ca a adus 20 de membri si buni credema,am zis sa se rezolve intre ei teraba asta membrul tau si al meu,ei au inceput ei sa termine,nu mai am chef de cearta,deci pana maine o sati dau un verdikt,Bafta,si Succes.

DOGARU astăzi la ora 20:08
ma farte pe mine tot ce ma intereseaza e sa nu primeasca sprijin
sa nu mai avem pierderi pt k daca avem e doar si doar din vina voastra
asta e tot ce ma intereseaza
nici eu nam timp de dujmani acum pt k tocmai ce mia murit un unchi
si nam chef de razboaie dar daca voi nu va respectati tratatu e vina voasta
exclusiv vina voastra

mario91c astăzi la ora 20:14
al respect Prietene,am zis nu mai am chef de cearta,am si yo problemele mele,miajung oana in gat,deci noi nu al ajutam dar aliati lor si fosti lor membri al ajuta asta yo nu pot opri,intelegi,membri de ai mei pe langa ei acolo nu am,doar ei sunt care au intrat la mine,deci Gata cearta ok,?

DOGARU astăzi la ora 20:21
ma frate eu ti-am spus
gata cu cearta
nu are rost sa ma cert k tine k vad k habar nu ai diplomatie
nu ma cert
ti-am spus
vad sprijin rupem tratatu
puteti so ajutati apoi la margine sa se dezvolte
eu asa as sfatuio
voi decideti;)
bafta k aveti nevoie;)
 

DeletedUser2250

D-na. cu Coasa astăzi la ora 17:42
sa inteleg ca vrei sa continuam razboiul?!!?
Ok. bagam si triburile noastre in asta sau sa ramana doar intre noi ??! ia spune-mi

Calaul Tau astăzi la ora 18:25
:))) ce te-ai speriat?ai crezut k ai scapat deja?nu draguta continaum razboiul,adika razboi se numeste ala in care se lupta cel putin 2 parti intre ele,aici nui nici un razboi,pt k eu trimit atacuri tu incasezi fara probleme
bvo
si cat despre triburile noastre
marita aparata de supremul trib ~M.I~ astia nu se vor baga a rezolvat-o [player]DOGARU[/player] k conducerea voastra
sa-ti dau de stire in maxim 24 de ore ramai fara trib,pt k si astia te vor concedia:)))

D-na. cu Coasa astăzi la ora 18:32
hahahaha k deci vrei sa implicam si triburile noastre :>
OK baietu' asa se pare ca imi place sa "incasez"....
Vedem noi cine va rade la sfarsit.
Oricum ai rupt alianta
Muwhahahaha >:)

Calaul Tau astăzi la ora 18:48
:))) ce glumeata esti?de unde te trezisi?
parca ti-am spus sa discutat intre conducatori triburilor noastre
si daca u crezi k mario91c rupe alianta pt tine inseamna k chiar ii semeni ff mult:D
ai vazut uneva in discutia noastra k vom implica triburile?

Calaul Tau astăzi la ora 18:59
ce sa intamplat cosaso?ti-ai inghitit limba?nu mai zici nimik?vezi k nai nevoie de limba sa apesi niste botoane"pac,pac"te mai lauzi k ceva k mie imi place sa discut asa k tine
ma amuza
si nu doar pe mine:))

D-na. cu Coasa astăzi la ora 19:03
Deci pana la urma u spui ca o sa ma dea afara din trib ?? :eek:
HAHAHAAA ce naiv esti...acum stau sa ma gandesc daca sa rup alianta cu Koh din cauza ta ma baiatule ...si tot odata astept sa-mi raspunda mario daca a vb intradevar cu DOgaru :| asa cum sustii tu !?!
OFF OFF ma baiatule ce o sa mai razi u .... >:)

Calaul Tau astăzi la ora 19:09
am confirmarea de la DOGARU k a vorbit k mario91 si acest mario in nici un caz nu vrea sa rupa tratatu
asa k nu-ti face griji
mi-e numi pasa de acest tratat,mi-e indiferent
si in al doilea rand
daca se va rupe tratatu e doar din cauza lui mario91c pt k din cauza ta va suferi tot tribu
asa k u nu te poti gandi daca sa rupi sau sa nu rupi alianta pt k doar mario poate face asta;)
adika asa a zis el

D-na. cu Coasa astăzi la ora 19:49
Am auzit ca sa ma ataci maine si o sa vii cu nobil :))
La al doilea atac o sa-mi las trupele in sat, si dupa aia sa te mai vad asa de vesel ;)

Calaul Tau astăzi la ora 20:09
serios?
bafta atunci
eu vesel sunt tot timpu;)

D-na. cu Coasa astăzi la ora 20:12
Bun asa :)

[/quote]
 

DeletedUser2250

ce complicata frate
i-am trimis rapoarte
iam demonstrat k e prost de da in gropi da o tine tot pe a lui:))
nam vazut om mai prost k asta
 

DeletedUser

Ryuuk în data de 01.07. la ora 11:04
Cum zici tu

mario91c în data de 01.07. la ora 10:55
ok ai sa vezi ca pe viitor o sa vrei:))de frika

Ryuuk în data de 01.07. la ora 10:53
Pt. ca n-am vrut.

mario91c în data de 01.07. la ora 10:50
Ma as vrea sa stiu si yo dc nu ai intrat la noi in trib?

Acelasi tip:)
Se citeste de jos in sus
 

DeletedUser

Ryuuk în data de 01.07. la ora 11:04
Cum zici tu

mario91c în data de 01.07. la ora 10:55
ok ai sa vezi ca pe viitor o sa vrei:))de frika

Ryuuk în data de 01.07. la ora 10:53
Pt. ca n-am vrut.

mario91c în data de 01.07. la ora 10:50
Ma as vrea sa stiu si yo dc nu ai intrat la noi in trib?

Acelasi tip:)
Se citeste de jos in sus

Mie imi plac astia care zic ca o sa intri de frica. Am avut pe vremuri si eu unul. Dupa ce a ramas fara trupe a zis ca o sa vad eu ca ma ataca tot tribul la care i-am replicat ca astept atacurile si am tot asteptat si nimic in timp ce asteptam atacuirile promise el a dat inceput nou (am o placere sadica sa ii demolez).
 

DeletedUser

Redeschis la cerere. toate off-topicurile vor fi sterse
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus